RE/MAX Centrum

I letos jsme obhájili titul Superbrands

Je skvělé pracovat pod značkou, která se těší uznání coby špičkové firmy. Získat takové ocenění již po 10. v řadě, to už něco znamená, to už je spousta kvalitní odvedené práce a jistota, že nešlápnete vedle, ať už se rozhodnete být RE/MAX makléřem nebo klientem a využít služeb realitní kanceláře.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu, které se každoročně uděluje špičkovým firmám po celém světě.

Zásadním cílem RE/MAXu je nejen budovat značku, ale především ji naplňovat obsahem jako je profesionalita, spolehlivost nebo transparentnost. „Ocenění je společné dílo všech makléřů, protože každý je živoucí značkou, která si nese své atributy. Děkuji všem, kteří každodenně přispívají k našemu úspěchu. Značka prodává a my jsme hrdí, že jsme se už po desáté stali nositeli titulu Superbrands a budeme se maximálně snažit využít jeho potenciál v marketingové komunikaci." Jan Hrubý generální ředitel RE/MAX.

 

Autor: Nikola Repaská