RE/MAX Centrum

Aktuality

Vyplatí se prodej nemovitosti přes více realitek?

Jaký na to máte názor Vy? Myslíte si, že čím více realitek Vaši nemovitost prodává tím lépe? Rozhodnutí, jak a s kým a s kolika realitkami budete prodávat svou nemovitost je jen na Vás. Cílem této úvahy není říct, jak je to správně, pouze Vám představit výhody a nevýhody prode...

Více zde
Jak probíhá prodej nemovitosti

Co Vás čeká, když se rozhodnete pro spolupráci s realitním makléřem? Připravili jsme pro Vás mini průvodce 9-ti fází realitní transakce od první schůzky s makléřem až po předání nemovitosti novému majiteli a vyplacení kupní ceny prodávajícímu.

Více zde
Rok 2022 začal obhajobou Superbrands

Již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands. Tento jedinečný úspěch by se nikdy nestal bez špičkové práce našich makléřů a maximálně vynaloženého úsilí poskytovat kvalitní realitní služby.

Více zde
Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu? Díl 3.

Jsme ve finále našeho miniseriálu o tom, jak prodat nemovitost za co nejvyšší možnou cenu. Zmínili jsme téma prezentace a inzerce nemovitosti jako důležitou součást úspěšného prodeje, kterou se vyplatí nepodcenit, že čas i peníze investované do profesionálních fotek, 3D, video...

Více zde
Daň z příjmu z prodeje nemovitosti v roce 2022

Prodali jste nemovitost nebo se chystáte prodat a nevíte, zda se na Vás vztahuje povinnost uhradit daň z příjmu? Připravili jsme pro Vás stručný přehled toho, na koho se vztahuje osvobození od daně z příjmu, na koho ne a jak se daň z příjmu z prodeje nemovitosti počítá.

Více zde
Daň z nemovitých věcí pro rok 2022

Pojďme si připomenout, jakou povinnost ukládá zákon těm, kdo nemovitost vlastní, nebo kdo ji prodali. Kdo je či není povinnen podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2022?

Více zde
Kdo je realitní makléř?

Přemýšlíte, kam se v profesním životě posunout? Jakým směrem se vydat? Láká Vás představa svobody, seberealizace, různorodých aktivit, komunikace s lidmi nebo toužíte po tom být pánem svého času a mít možnost ovlivnit svůj výdělek? Pak přemýšlíte správně nad kariérou realitníh...

Více zde
RE/MAX dosáhl na historický milník

Poprvé v historii společnosti RE/MAX se nám totiž podařilo překročit magickou hranici 1 miliardy korun obratu. Zájem o koupi nemovitosti je v posledních dvou letech obrovský.

Více zde