RE/MAX Centrum

Chci prodat

Využijte pro sebe výhod silného brandu RE/MAX. Prodejte svou nemovitost za maximální cenu až o 20% výhodněji. Prodáme Váš dům, byt, pozemek a komerčních nemovitostí nejen na území Moravskoslezského kraje.

SLUŽBY PRO PRODÁVAJÍCÍHO

Získejte s námi náskok

Prodejte svou nemovitost bez starostí

Starosti přenechte na naše makléře, kteří zajistí veškeré kroky spojené s prodejem Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost prodáme za maximální cenu a připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

 

​​​​​

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

 

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

 

 

6 KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI VAŠI NEMOVITOSTI

 • 1. Zjistíme potenciál Vaši nemovitosti

  Jako základ úspěšné spolupráce vnímáme otevřenou komunikaci. Pojďme se nejprve potkat, abychom se seznámili s Vašimi potřebami a představou o požadovené sumě a času dokončení prodeje.

 • 2. Naplánujeme vhodnou strategii prodeje

  Každá nemovitost je jiná a její správné stanovení ceny, je klíčem k úspěšnému prodeji. Zhodnotíme cenu podle aktuální situace na trhu. Navíc máme know-how a přístupy do placených databází, které mapují reálné kupní ceny.

 • 3. Zajistíme výkonný marketing nemovitosti a inzerci

  Vaši nemovitost uděláme atraktivní. Využíváme všech moderních nástrojů online marketingu a na míru připravíme vizuální prezentaci pro Vaši nemovitost, od profesionálních fotek, přes video, virtuální prohlídku, až po placenou cílenou inzerci.

 • 4. Provádíme prověřené prohlídky

  Celým realitním procesem Vás provedeme jednoduše a bezpečně. Dokážeme Vám naplánovat čas dokončení prodeje. Zájemce si prověřujeme a na prohlídku zveme jen takové, kteří mají opravdový zájem a financování. Bez nutnosti Vaši přítomnosti.

 • 5. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci

  Postaráme se o bezproblémový průběh celé transakce. Zajistíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, advokátní úschovu a vklad na katastr.

 • 6. Uvolnění ceny a předání nemovitosti

  Vyřídíme uvolnění prodejní ceny z úschovy, předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi. Jsme s Vámi od začátku až do úspěšného konce.

DOPORUČENÁ TÉMATA

K prodeji nemovitosti

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

Marketing

Jak významný vliv má kvalitní prezentace nemovitosti na výši její prodejní ceny?

>přečíst celý článek

 

Inzerce

Jaký vliv má placená a správně cílená reklama na rychlost oslovení potencionálních zájemců?

>přečíst celý článek

 

Spolupráce

Jak Vám zkušenosti makléře zaručí prodej Vaši nemovitosti rychle, za nejvyšší cenu a bezpečně?

>přečíst celý článek

 

TAKÉ VÁS MŮŽE ZAJÍMAT

 • Jak probíhá prodej nemovitosti?

  Co Vás čeká, když se rozhodnete pro spolupráci s realitním makléřem? Připravili jsme pro Vás průvodce celým procesem realitní transakce. >přečíst celý článek

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. >přečíst celý článek

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Má vliv na prodej zvyšování úrokových sazeb? >přečíst celý článek

 • Výhody - nevýhody exklusivní smlouvy.

  Vyplatí se prodej nemovitosti současně přes více realitek? S kolika realitkami nejlépe prodávat nemovitost? >přečíst celý článek

Získali jsme si Vaši důvěru? Napište nám.

*
*
*
*
phone: email: fullname:

Odhad ceny ZDARMA

Jako součást prodejní strategie Vám spočítáme až za kolik můžete svou nemovitost prodat.

Proč chtít přesný odhad tržní ceny nemovitosti?

Nebo zkuste náš online odhad a cenu víte hned.

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

fullname: fname: