Aukce

Prodávejte s námi rychle a za maximální cenu. Vaši nemovitost Vám zhodnotíme. Průměrné navýšení ceny nemovitosti prodávané formou aukce je až 20%.

Vydělejte s námi až 20% navíc

díky kvalitní prezentaci, inzerci, aukci a prodejní síle sítě RE/MAX.

Umíme prodat rychle do 30 dní

naši zkušení makléři zajistí hladký průběh celého procesu prodeje.

Odhad tržní ceny ZDARMA

odhad tržní ceny Vám připravíme ZDARMA jak součást stanovení správné prodejní strategie.

 

4 výhody, proč prodávat nemovitost v aukci

 • 1. Skvělý prodejní nástroj

  Současný trend, kterému napomáhá, že poptávka je vyšší než nabídka. Aukce je ideální způsob, jak Vaši nemovitost zhodnotit a prodat za tu nejvýhodnější nabídku, která zahrnuje optimální cenu, rychlost prodeje ovlivněnou způsobem financování, nebo Vaše jiné preference.

 • 2. Férový a transparentní obchod

  Aukce je spravedlivý způsob, jak dát každému zájemci stejnou příležitost ucházet se o nemovitost. Všichni kupující přesně vědí, jak prodej bude probíhat, co se od nich očekává, jakým způsobem a kdy se nabídky budou vyhodnocovat.

 • 3. Bezstarostný průběh transakce

  Aukce má od začátku až do konce jasně definovaná pravidla, která se nekompromisně dodržují. Díky tomu nevzniká prostor pro spekulace kupujících, znehodnocování nabídky, zdržování nebo maření celého prodejního procesu.

 • 4. Je pro všechny

  V aukci můžete prodávat jakýkoli typ nemovitosti. Pouze čím atraktivnější nemovitost je, tím více zájemců, a o to zajímavější pak aukce bude.

Pravidla aukce:

 • Aukci provádí certifikovaný makléř, který je vázán udělat ji korektně. Cílem makléře není vytáhnout cenu na nereálné maximum, ale zrealizovat rychlý a efektivní prodej.
 • Nemovitost prodávána formou aukce musí v inzerátu obsahovat informaci, že se nemovitost prodá nejvýhodnější nabídce, což pro kupujícího znamená, že proběhne aukce.
 • Prohlídky nemovitosti jsou termínově ohraničené. Každý zájemce si tak v daném termínu může s makléřem domluvit osobní prohlídku nemovitosti.
 • Během prohlídky je každý zájemce informován o pravidlech aukce a je mu nabídnuta možnost do akce se zapojit.
 • Pokud zájemce o nemovitost projeví vážný zájem a souhlasí se svou účastí v akci, obdrží od makléře jasné pokyny, zpravidla e-mailem, co se bude dít dál, do kdy musí poslat svou cenovou nabídku, a kdy bude aukce vyhodnocena.
 • Aukce je jednokolová. Každý zájemce pošle pouze jednu nabídku. Poté makléř s prodávajícím společně projdou jednotlivé nabídky a vyhodnotí je. Následně jsou všichni zájemci obeznámení s tím, zda byli či nebyli vybráni jako nejvýhodnější nabídka.

35%

případů, kdy není jako nejvýhodnější nabídka zvolena nejvyšší cena

20%

je průměrné navýšení s jakým se nemovitosti prodávají v akci

99%

případů, kdy navýšená cena v aukci odpovídá odhadu pro banku

 

Chcete prodat svou nemovitost formou aukce?

*
*
*
*
fname:

Právní servis

Je Vaše nemovitost zatížena nějakou právní vadou, která brání prodeji?

Peníze ihned

Vykoupíme Vaši nemovitost a vyplatíme peníze do 48 hodin.

Vizualizace

Prodávejte atraktivně. 3D vizualizace, virtuální prohlídka, home staging.

 

Doporučené články

 

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Proč využít služeb naší kanceláře?

Kvalitní služby a spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám, ale i druhým rozhodnout se, proč využít služeb naší kanceláře.

Přečtěte si reference našich zákazníků