RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám to prodat.

✅ Poskytneme Vám kompletní realitní služby a provedeme Vás celým realitním procesem bez starostí a bezpečně.

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

​​​​​

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

 

6 KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI VAŠI NEMOVITOSTI

 • 1. Zjistíme potenciál Vaši nemovitosti

  Jako základ úspěšné spolupráce vnímáme otevřenou komunikaci. Pojďme se nejprve potkat, abychom se seznámili s Vašimi potřebami a představou o požadovené sumě a času dokončení prodeje.

 • 2. Naplánujeme vhodnou strategii prodeje

  Každá nemovitost je jiná a její správné stanovení ceny, je klíčem k úspěšnému prodeji. Zhodnotíme cenu podle aktuální situace na trhu. Navíc máme know-how a přístupy do placených databází, které mapují reálné kupní ceny.

 • 3. Zajistíme výkonný marketing nemovitosti a inzerci

  Vaši nemovitost uděláme atraktivní. Využíváme všech moderních nástrojů online marketingu a na míru připravíme vizuální prezentaci pro Vaši nemovitost, od profesionálních fotek, přes video, virtuální prohlídku, až po placenou cílenou inzerci.

 • 4. Provedeme prověřené prohlídky

  Celým realitním procesem Vás provedeme jednoduše a bezpečně. Dokážeme Vám naplánovat čas dokončení prodeje. Zájemce si prověřujeme a na prohlídku zveme jen takové, kteří mají opravdový zájem a financování. Bez nutnosti Vaši přítomnosti.

 • 5. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci

  Postaráme se o bezproblémový průběh celé transakce. Zajistíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, advokátní úschovu a vklad na katastr.

 • 6. Uvolníme cenu a předáme nemovitost

  Vyřídíme uvolnění prodejní ceny z úschovy, předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi. Jsme s Vámi od začátku až do úspěšného konce. 

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

Prodávejte svou nemovitost od začátku profesionálně. Vypracujeme Vám ZDARMA profesionální odhad tržní ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou marketingovou strategii.

Potřebujete cenový odhad pro dědické řízení? Napište nám. Domluvíme se.

Jaký je rozdíl mezi nabídkovou a tržní cenou nemovitosti? 

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

email: lname: fname: fullname: