Google recenze

Kvalitní služby a spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám, ale i druhým rozhodnout se, proč využít služeb naší kanceláře.

 

 

 

 

Vydělejte s námi až 20% navíc

díky kvalitní prezentaci, inzerci, aukci a prodejní síle sítě RE/MAX.

Umíme prodat rychle do 30 dní

naši zkušení makléři zajistí hladký průběh celého procesu prodeje.

Odhad tržní ceny ZDARMA

odhad ceny Vám zdarma připravíme jako součást stanovení správné prodejní strategie.

 

Doporučené články

 

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý týden pro vás připravujeme nový článek s novinkou nemo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
fullname: fname:

 

Naše služby

Specializujeme se na prodej či pronájem rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí na území Moravskoslezského kraje. Prodávejte s námi rychle a za maximální cenu. Jsme zárukou kvality. Poskytujeme služby jak prodávajícím tak kupujícím.