RE/MAX Centrum

Chci financovat

Neplaťte více než musíte. Díky porovnávání a pečlivému výběru můžete na úrokové sazbě ušetřit až 0,5%, což v součtu může být až několik stovek tisíc korun po dobu trvání hypotéky.

SLUŽBY PRO KUPUJÍCÍHO

Pomůžeme Vám s finacováním

Pořiďte si vlastní nemovitost bez starostí

Vybrali jste si dům nebo byt? Potřebujete ho financovat? Máme řešení. Naši specialisté s Vámi připraví veškeré podklady a dokumenty, porovnají nabídky všech bank a společně vyberete to nejlepší financování.

Neplaťte za bydlení více než musíte

Díky porovnávání a pečlivému výběru můžete na úrokové sazbě ušetřit až 0,5%.

 

Získejte férovou hypotéku

zajistíme Vám co nejnižší úrokovou sazbu na trhu za těch nejlepších podmínek.

 

Hypotéka na míru a bez starostí

čerpejte pro sebe výhody díky zkušenostem našich hypotečních specialistů.

 

 

4 DŮVODY PROČ FINACOVAT S NÁMI

 • 1. Pracujeme pro Vás rychle

  Vyberte si vyhovující čas a potkejme se pohodlně u nás v kanceláři nebo u Vás doma. Společně porovnáme možnosti všech bank a vybereme tu nejvýhodnější.

 • 2. Využíváme zkušeností a dobrých vztahů

  Během 18 let praxe jsme uzavřeli hypotéky za více než 1 miliardu s více než 500 spokojenými klienty.

 • 3. Porovnáváme, cílíme na řešení a vyjednáváme

  Máme kalkulátory a metodiku bank a spořitelen. Víme o všem, co se aktuálně děje, i o neveřejných akcích. Vyjednáváme s více subjekty současně až pro Vás vybereme tu nejvýhodnější možnost.

 • 4. Postaráme se o Vás od až do konce

  Sestavíme pro Vás výhodnou cenovou nabídku financování a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci.

KONZULTACE ZDARMA

Financování na míru

Spočítáme Vám až za kolik si můžete nemovitost koupit

Oslovte jednu z našich hypotečních specialistek, která s Vámi ráda probere Vaše možnosti a navrhne řešení financováni vybrané nemovitosti.

 

Kamila Vymětalová

Strašně moc bych chtěla paní Konečné poděkovat za všechno, co pro nás udělala.. Nevěřila jsem, že si někdy můžeme splnit s přítelem sen o koupi nového domečku. Ale paní Konečná umí snad zázraky. Vždy s úsměvem, dobrou náladou a pochopením nám vše vysvětlila, zajistila aniž bychom my museli krom podpisů cokoliv udělat. Moc moc moc bych chtěla p. Konečné za všechno poděkovat. Nezbývá mi nic jiného než ještě jednou říct: ,, Z CELÉHO SRDCE VÁM MOC DĚKUJEME.".

Lucie Bergerová

Paní Hradecká je člověk na svém místě! Má perfektní a profesionální přístup. Byla s námi trpělivá a snažila se pro nás udělat maximum. Moc děkuji a určitě bych jí všem doporučila.

Tereza Hrbková

Paní Pavlína nám ohromě pomohla a bez ní bychom náš domeček nikdy neměli, komplikací okolo naší hypotéky bylo spoustu. "Rvala se za nás jako lvice" a moc za vše děkujeme.

Aleš a Helena Pekarovi

Z naší strany chci vyjádřit opravdu veliké poděkování a připomenout velikou profesionalitu, se kterou jsme se při spolupráci s paní Ing. Simonou Hradeckou setkali. Vše co jsme potřebovali vědět nám vždy dopodrobna objasnila a byla nápomocná ve všech možných otázkách a komplikacích z naší strany. Jsme nadmíru spokojeni a budeme jen doporučovat!

Pavel Balon

Díky zkušenostem p. Konečné jsme bez problémů prošli celým procesem vyřízení hypotéky a její trpělivost s námi, neznalými v této oblasti, byla obdivuhodná. Nejvíce si vážíme toho, že nám vždy vše vysvětlila a úspěšně vyřešila náš atypický případ. Velké díky.

Michael Anderka

Jsem nadmíru spokojen se službami a pomocí paní Hradecké. 90% řešení hypotéky bylo přes mail nebo telefon z důvodu mé nepřítomnosti z pracovních důvodu, se vším mi byla ochotna poradit, pomoct, vysvětlit a zodpovědět všechny moje otázky.

 

 

 

HYPOTEČNÍ PARTNEŘI

Kde všude Vám umíme hypotéku zařídit

 

Chcete se na něco nezávazně zeptat? Napište nám.

*
*
*
*
email: lname: fullname: fname: phone:

Rozumíme tomu, co potřebujete a umíme to zajistit.

Jsme Vašimi spolehlivými a poctivými partnery.

Nasloucháme, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby. Věnujeme Vám 100% pozornost a péči.

Mluvíme narovinu a slibujeme jenom to, co můžeme dodržet. Našim cílem je vždy jednat ve Váš prospěch a nejvýhodněji pro Vás.

Můžete se spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, protože jsou zárukou naší odměny.

Více o tom, proč spolupracovat s námi