RE/MAX Centrum

Kdo je realitní makléř?

Přemýšlíte, kam se v profesním životě posunout? Jakým směrem se vydat? Láká Vás představa svobody, seberealizace, různorodých aktivit, komunikace s lidmi nebo toužíte po tom být pánem svého času a mít možnost ovlivnit svůj výdělek? Pak přemýšlíte správně nad kariérou realitního makléře.

 

 

CO OBNÁŠÍ PRÁCE REALITNÍHO MAKLÉŘE

 • Není jen prodejce nemovitostí

  Pryč jsou časy, kdy stačilo vystavit nemovitost na realitní server a čekat, co se bude dít. Doba se vyvíjí a s ní se mění chování i potřeby zákazníků. Makléř s tím vším musí držet krok.

 • Musí mít rozhled

  Musí se neustále vzdělávat. Je nezbytné, aby makléř sledoval realitní trendy a dokázal na ně pružně reagovat, aby tak uměl uspokojit potřeby a požadavky zákazníků.

 • Musí být schopný manažer

  Především sám sobě. Musí si umět zorganizovat čas i práci. Realitní procesy a průběh prodeje je komplex úkonů, kterým je potřeba rozumět v souvislostech, umět je dobře naplánovat a zkoordinovat.

 • Musí být schopný vyjednávač

  Makléřovým úkolem je zprostředkovat na jedné straně prodej a na druhé vysněné bydlení, za co nejvýhodnějších podmínek, což nemusí být vždy snadný úkol. Základy psychologie se určitě hodí.

 • Musí být schopný obchodník

  Velikost jeho příjmu je dána počtem dokončených zakázek. Je tedy jen a jen na něm, na jeho iniciativě, pracovitosti a houževnatosti, kolik obchodů získá, jak je kreativní a jaký čich na příležitosti má.

 • Musí mít pro zákaznický přístup

  Dobré jméno je to klíčové, co si makléř podnikáním v realitách buduje. Musí být tedy zodpovědný, dodržovat sliby a být skutečným profesionálem. Jeho zakázky jsou jeho vizitka.

Staň se makléřem v RE/MAX Centrum Ostrava

*
*
*
*
phone: lname: email:

 

PROČ BÝT RE/MAX MAKLÉŘEM

Získej uspokojivou práci na celý život a dostatek volného času na sebe a rodinu.

 

Práce realitního makléře nemá věkové limity. Klidně ji můžeš dělat i v 90 letech. Poskytne ti spoustu prostoru a příležitostí pro osobní rozvoj a potkávání se s novými lidmi. Můžeše se bez limitů rozvíjet v oblastech jako je stavitelství, architektura, design, psychologie, marketing, grafika, fotografování, natáčení videí, vyjednávání na úřadech, právo, oceňování nemovitostí, nebo organizování aukcí.

Chce to jen odvahu a pustit se do toho. Neleknout se prvních překážek a vytrvat.

Naši makléři jsou pohodoví, přátelští a spokojeni. U nás uvidíte, že Vás práce může bavit, a že si můžete úspěšně budovat vlastní kariéru v přátelském kolektivu. 

 

Proč RE/MAX? Zajímají tě důvody, proč začít jako makléř u nás a vybrat si pro svou kariéru makléře právě značku RE/MAX?

Hodíte se na makléře? Jací byste měli být, pokud chcete být realitním makléřem? Chcete vědět, zda máte předpoklady, že v tomto oboru uspějete?

Pravda a mýty o makléřích. Jak to chodí v realitních kancelářích? Co všechno se od makléřů očekává? Jaký je na ně vyvíjen tlak na výkon? A jak je to s jejich výdělky?

Autor: Nikola Repaská