RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám s financováním.

✅ Zajistíme Vám nejvýhodnější hypotéku na trhu.

Vybrali jste si dům nebo byt? Potřebujete ho financovat? Máme řešení. Naši specialisté s Vámi připraví veškeré podklady a dokumenty, porovnají nabídky všech bank a společně vyberete to nejlepší financování.

Neplaťte za bydlení více než musíte

Díky porovnávání a pečlivému výběru můžete na úrokové sazbě ušetřit až 0,5%.

Získejte férovou hypotéku

zajistíme Vám co nejnižší úrokovou sazbu na trhu za těch nejlepších podmínek.

Hypotéka na míru a bez starostí

čerpejte pro sebe výhody díky zkušenostem našich hypotečních specialistů.

 

4 DŮVODY PROČ FINACOVAT S NÁMI

 • 1. Pracujeme pro Vás rychle

  Vyberte si vyhovující čas a potkejme se pohodlně u nás v kanceláři nebo u Vás doma. Společně porovnáme možnosti všech bank a vybereme tu nejvýhodnější.

 • 2. Využíváme zkušeností a dobrých vztahů

  Během 18 let praxe jsme uzavřeli hypotéky za více než 1 miliardu s více než 500 spokojenými klienty.

 • 3. Porovnáváme, cílíme na řešení a vyjednáváme

  Máme kalkulátory a metodiku bank a spořitelen. Víme o všem, co se aktuálně děje, i o neveřejných akcích. Vyjednáváme s více subjekty současně až pro Vás vybereme tu nejvýhodnější možnost.

 • 4. Postaráme se o Vás od začátku až do konce

  Sestavíme pro Vás výhodnou cenovou nabídku financování a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci.

 Financujte s Gepardem

Zdarma Vám spočítáme až za kolik si můžete nemovitost koupit.

Oslovte naši zkušenou hypoteční specialistku Pavlínu, která s Vámi ráda probere Vaše možnosti, podmínky financování a navrhne řešení pro Vaši již vybranou nebo zvažovanou nemovitost, kterou si chcete koupit.

Pavlína Konečná

 

Co o Pavlíně říkají zákazníci ⬇️

 

Kamila Vymětalová

Strašně moc bych chtěla paní Konečné poděkovat za všechno, co pro nás udělala.. Nevěřila jsem, že si někdy můžeme splnit s přítelem sen o koupi nového domečku. Ale paní Konečná umí snad zázraky. Vždy s úsměvem, dobrou náladou a pochopením nám vše vysvětlila, zajistila aniž bychom my museli krom podpisů cokoliv udělat. Moc moc moc bych chtěla p. Konečné za všechno poděkovat. Nezbývá mi nic jiného než ještě jednou říct: ,, Z CELÉHO SRDCE VÁM MOC DĚKUJEME.".

Tereza Hrbková

Paní Pavlína nám ohromě pomohla a bez ní bychom náš domeček nikdy neměli, komplikací okolo naší hypotéky bylo spoustu. "Rvala se za nás jako lvice" a moc za vše děkujeme.

Šárka Grmelová

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Pavlíně Konečné, za ochotu a vstřícnost k získání hypotečního úvěru. Zdařilo se, proto ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Pavel Balon

Díky zkušenostem p. Konečné jsme bez problémů prošli celým procesem vyřízení hypotéky a její trpělivost s námi, neznalými v této oblasti, byla obdivuhodná. Nejvíce si vážíme toho, že nám vždy vše vysvětlila a úspěšně vyřešila náš atypický případ. Velké díky.

Dalibor Toncer

Chtěl bych poděkovat za velmi nadstandardní, pro-klientský a proaktivní přístup. Za mě můžu paní Konečnou jednoznačně všem doporučit, pomohla mi hodně. U stanovení hypotéky jde hodně do detailu a dokázala vyřešit a poradit i jak vyřešit problémy s věcnými břemeny.

Ondřej Rupčík

Paní Konečná je skvělá, první hypotéku i refinancování nám vyřídila skvěle! Vždy k maximální spokojenosti. Patří jí velké poděkování.

 

 

 

 

 

 

Kde všude Vám hypotéku zařídíme:

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

email: