RE/MAX Centrum

Dotazníky spokojenosti

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám, ale i druhým rozhodnout se, proč využít služeb naší kanceláře.

Ľudský prístup

Milý, ľudský, perfektný prístup pri vybavovaní. Bola som veľmi spokojná se službami pana Kalianko pri predaji bytu. Ďakujem. Zuzana K.

Pohodový prodej

Se spolupráci s panem Kalianko jsem byl velice spokojen. Pohodový prodej. O všechno se postaral. Radim P.

Perfektní spolupráce

S panem Adamčíkem skvělá spolupráce. Díky jeho profesionálním fotkám a videu, a že byl vždy k dispozici se byt prodal rychle a za ožadovanou cenu. Mohu jen doporučit. Jan Zatloukal

Prodej pozemku v Ostravě

Rozhodl jsem se prodat pozemek v Ostravě, a protože jsem na prodej nespěchal a navíc bydlím cca jedno sto km daleko, vyhledal jsem a oslovil pana Wojnarowského. Při první schůzce v kanceláři jsme si ujasnili, o co konkrétně jde. Já jsem chtěl prodat pozemek a on mi vysvětlil, co je schopen pro to udělat a za kolik. Následně mi poslal návrh smlouvy O zprostředkování, kterou jsem si v klidu prostudoval a podepsal. Dále už to probíhalo v jeho režii, tzn. že oslovil zájemce, které měl ve své databázi a nabízel přes internetové stránky (placené i neplacené). Dále absolvoval prohlídky se zájemci až se našel kupec, kterého pozemek oslovil a splňoval naše požadavky. Tady bych rád podotkl, že prodeji hodně pomohla vizualizace pozemku s navrženým domem, ne pouze fotka samotného pozemku. O každé schůzce/prohlídce s potenciálním zákazníkem jsem byl informován (tím odfiltroval velkou skupinu tzv. potenciální zájemců, někteří jenom jsou zvědaví, někteří předstírají zájem a někteří se jenom nudí...). Po několika měsících jsme uzavřeli s kupujícím Smlouvu o smlouvě budoucí, kupec si vyřídil úvěr v součinnosti s p. Wojnarowským. Po složení dohodnuté částky kupcem na vázaný účet u advokáta (který je mimo jiné pojištěn), jsme podepsali Kupní smlouvu vypravovanou přesně na daný prodej (ne předepsaný formulář stažený z internetu). Po zapsání nových vlastníků do katastru mi advokát poslal zprávu, že je vše v pořádku a poslal peníze na účet. Tudíž za odvedenou práci - provizi, kterou jsme si odsouhlasili s RK, byla inzerce včetně vizualizace - placená, absolvování prohlídek, vyhotovení Smlouvy o smlouvě budoucí, Kupní smlouvy, zápis do Katastru nemovitostí, atd. takže jsme se potkali vlastně asi třikrát. Když to shrnu, bylo to profesionální, věcné a příjemné jednání. Takto si představuji práci realitního makléře.  Pozemek Ostrava Heřmanice / J. Kopka ze Zlína

Prodej rodinného domu ve Vřesině u Ostravy

Dobrý den, rád bych tímto poděkovali nejen Vaší realitní kanceláři, ale především skvělému realitnímu makléři, panu Wojnarowskému, za profesionální přístup při zprostředkování prodeje moji nemovitosti. Od prohlídek s uchazeči o dům, přes kupní smlouvu až k předání nemovitosti. Vše proběhlo hladce a v klidu. Velmi si ceníme toho, že nám vždy vše srozumitelně vysvětlil a byl k dispozici, kdykoliv to bylo potřeba. Je vidět, že svou práci dělá rád a poctivě. S přáním dalších spokojených klientů Rodinný dům Vřesina / Robert Gróff

Kvalitní služby

Pan Kalianko je velice snaživý makléř a dostalo se mi od něj kvalitních služeb. Mojmír K.

Prodej rodinného domu

Dobrý večer, pane Wojnarowský,  Víme, že jsme nebyli vždy ti nejméně komplikovaní zájemci, ale jsme rádi, že jsme i s Vaší pomocí vždy dokázali dosáhnout společného konsenzu. Oceňujeme, že jste měl k nemovitosti zjištěno dost informaci, případně jste byl ochoten nám tyto informace zjistit (např. Co se týkalo kanalizace).  Byli jsme velmi spokojeni s fungováním pana advokáta Grimma, který pravidelně a okamžitě informoval o každé změně.   Celkově jsme byli s Vašimi službami spokojeni a na závěr musíme ocenit Váš proklientský přístup, protože bylo vidět, že se snažíte mít vždy v nejlepším zájmu svého zákazníka, tedy prodávajícího. Kdybychom chtěli někdy v budoucnu prodat některou naši nemovitost, určitě bychom se nebáli zrovna Vás oslovit.  Přejeme Vám příjemné léto Petra a Václav Hrabalovi

Pohodové realitní služby

Se službami realitní kanceláře jsem byla spokojená, mile překvapená, jak pohodově mohou služby v oblasti nemovitostí fungovat. Vše proběhlo tak, jak jsme si nastavili od první schůzky s panem Arturem Wojnarowským. Určitě bych doporučila se na něj i na jeho realitní kancelář s důvěrou obrátit. Pozemek Brušperk / Anna J.

Koupě bytu v Ostravě Hrabůvce

Pan Ing. Žalský byl velice ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Když jsme potřebovali vysvětlit postup koupě bytu apod., tak podal věcné a hodnotné rady, které nám vše objasnily. Jsme moc rádi, že jsme potkali právě pana Žalského, díky němuž byla koupě bytu bez nepříjemných překvapení a vřele ho doporučujeme. Byt Ostrava Hrabůvka / Michal V.

Prodej bytu Nová Karolina

Se spolupráci s panem Adamčíkem jsem byla nadmíru spokojená, vše proběhlo na jedničku. Přístup, jednání, korektnost, dotažení, příjemné jednání. Děkuji. byt 3+kk Nová Karolina / L. Holubová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ S RE/MAX CENTRUM

Využijte výhod silné značky ve svůj prospěch

4 důvody proč spolupracovat s RE/MAX

-> Více o nás

 

 • Jsme vidět

  Všem svým zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum možností, jak prezentovat nemovitost, včtně inzerce nanejnavštěvovanějších realitních portálech. Distribuční síla RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za nejvyšší možnou cenu.

 • Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

  Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že budete spolupracovat s těmi nejlepšími makléři.

 • Etické jednání je pro nás základ

  Víme, že lidé jsou to nejdůležitější. Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby šla znalost a profesionalita ruku v ruce, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

 • Neustále se vzděláváme, abychom drželi krok z dobou

  Všichni naši makléři se pravidelně vzdělávají a jsou proškolováni v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Každý makléř musí složit zkoušku odbornosti, na základě které je certifikován.

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
fname: fullname:

SVĚŘTE SE DO RUKOU SILNÉHO BRANDU

Prodávejte s námi za maximální cenu

Poskytneme Vám kompletní realitní služby

-> Prohlédněte si naše služby

Jsme Vaši partneři

protože jste našimi partnery, kteří od nás mají vždy 100% pozornost a péči. Nasloucháme Vám, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

protože mluvíme narovinu, a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

protože na nás se můžete spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, které jsou zárukou naší odměny, na kterou si vyděláme.