RE/MAX Centrum

Získejte s námi náskok

Prodejte svou nemovitost bez starostí

Starosti přenechte našim makléřům, kteří zajistí veškeré kroky spojené s prodejem Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost prodáme za maximální cenu a připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

 

​​​​​

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

 

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

 

 

6 KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI VAŠI NEMOVITOSTI

 • 1. Zjistíme potenciál Vaši nemovitosti

  Jako základ úspěšné spolupráce vnímáme otevřenou komunikaci. Pojďme se nejprve potkat, abychom se seznámili s Vašimi potřebami a představou o požadovené sumě a času dokončení prodeje.

 • 2. Naplánujeme vhodnou strategii prodeje

  Každá nemovitost je jiná a její správné stanovení ceny, je klíčem k úspěšnému prodeji. Zhodnotíme cenu podle aktuální situace na trhu. Navíc máme know-how a přístupy do placených databází, které mapují reálné kupní ceny.

 • 3. Zajistíme výkonný marketing nemovitosti a inzerci

  Vaši nemovitost uděláme atraktivní. Využíváme všech moderních nástrojů online marketingu a na míru připravíme vizuální prezentaci pro Vaši nemovitost, od profesionálních fotek, přes video, virtuální prohlídku, až po placenou cílenou inzerci.

 • 4. Provádíme prověřené prohlídky

  Celým realitním procesem Vás provedeme jednoduše a bezpečně. Dokážeme Vám naplánovat čas dokončení prodeje. Zájemce si prověřujeme a na prohlídku zveme jen takové, kteří mají opravdový zájem a financování. Bez nutnosti Vaši přítomnosti.

 • 5. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci

  Postaráme se o bezproblémový průběh celé transakce. Zajistíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, advokátní úschovu a vklad na katastr.

 • 6. Uvolnění ceny a předání nemovitosti

  Vyřídíme uvolnění prodejní ceny z úschovy, předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi. Jsme s Vámi od začátku až do úspěšného konce.

DOPORUČENÁ TÉMATA

K prodeji nemovitosti

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

Zaujměte

Jak ovlivní kvalitní prezentace cenu nemovitosti?

přečíst celý článek

 

Rozhoďte sítě

Jak ovlivní placená reklama rychlost prodeje nemovitosti?

přečíst celý článek

 

Spolupracujte

Jaké výhody má pro Vás prodej nemovitosti s makléřem?

přečíst celý článek

 

TAKÉ VÁS MŮŽE ZAJÍMAT

 • Jak probíhá prodej nemovitosti?

  Co Vás čeká, když se rozhodnete pro spolupráci s realitním makléřem? Připravili jsme pro Vás průvodce celým procesem realitní transakce. přečíst celý článek

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. přečíst celý článek

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Má vliv na prodej zvyšování úrokových sazeb? přečíst celý článek

 • Výhody - nevýhody exklusivní smlouvy.

  Vyplatí se prodej nemovitosti současně přes více realitek? S kolika realitkami nejlépe prodávat nemovitost? přečíst celý článek

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

Odhad tržní ceny ZDARMA

Začněte prodávat svou nemovitost od začátku profesionálně a nepodceňte důležitost správně stanovené ceny.

Vyplňte nám formulář níže. Vypracujeme Vám přesný odhad ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou prodejní strategii.

Chcete během pár minut vědět, v jakém cenovém rozmezí se pohybuje Vaše nemovitost? Zkuste náš online odhad a cenu víte hned.

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

fname: lname: fullname: phone: