RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám to prodat.

✅ Poskytneme Vám kompletní realitní služby a provedeme Vás celým realitním procesem bez starostí a bezpečně.

Být součástí RE/MAX Centrum znamená, že je pro nás důležitá důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita a poctivost, a naplňování firemního motta poskytnout Vám přesně takové realitní služby, jaké si přejete. Vaši zárukou, že pro Vás uděláme to nejlepší je, že patříme pod koncept silné mezinárodní značky, protože i pro nás je důležité stavět svá jména na důvěře.

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

​​​​​

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

 

6 KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI VAŠI NEMOVITOSTI

 • 1. Zjistíme potenciál Vaši nemovitosti

  Jako základ úspěšné spolupráce vnímáme otevřenou komunikaci. Pojďme se nejprve potkat, abychom se seznámili s Vašimi potřebami a představou o požadovené sumě a času dokončení prodeje.

 • 2. Naplánujeme vhodnou strategii prodeje

  Každá nemovitost je jiná a její správné stanovení ceny, je klíčem k úspěšnému prodeji. Zhodnotíme cenu podle aktuální situace na trhu. Navíc máme know-how a přístupy do placených databází, které mapují reálné kupní ceny.

 • 3. Zajistíme výkonný marketing nemovitosti a inzerci

  Vaši nemovitost uděláme atraktivní. Využíváme všech moderních nástrojů online marketingu a na míru připravíme vizuální prezentaci pro Vaši nemovitost, od profesionálních fotek, přes video, virtuální prohlídku, až po placenou cílenou inzerci.

 • 4. Provádíme prověřené prohlídky

  Celým realitním procesem Vás provedeme jednoduše a bezpečně. Dokážeme Vám naplánovat čas dokončení prodeje. Zájemce si prověřujeme a na prohlídku zveme jen takové, kteří mají opravdový zájem a financování. Bez nutnosti Vaši přítomnosti.

 • 5. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci

  Postaráme se o bezproblémový průběh celé transakce. Zajistíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, advokátní úschovu a vklad na katastr.

 • 6. Uvolnění ceny a předání nemovitosti

  Vyřídíme uvolnění prodejní ceny z úschovy, předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi. Jsme s Vámi od začátku až do úspěšného konce.

✅ 1. krok k úspěšnému prodeji

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat. Začněte prodávat svou nemovitost od začátku profesionálně a nepodceňte důležitost správně stanovené ceny. Vypracujeme Vám tržní odhad ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou marketingovou strategii.

Jaký je rozdíl mezi nabídkovou a tržní cenou nemovitosti

 

 

✅ Mohlo by Vás zajímat o prodeji nemovitosti:

Předkupní právo při prodeji nemovitosti

Jaké dluhy prodávajícího mohou ohrozit kupujícího

Odpovědnost prodávajícího za vady při prodeji nemovitosti

Jaké povinnosti má prodávající při prodeji nemovitosti

Prodej nemovitosti v dědickém řízení

 

Více článků o realitách 👉 Aktuality

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

lname: email: