RE/MAX Centrum

Nejsme sice jediná realitka v regionu, za to patříme pod koncept silné mezinárodní značky.

Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem nebo koupi nemovitosti.

4 důvody, proč si vybrat RE/MAX.

1. Jsme vidět

Všem našim zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum možností, jak prezentovat svou nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Distribuční síla RE/MAX nám umožňuje prodávat nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu.

2. Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

3. Etické jednání je pro nás základ

Lidé jsou pro nás to nejdůležitější. Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby znalost a profesionalita šla ruku v ruce, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

4. Neustále se vzděláváme, abychom drželi krok z dobou

Všichni naši makléři absolvovali povinná školení a certifikace, a dále se pravidelně vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí

Zajistíme realitní služby pro každého.

Pro prodávajícího

Starosti přenechte na naše makléře, kteří zajistí veškeré kroky spojené s prodejem Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost prodáme za maximální cenu a připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

Pro kupujícího

Rozhodnutí, kde budete bydlet ponecháme na Vás, naši makléři Vám pomohou s výběrem vhodné nemovitosti a zaručíme Vám, že samotný proces nákupu proběhne hladce a k Vaší spokojenosti.

Pro nájemce

Naši makléři Vám pomohou najít nájemní bydlení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem. Postarají se o všechny potřebné smlouvy a protokoly. Na Vás jenbude vybrat si ten správný byt nebo dům.

Pro pronajímatele

Využijte zkušeností našich makléřů, kteří Vám zajistí profesionální služby včetně právních aspektů tak, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Ušetří Vám stresující a náročné situace, které jsou s celým procesem spojené.

NAŠE CÍLE A HODNOTY

 • Maximální spokojenost

  Usilujeme o jednoduchost, pozitivní přístup, odborný nadhled a rychlost realizace obchodní transakce. Naším cílem je maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovinostmi.

 • Maximální profesionalita

  Našim cílem je překonat Vaše očekávání a být Vám přesně takovým partnerem v prodeji, jakého si přejete. Maximální profesionalita a etika všech našich makléřů je pro nás nanejvýš důležitá.

 • Maximálné péče

  Uvědomujeme si, že podmínkou trvalého úspěchu jsou dlouhodobé vztahy, počínaje našimi zákazníky, přes makléře až po obchodními partnery, proto jejich budování věnujeme maximální péči.

 • Maximální pozornost

  Budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci a loajalitě. Všem věnujeme maximální pozornost, s našimi zákazníky, makléři a obchodními partnery vždy jednáme s důvěrou, respektem a úctou.

13 let zkušeností

Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

 

Profesionálové

Dodržujeme vysoké standardy Etického kodexu, garantujeme kvalitu služeb, a jako jediná realitní síť máme Reklamační řád.

 

Silná značka

Jsme součástí stabilní a světově nejúspěšnější realitní sítě, se 48letou zkušeností, a která již 8. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

 

 

Jsme Vaši partneři

protože jste našimi partnery, kteří od nás mají vždy 100% pozornost a péči. Nasloucháme Vám, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

protože mluvíme narovinu, a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

protože na nás se můžete spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, které jsou zárukou naší odměny, na kterou si vyděláme.

 

 

 

Svět realit vždy přináší obchodní příležitosti bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať už se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel