RE/MAX Centrum

Přemýšlíš, kam se v profesním životě posunout?

Láká tě představa svobody, seberealizace, různorodých aktivit a komunikace s lidmi? Toužíš po tom být pánem svého času a mít možnost ovlivnit svůj výdělek? Pak přemýšlíš správně nad kariérou realitního makléře.

Podnikání realitního makléře ti přinese uspokojivou práci na celý život a dostatek volného času na sebe a rodinu.

Být realitním makléřem znamená, že můžes mít práci, kterou můžes klidně dělat i v 90 letech. Poskytne ti spoustu prostoru a příležitostí pro osobní rozvoj a potkávání se s novými lidmi. Můžeš se bez limitů rozvíjet v oblastech jako je stavitelství, architektura, design, psychologie, marketing, grafika, fotografování, natáčení videí, vyjednávání na úřadech, právo, oceňování nemovitostí, nebo organizování aukcí.

Co potřebuješ, abys uspěl, aneb 4 silné stránky úspěšného makléře:

Strategický obchodník

Velikost příjmu je dána počtem dokončených zakázek. Je to tedy jen na tobě, na tvé houževnatosti, a na tom, jaký čich na obchodní příležitosti máš, kolik obchodů získáš.

Empatický vyjednávač

Tvým úkolem je zprostředkovat na jedné straně prodej a na druhé vysněné bydlení, za co nejvýhodnějších podmínek, což nemusí být vždy snadný úkol. Dobré komunikační dovednosti, empatie a základy psychologie se ti určitě hodí.

Efektivní manažer

Nemít nad sebou šéfa znamená, že si musíš umět zorganizovat čas i práci. Realitní procesy a průběh prodeje je komplex úkonů, kterým je potřeba rozumět v souvislostech, umět je dobře naplánovat a zkoordinovat.

Osobně motivovaný

V práci tě nikdo nehlídá, ani neříká, co máš dělat. Musíš být silně motivovan, abys překonal sám sebe, svou komfortní zónu a iniciativně hledal nové obchodní příležitosti a zakázky.

Buduj si vlastní realitní business pod silným brandem a v přátelském kolektivu.

S námi se v podnikání nebudeš nikdy cítit sám. Dáme ti do rukou efektivní nástroje, které tu zjednodušší podnikání a pomohou ti uspět. Poskytneme ti zázemí a podporu, takže se s čistou hlavou budeš moci věnovat jen obchodu a budování si svého vlastního realitního businessu. 

Podívej se také: Více o tom, co ti spolupráce s námi může dát a Proč si vybrat RE/MAX

Uvažuješ vážně o tom, že chceš být realitním makléřem? Napiš nám.

*
*
*
fullname: lname: email: