RE/MAX Centrum

Prodejte svou nemovitost výhodně v aukci.

Kdy se Vám aukce vyplatí?

Prodejem v aukci zajistíme nejvyšší možnou cenu Vaší nemovitosti. Využijeme tak situace, že o Vaši nemovitost projevilo zájem v krátkém čase více zájemců a současně má Vaše nemovitost jistou výhodu exklusivity oproti aktuální nabídky trhu.

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

 

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

 

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

 

 

4 VÝHODY, PROČ PRODÁVAT V AUKCI

 • 1. Skvělý prodejní nástroj

  Současný trend, kterému napomáhá, že poptávka je vyšší než nabídka. Aukce je ideální způsob, jak Vaši nemovitost zhodnotit a prodat za tu nejvýhodnější nabídku, která zahrnuje optimální cenu, rychlost prodeje ovlivněnou způsobem financování, nebo Vaše jiné preference.

 • 2. Férový a transparentní obchod

  Aukce je spravedlivý způsob, jak dát každému zájemci stejnou příležitost ucházet se o nemovitost. Všichni kupující přesně vědí, jak prodej bude probíhat, co se od nich očekává, jakým způsobem a kdy se nabídky budou vyhodnocovat.

 • 3. Bezstarostný průběh transakce

  Aukce má od začátku až do konce jasně definovaná pravidla, která se nekompromisně dodržují. Díky tomu nevzniká prostor pro spekulace kupujících, znehodnocování nabídky, zdržování nebo maření celého prodejního procesu.

 • 4. Je pro všechny

  V aukci můžete prodávat jakýkoli typ nemovitosti. Pouze čím atraktivnější nemovitost je, tím více zájemců, a o to zajímavější pak aukce bude.

PRAVIDLA AUKCE

 • Aukci provádí certifikovaný makléř, který je vázán udělat ji korektně. Cílem makléře není vytáhnout cenu na nereálné maximum, ale zrealizovat rychlý a efektivní prodej. Nemovitost prodávána formou aukce musí v inzerátu obsahovat informaci, že se nemovitost prodá nejvýhodnější nabídce, což pro kupujícího znamená, že proběhne aukce.

 • Prohlídky nemovitosti jsou termínově ohraničené. Každý zájemce si tak v daném termínu může s makléřem domluvit osobní prohlídku nemovitosti. Během prohlídky je každý zájemce informován o pravidlech aukce a je mu nabídnuta možnost do akce se zapojit. Pokud zájemce o nemovitost projeví vážný zájem a souhlasí se svou účastí v akci, obdrží od makléře jasné pokyny, zpravidla e-mailem, co se bude dít dál, do kdy musí poslat svou cenovou nabídku, a kdy bude aukce vyhodnocena.

 • Aukce je jednokolová. Každý zájemce pošle pouze jednu nabídku. Poté makléř s prodávajícím společně projdou jednotlivé nabídky a vyhodnotí je. Následně jsou všichni zájemci obeznámení s tím, zda byli či nebyli vybráni jako nejvýhodnější nabídka.

 • Aukce v číslech: 35% případů, kdy není jako nejvýhodnější nabídka zvolena nejvyšší cena. 20% je průměrné navýšení, s jakým se nemovitosti prodávají v aukci. 99% případů, kdy navýšená cena v aukci odpovídá odhadu pro banku.

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

Prodávejte svou nemovitost od začátku profesionálně. Vypracujeme Vám ZDARMA profesionální odhad tržní ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou marketingovou strategii.

Potřebujete cenový odhad pro dědické řízení? Napište nám. Domluvíme se.

Jaký je rozdíl mezi nabídkovou a tržní cenou nemovitosti?

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

phone: email: fname: