RE/MAX Centrum

O nás

Patříme do rodiny silné mezinárodní realitní značky RE/MAX. Poskytneme Vám přesně takové realitní služby, jaké potřebujete. Pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo koupi bytu, domu, pozemků nebo komerčních nemovitostí.

REALITNÍ SLUŽBY, JAKÉ SI PŘEJETE

Vítejte v RE/MAX Centrum Ostrava

Potřebujete pomoct s prodejem, pronájmem nebo koupi nemovitosti?

 

Svět realit vždy přináší obchodní příležitosti bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať už se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel

 

-> Prohlédněte si všechny naše služby

NAŠE SLUŽBY

 • Pro prodávajícího

  Starosti přenechte na naše makléře, kteří zajistí veškeré kroky spojené s prodejem Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost prodáme za maximální cenu a připravíme kompletní smluvní dokumentaci. Pokračovat ve čtení.

 • Pro kupujícího

  Rozhodnutí, kde budete bydlet ponecháme na Vás, naši makléři Vám pomohou s výběrem vhodné nemovitosti a zaručíme Vám, že samotný proces nákupu proběhne hladce a k Vaší spokojenosti. Pokračovat ve čtení.

 • Pro nájemce

  Naši makléři Vám pomohou najít nájemní bydlení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem. Postarají se o všechny potřebné smlouvy a protokoly. Na Vás bude jenom vybrat si ten správný byt nebo dům. Pokračovat ve čtení.

 • Pro pronajímatele

  Využijte zkušeností našich makléřů, kteří Vám zajistí profesionální služby včetně právních aspektů tak, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Ušetří Vám tak stresující a náročné situace, které jsou s celým procesem spojené. Pokračovat ve čtení.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Nejsme sice jediná realitka v Ostravě

Patříme však pod koncept silné mezinárodní značky

Díky tomu se dokážeme plně soustředit na skutečné potřeby našich zákazníků a jejich realizaci.

13 let zkušeností

Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

 

Profesionálové

Dodržujeme vysoké standardy Etického kodexu, garantujeme kvalitu služeb, a jako jediná realitní síť máme Reklamační řád.

 

Silná značka

Jsme součástí stabilní a světově nejúspěšnější realitní sítě, se 48letou zkušeností, a která již 8. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

 

 

Jsme Vaši partneři

protože jste našimi partnery, kteří od nás mají vždy 100% pozornost a péči. Nasloucháme Vám, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

protože mluvíme narovinu, a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

protože na nás se můžete spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, které jsou zárukou naší odměny, na kterou si vyděláme.

 

 

NAŠE CÍLE A HODNOTY

 • Maximální spokojenost

  Usilujeme o jednoduchost, pozitivní přístup, odborný nadhled a rychlost realizace obchodní transakce. Naším cílem je maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovinostmi.

 • Maximální profesionalita

  Našim cílem je překonat Vaše očekávání a být Vám přesně takovým partnerem v prodeji, jakého si přejete. Maximální profesionalita a etika všech našich makléřů je pro nás nanejvýš důležitá.

 • Maximálné péče

  Uvědomujeme si, že podmínkou trvalého úspěchu jsou dlouhodobé vztahy, počínaje našimi zákazníky, přes makléře až po obchodními partnery, proto jejich budování věnujeme maximální péči.

 • Maximální pozornost

  Budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci a loajalitě. Všem věnujeme maximální pozornost, s našimi zákazníky, makléři a obchodními partnery vždy jednáme s důvěrou, respektem a úctou.

PROČ S RE/MAX CENTRUM

Využijte výhod silné značky ve svůj prospěch

4 důvody proč spolupracovat s RE/MAX

-> Prohlédněte si historii RE/MAX

 

 • Jsme vidět

  Všem našim zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum možností, jak prezentovat svou nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Distribuční síla RE/MAX nám umožňuje prodávat nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu.

 • Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

  Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

 • Etické jednání je pro nás základ

  Lidé jsou pro nás to nejdůležitější. Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby znalost a profesionalita šla ruku v ruce, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

 • Neustále se vzděláváme, abychom drželi krok z dobou

  Všichni naši makléři absolvovali povinná školení a certifikace, a dále se pravidelně vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí.

REFERENCE

Jak nás vidí naši zákazníci?

Zkušenosti našich zákazníků mohou být Vašim důvodem, proč spolupracovat s námi.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože Vaše sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám udržovat standard kvality služeb, ale také může druhým usnadnit rozhodnutí, proč využít služeb naší kanceláře.

-> Prohlédněte si naše reference

Zaujali jsme Vás? Napište nám.

*
*
*
*
fullname: fname: lname:

DOPORUČENÁ TÉMATA

K prodeji nemovitosti

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

Marketing

Jak významný vliv má kvalitní prezentace nemovitosti na výši její prodejní ceny?

Přečíst celý článek->

 

Inzerce

Jaký vliv má placená a správně cílená reklama na rychlost oslovení potencionálních zájemců?

Přečíst celý článek ->

 

Spolupráce

Jak Vám zkušenosti makléře zaručí prodej Vaši nemovitosti rychle, za nejvyšší cenu a bezpečně?

Přečíst celý článek ->

 

TAKÉ VÁS MŮŽE ZAJÍMAT

 • Jak probíhá prodej nemovitosti?

  Co Vás čeká, když se rozhodnete pro spolupráci s realitním makléřem? Připravili jsme pro Vás průvodce celým procesem realitní transakce. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Všechny naše články.

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

SVĚŘTE SE DO RUKOU SILNÉHO BRANDU

Prodávejte s námi za maximální cenu

Poskytneme Vám kompletní realitní služby

-> Prohlédněte si naše služby

Prodáváme za maximální cenu

protože svou nemovitost svěřujete do rukou zkušených a školených makléřů, pod silný brand a značku důvěry jménem RE/MAX.

 

​​​​​

Vyděláme Vám až o 20% navíc

protože děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

 

Ušetříme Vám více než 50% času

protože využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.