RE/MAX Centrum
Nikola Repaská

Nikola Repaská Makléř

Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nikola Repaská je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 73945099.

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy

Informace o makléři

Kdo jsem

Jmenuji se Nikola Repaská. Jsem bratislavský jižan žijící v Ostravě, který miluje sever a zimu. Přesto zůstanu Ostravě i naši krásné zemi věrná. Mým snem je najít si v okolí své místo, kde zakotvím s malým penzionem a kavárnou, s ovcí, kozou, indickým běžcem, komondorem a kočkou, a kde v poklidu stáří budu s přáteli popíjet Rulandské bílé.

Co byste ještě měli vědět dříve než se setkáme?

Mám ráda japonskou architekturu. Jednoduchost. Pořádek. Jsem minimalista. Introvert. Idealista. Baví mě recyklovat a starým věcem dávat nový smysl.

Co ode mne můžete očekávat?

Málo mluvím. Hodně se ptám. Jsem zvídavá. Ne zvědavá. Ke všemu přistupuji pozitivně a bez předsudků. Ráda problémy řeším, a ještě raději vymýšlím, jak jim předejít.

Proč spolupracovat se mnou?

Zeptám se i já Vás. Při představě, že spolu máme strávit pár hodin, týdnů nebo měsíců, budeme si rozumět, důvěřovat si, říkat si věci na rovinu a hledat konstruktivní řešení? Pokud jsou i pro Vás tyto hodnoty důležité, pak Vám dokáži být dobrým obchodním partnerem, se zaujetím a kreativně přistupovat k Vašim potřebám spojeným s prodejem nebo pronájmem Vaši nemovitosti.

Co umím, čemu rozumím

odhad ceny nemovitosti, přípravit nemovitost k prodeji, inzerovat a propagovat nemovitost všemi moderními způsoby a trendy, online marketing, realizovat samotný prodej od prohlídek až po vklad na katastr

Čemu nerozumím, do toho se nepouštím, na to mám kolegy odborníky:

právní služby, znalecký posudek, hypoteční služby, průkaz energetické náročnosti, pojištění, rekonstrukce, daňové služby, a jiné

To jsem já
To jsem já

Realizace

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname: