RE/MAX Centrum

Hodnoty jsou dojem, který chceme zanechat.

Zkušenosti druhých důvodem, proč s námi spolupracovat.

Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože Vaše sdílená osobní zkušenost nám pomáhá udržovat vysoký standard kvality poskytovaných služeb, a také pomáhá druhým usnadnit rozhodnutí, proč využít služeb naší kanceláře. Zakládáme si na hodnotách jako je důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita a poctivost, a naplňování firemního motta poskytnout Vám přesně takové realitní služby, jaké si přejete.

Partnerství

Nasloucháme, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

Spolehlivost

Mluvíme narovinu a slibujeme jenom to, co umíme dodržet.

Poctivost

Poskytneme Vám kvalitní služby, protože jsou zárukou pro naši odměnu.

 

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Pomůžeme Vám prodat, pronajmout, koupit.

U nás to na jedničku zvládnou všichni makléři. Vaši zárukou, že pro Vás uděláme to nejlepší je, že patříme pod koncept silné mezinárodní značky, protože i pro nás je důležité stavět svá jména na důvěře.

4 důvody, proč si vybrat RE/MAX

Ondra Vlček

Děkuji za skvělou a precizní spolupráci ohledně pronájmu garáže. Pan Nguyen je spolehlivý a neměl jsem s ním žádný problém. Dávám 5* a mohu jen doporučit!

Kateřina Michnová

Moc děkuji paní Šárce Kornetové za skvěle zprostředkovaný prodej bytu. Vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů v maximální rychlosti. Kupce se jí podařilo sehnat do týdne, což je neuvěřitelné. Ještě jednou díky!

Marie Shashová

Vyjádřujeme tímto maximální spokojenost s jednáním makléře pana Ladislava Urbančíka v souvislosti s pronájmem našeho družstevního bytu. Pan Urbančik se v průběhu celého jednání projevil jako vysoce profesionální pracovník jak po odborné tak i po etické stránce.

Jarmila Řehaková

Chtěla bych velmi poděkovat Ing. Ondřeji Žalskému z RE/MAX Centrum za pomoc při prodeji mého bytu. Výborný realitní makléř! Díky panu Žalskému byly všechny kroky prodeje srozumitelné a včas. Dokonce jsem pomocí aukce, kterou pan Žalský zorganizoval, dostala více peněz, než jsem čekala. Jde vidět, že pana Žalského obchodování s nemovitostmi moc baví, pracuje s velkým nadšením a profesionálně. Řekne Vám na rovinu a upřímně, co si o věci myslí a to oceňuji. Určitě pana Žalského všem doporučuji. Moje velká spokojenost.