RE/MAX Centrum

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

2. díl. V 1. díle jsme se zamysleli nad tím, že dobrá prezentace nemovitosti je obal, který ji odlišuje a prodá za vyšší cenu. Dalším důležitým krokem je její dobrá propagace.

Obchodníci vědí, co na nás funguje, proto jsou nejžádanější místa v regálech ta na úrovni očí. Čím jednodušší dostupnost umožníme, tím větší pravděpodobnost, že si zákazník zboží vloží do košíku.

 

Inzerce nemovitosti

Věděli jste že, samoprodejce dokáže v průměru oslovit 15 - 20% potencionálních kupujících oproti tomu, když nemovitost propaguje realitní kancelář? I když inzeruje na 2-3 inzertních serverech a na jednom z nich si inzerci zaplatí, často se stává, že se na jeho inzerát neozývá tolik zájemců, kolik by si představoval. Prodej se mu zdá být dlouhý a tak nabývá dojmu, že by měl snížit cenu nemovitosti. Což je veliká škoda. Stejně tak jako častá prodejní strategie samo-prodejců začít inzerovat s nízkou cenou. Stojí to za to, ušetřit peníze za realitní kancelář na úkor toho, že prodáte svou nemovitost za nižší cenu?

Dobrý makléř Vám vždy peníze vydělá a prodá nemovitost za tu nejlepší cenu, protože ví, jak vytvořit kvalitní inzerát, je v propagaci nemovitosti aktivní a inzeruje na placených serverech. A nejen to, má i jiné způsoby, jak nemovitost propagovat a jak oslovit široký okruh zájemců. Ať už je to online nebo offline propagace, kam můžeme zařadit plachty, letáčky, placenou inzerci v realitních magazínech a podobně. Navíc každá větší kancelář už má své vlastní marketingové oddělení a investuje nemalé finanční prostředky do reklamy. To vše jsou výhody pro Vás, které vedou k úspěšnému prodeji.

Klíčem k úspěšnému prodeji je aktivní přístup

Obzvláště to platí pro online propagaci. Nestačí pouze inzerát zveřejnit a čekat. Bez další aktivity by inzerát za pár dnů zapadl mezi další nabídky, ke kterým by se už zájemce ani nedostal. Je důležité udržovat inzerát na předních místech, nebo-li na očích potencionálních zájemců. A to stojí čas a peníze. Inzertní servery však nejsou jedinou aktivitou a místem, kde můžete oslovit zájemce.

Oblíbenými místy jsou i sociální sítě, kde opět platí, že čím širší okruh sledujících máte, tím větší výhoda pro Vás, a tu Vám realitní kancelář přináší. Makléř, který Vaši nemovitost propaguje může oslovit nejenom svůj okruh kontaktů, ale stejně tak dobře oslovit skrze své kolegy makléře i jejich okruh kontaktů.

Pokud spolupracujete s kanceláři, která je pod záštitou renomované značky, pak se okruh v hledání vhodného zájemce několikanásobně rozšiřuje. Taková realitní síť má vlastní inzertní aplikaci a veškeré nabídky jdou napříč celou sítí realitních kanceláří, z čehož všeho můžete maximálně čerpat ve svůj prospěch, když budete svou nemovitost prodávat s makléřem.

Šetřete správně

Ušetřete si peníze tím, že peníze prodejem vyděláte, když svou nemovitost prodáte za maximální možnou cenu, a ne tím, že budete šetřit na službách poskytovaných realitní kanceláří. Využijte toho, že investují nemalé prostředky do placených serverů a reklam, že mají online specialistu, který kanceláři dělá online marketing a propaguje jejich webové stránky a makléře.

 

Šetřete svůj čas a přenechte prodej Vaši nemovitosti odborníkům, kteří ví, jak nemovitost prodat co nejrychleji, nejvýhodněji pro Vás a za maximální cenu.

 

Naše doporučení pro prodej

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

Spolupráce

Jak Vám zkušenosti makléře zaručí prodej Vaši nemovitosti rychle, za nejvyšší cenu a bezpečně?

Přečíst si celý článek ->

 

Prodej

Jak probíhá prodej nemovitosti? Provedeme Vás krok za krokem celým realitním procesem.

Přečíst si celý článek->

 

Makléř

Kdo je realitní makléř? Co všechno obnáší tato profese a co ve spolupráci s ním můžete očekávat?

Přečíst si celý článek ->

 

Chcete se na něco nezávazně zeptat? Napište nám.

*
*
*
*
fullname: email: phone: lname:

Spočítejte si až za kolik můžete svou nemovitost prodat.

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

email: phone:

 

Bavilo by tě prodávat nemovitosti?

Pojď s námi plnit druhým sny o bydlení.

Jsme Vaši partneři

Naši klienti jsou naši partneři a mají od nás vždy 100% pozornost a péči. Respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

Co slíbíme, s maximálním úsílím dodržíme. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

Spolehlivost a kvalita našich služeb jsou zárukou úspěšného prodeje a naší odměny, na kterou si umíme vydělat.