RE/MAX Centrum

Online marketing nemovitosti

Jsme tam, kde jsou lidé. Což v dnešní době znamená být online a na sociálních sítích, které jsou pro většinu lidí běžným způsobem komunikace a prostorem pro sdílení, získávání doporučení, nebo nákupu. Ze zkušeností víme, že sociální sítě jsou mocným komunikačním nástrojem, díky kterému umíme oslovit mnohem více potencionálních zájemců a prodat nemovitost rychleji.

Jsme všude

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Jsme aktivní na všech sociálních sítích, na facebooku, instagramu, linkedinu nebo youtube. Víme, že každá platforma má jiné publikum, jinou věkovou i cílovou skupinu, která sociální síť využívá a co od ní využívá. Umíme pracovat s organickým dosahem, to znamená oslovit naše pravidelné sledující, ale také umíme placenou reklamu a cílení, abychom informaci o Vaši nemovitosti v krátkém čase dostali co k nejvíce potencionálním kupujícím.

Více ukázek naší aktivit můžete sledováním našeho profilu na sociálních sítích.

INTERNET

Aktivně pracujeme s webovými vyhledávači a realitními servery, kde pravidelně investujeme nemalé finanční prostředky, abychom zvyšovali návštěvnost našich webových stránek a inzerovaných nemovitostí. Umíme konkrétně zacílit reklamní kampaní na Vaši nemovitost, a to jak přes Google tak i přes Seznam.

 

✅ Co dalšího můžete udělat pro kvalitní prezentaci a rychlý prodej Vaší nemovitosti?

Profesionální video, fotky3D scan a půdorysvizualizacihome stagingweb nemovitostioffline marketing