RE/MAX Centrum

Naše reference

Spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám, ale i druhým rozhodnout se, proč využít služeb naší kanceláře.

REFERENCE

Jak nás vidí naši zákazníci?

Zkušenosti našich zákazníků mohou být Vašim důvodem, proč spolupracovat s námi.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože Vaše sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám udržovat standard kvality služeb, ale také může druhým usnadnit rozhodnutí, proč využít služeb naší kanceláře.

 

 

 

 

RE/MAX GARANCE KVALITY SLUŽEB

Dotazníky spokojenosti

Váš názor je pro nás velice cenný.

Díky němu můžeme dbát na kvalitu našich makléřů a jimi poskytovaných služeb.

-> Prohlédněte si reference na konkrétní makléře

 

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
fname: lname:

PROČ S RE/MAX CENTRUM

Využijte výhod silné značky ve svůj prospěch

4 důvody proč spolupracovat s RE/MAX

-> Více o nás

 

 • Jsme vidět

  Všem našim zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum možností, jak prezentovat svou nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Distribuční síla RE/MAX nám umožňuje prodávat nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu.

 • Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

  Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

 • Etické jednání je pro nás základ

  Lidé jsou pro nás to nejdůležitější. Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby znalost a profesionalita šla ruku v ruce, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

 • Neustále se vzděláváme, abychom drželi krok z dobou

  Všichni naši makléři absolvovali povinná školení a certifikace, a dále se pravidelně vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí.

SVĚŘTE SE I VY DO RUKOU SILNÉHO BRANDU

Prodávejte s námi za maximální cenu

Poskytneme Vám kompletní realitní služby

-> Prohlédněte si naše služby

Jsme Vaši partneři

protože jste našimi partnery, kteří od nás mají vždy 100% pozornost a péči. Nasloucháme Vám, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

protože mluvíme narovinu, a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

protože na nás se můžete spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, které jsou zárukou naší odměny, na kterou si vyděláme.