O nás

Jsme realitní kancelář v Ostravě působící v celém Moravskoslezském kraji. Zakládáme si na tom, aby v našem týmu měli makléři dostatek vzdělávání a poskytli jsme jim takové zázemí pro práci, aby pro své klienty co nejlépe naplňovali motto realitní sítě RE/MAX: "Realitní služby, jaké si přejete“.

Záruka spokojenosti

Snažíme se maximálně naplňovat motto: "Realitní služby, jaké si přejete."

Záruka kvality

Pracují pro Vás pouze spolehliví a certifikovaní makléři.

Záruka fér jednání

Jako jediná realitní síť máme Reklamační řád a řídíme se Etickým kodexem.

 

Naše zkušenosti jsou Vaše výhoda

 • Jsme 12 let na realitním trhu

  Usilujeme o jeho svěží dech, pozitivní přístup a odborný nadhled, kterým Vás celým procesem prodeje chceme provést. Zákazníci jsou naši partneři, proto je naším závazkem jednat vždyť ve Váš prospěch.

 • Jsme Vašim partnerem

  Přejeme si, abyste v nás našli přesně takového partnera v prodeji, jakého si přejete. Jsme připraveni pomoci Vám s prodejem, pronájmem nebo nákupem a ochránit Vás před jeho záludnostmi.

 • Jsme Vaše jistota

  Všichni naši makléři jsou certifikovaní a dbáme na to, aby splňovali kritéria etického obchodování. Důkladně je školíme a v odbornosti nepolevujeme. Víme, jak je důležité zůstávat v obraze.

 • Jsme tady pro Vás

  Neváhejte se na nás obrátit, pokud řešíte nemovitost v Moravskoslezském kraji. Máme makléře téměř v každém městě - Ostrava, Opava, Havířov, Karviná, Frýdek Místek.

Proč spolupracovat s námi?

Proč sis vybral práci realitního makléře?

Práci realitního makléře vnímám jako velmi elegantní způsob obchodování. Baví mě být na počátku procesu a řešit potřebu bydlení, a jelikož se často jedná o největší životní investici, komunikace má svá úskalí a bývá někdy náročná. Vyžaduje určitý um, který je pro mě výzvou rozvíjet. Navíc jakou jinou práci můžete dělat až do 90? Do té doby a věřím, že i dříve, se mi podaří vylepšit našemu oboru reputaci. To je můj cíl.

Proč právě značka RE/MAX?

Velmi rád spolupracuji s výjimečnými subjekty. RE/MAX je jednička na světovém trhu, a nyní už i dle parametrů preferovaných klienty, také v ČR. Mám rád sport, a jako sportovec jsme byl vždycky více dříč než talent od boha. Všechno jsme si musel náležitě zasloužit, abych se mohl těšit z odměny. Reality a spolupráce s RE/MAX je přesně o tom stejném.

***

​​​​​Artur Wojnarowský, ​​​​​​ředitel kanceláře RE/MAX Centrum
v oboru více než 12 let, ve volném čase rád sportuji, fotbal, koloběžka, běh, badminton, turistika, beach volejbal, golf

Ředitel realitní kanceláře REMAX Centrum Ostrava Artur Wojnarowský

Jsme tady pro Vás. Napište nám, co Vás zajímá.

*
*
*
*
lname: phone:

 

 Ing. Petr Gajdušek

"Svět realit přináší obchodní příležitost vždy, bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel