Garance kvality služeb

RE/MAX Vám jako jediná realitní společnost garantuje kvalitu svých služeb.

Soubor pravidel a nástrojů garantující kvalitu služeb

Děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. 100% servis a služby jsou pro nás samozřejmostí, proto jako jediní na trhu garantujeme kvalitu nabízených služeb.

  • Informační povinnost

Realitní kancelář RE/MAX Centrum a její realitní makléři po celou dobu platnosti smlouvy pravidelně informují klienta o stavu objednaných služeb.

  • Reklamační řád

Klient může kdykoliv využít svých práv dle Reklamačního řadu RE/MAX Česká republika, jehož celé znění je zveřejněno na webových stránkách http://www.re-max.cz. Klient má právo kdykoliv reklamovat kvalitu poskytovaných služeb u jakékoli realitní kanceláře RE/MAX nebo na zelené lince RE/MAX Česká republika (tel.: 800 888 808). Realitní kanceláře RE/MAX i pracovníci zelené linky jsou povinni se vždy řídit Reklamačním řádem RE/MAX Česká republika a jakoukoliv připomínku či stížnost klienta bez odkladu vyřídit.

  • Ombudsman

Realitní kanceláře RE/MAX a jejich realitní makléři garantují klientům nezávislé přezkoumání a posouzení reklamací prostřednictvím ombudsmana.

  • Povinné pojištění odpovědnosti za škodu

Realitní kanceláře RE/MAX a jejich makléři jsou povinni mít pojištění odpovědnosti za škodu. Případná škoda, kterou by realitní kancelář RE/MAX či její makléři způsobili na majetku klienta v průběhu obchodní transakce, je kryta tímto pojištěním.

  • Identifikační povinnost

Realitní kanceláře RE/MAX jsou v souladu se zákonem č. 253/2008 Sb., zákon o opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, v platném znění, povinnou osobou a jako takové mají povinnost provést identifikaci klienta a identifikační údaje po zákonem stanovenou dobu uchovat.

Záruka spokojenosti

Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Záruky spokojenosti zákazníka.

Etický kodex

Dbáme na to, aby šel růst ruku v ruce se znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme Etickým kodexem.

 

 

 

 

 

Rádi odpovíme na Váš dotaz.

*
*
*
*
fullname: