RE/MAX Centrum
Ladislav Urbančík

Ladislav Urbančík Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Ladislav Urbančík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 64061124.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

S panem Urbančíkem jsem byla maximálně spokojená. Dlouho jsem se nesetkala s tak precizním přístupem, velkou ochotou a profesionálním vystupováním. I přes vzdálenost, kdy jsem s ním řešila z Prahy prodej pozemků na Moravě, vše klaplo naprosto bezproblémově a neuvěřitelně rychle, až jsem byla sama velmi mile překvapená :) Zastupoval mne i na úřadech, rozdělení pozemků kompletně vyjednal s geodetem a o všem mne průběžně a včas informoval. S čistým svědomím doporučuji na 1.000% a ráda budu doporučovat i dál i ve svém okolí! :)

Hodnocení: 5/5

Nadmíru spokojen.

Hodnocení: 5/5

CHCEME TOUTO CESTOU VYJÁDŘIT NAŠI MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ZE SPOLUPRACE S PANEM MAKLÉŘEM LADISLAVEM URBANČÍKEM . V CELÉM PRŮBĚHU VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCE SE PROJEVIL JAKO VYSOCE PROFESIONÁLNÍ PRACOVNÍK. SVÉ ÚKOLY PLNIL VŽDY VČAS A STOPROCENTNĚ, PEČLIVĚ NÁS INFORMOVAL O KAŽDÉ UDÁLOSTI. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ HODNOTÍME JEHO PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ A OSOBNÍ PŘÍSTUP

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup makléře, čas a ochota vše vysvětlit, častá komunikace.

Hodnocení: 5/5

Vstřícný,rychlý, kvalitní

Hodnocení: 5/5

OCHOTNÝ, OBĚTAVÝ, BEZ PROBLÉMŮ, BEZ PŘIPOMÍNEK

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: