RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám, když potřebujete prodat, pronajmout nebo koupit.

U nás to na 1️⃣ zvládnou všichni makléři.

V RE/MAX Centrum je pro nás důležitá důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita, poctivost, a naplňování firemního motta poskytnout Vám přesně takové realitní služby, jaké si přejete.

Máme 15 let zkušeností

Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

Máme zázemí silné značky

Jsme součástí stabilní a světově nejúspěšnější realitní sítě se 48letou zkušeností, která již 9. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

Jsme certifikovaní  profesionálové

Dodržujeme standardy Etického kodexu, garantujeme kvalitu služeb, a jako jediná realitní síť máme Reklamační řád.

Svěřte se do rukou silného brandu

 • Jsme vidět

  Naši zákazníci si mohou vybrat ze širokého spektra možností, jak prezentovat svou nemovitost. Nemovitosti prodáváme atraktivně, aktivně a placeně na všech navštěvovaných realitních portálech. Výhodným benefitem je velikost sítě realitních kanceláří RE/MAX v celé ČR, díky čemuž prodáváme nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu. 

 • Velká prodejní síla, lepší výsledky

  Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

 • Etické jednání je pro nás základ

  Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem, RE/MAX Reklamačním řádem, který máme zavedený jako jediná realitní síť, řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků a RE/MAX Profesionálními prodejními standardy, které zaručují, že  znalosti a profesionalita jdou spolu ruku v ruce.

 • Neustále se vzděláváme

  Všichni naši makléři absolvovali povinná školení a certifikace. Pravidelně se vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí.

Poskytneme Vám poctivé a profesionální realitní služby.

Svět realit vždy přináší obchodní příležitosti bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať už se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel

Jsme Vašim spolehlivým partnerem

 • Když potřebujete prodat

  Zajistíme Vám bezstarostný průběh prodeje Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost uděláme atraktivní, prodáme ji rychle a za maximální cenu. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

 • Když chcete výhodně koupit

  Pomůžeme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, rozhodnutí však necháme na Vás, my pak zajistíme, aby samotný proces nákupu k Vaší spokojenosti. Poradíme i s financováním.

 • Když hledáte pronájem

  Pomůžeme Vám najít nájemní bydlení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem. Postaráme se o všechny potřebné smlouvy a protokoly.

 • Když hledáte nájemníka

  Zajistíme Vám profesionální služby včetně právních aspektů. Ušetříme Vám stresující a náročné situace, které jsou s celým procesem pronajímání spojené.

Sledujte a ohodnoťte práci našich makléřů

✅ Zkušenosti z praxe, jak nemovitosti prodáváme nebo pronajímáme.

Sledujte nás na sociálních sítích 👉 Facebook | Instagram | Linkedin | Youtube

Oceníme zpětnou vazbu 💙 Budeme rádi, když nám dáte hodnocení, které nás bude motivovat dál odvádět skvělou práci 👉 Google recenze | Seznam recenze

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

lname: