O nás

V naší kanceláři vytváříme takové zázemí pro práci a vzdělávání makléřů, aby pro své klienty co nejlépe naplňovali motto: "RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

Náš tým

 V realitním oboru působíme již více než 12 let. Usilujeme o jeho svěží dech, pozitivní přístup a odborný nadhled, kterým Vás celým procesem prodeje chceme provést. Zákazníci jsou naši partneři, proto je naším závazkem jednat vždyť ve Váš prospěch.

  • být důvěryhodnými odborníky se zkušenostmi
  • zajistit rychlý bezstarostný prodej za co nejvyšší cenu

Přejeme si, abyste v nás našli přesně takového partnera v prodeji, jakého si přejete. Jsme připraveni pomoci Vám s prodejem a ochránit Vás před jeho záludnostmi.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud řešíte nemovitost v Moravskslezském kraji. Naši makléři jsou zastoupeni téměř v každém městě - Ostrava, Opava, Havířov, Karviná, Frýdek Místek.

 

Naše zkušenosti jsou Vaše výhoda

Za všemi našimi makléři si stojíme. Všichni jsou certifikovaní. Dbáme, aby splňovali kritéria etického obchodování. Důkladně je školíme a v odbornosti nepolevujeme. Víme, jak je důležité zůstávat stále v obraze. Poznejte celý náš tým. Volba kteréhokoli z našich makléřů bude ta správná.

 

Hledáte inspiraci? Zeptali jsme se našeho ředitele.

Proč sis vybral práci realitního makléře?

Práci realitního makléře vnímám jako velmi elegantní způsob obchodování. Baví mě být na počátku procesu a řešit potřebu bydlení, a jelikož se často jedná o největší životní investici, komunikace má svá úskalí a bývá někdy náročná. Vyžaduje určitý um, který je pro mě výzvou rozvíjet. Navíc jakou jinou práci můžete dělat až do 90? Do té doby a věřím, že i dříve, se mi podaří vylepšit našemu oboru reputaci. To je můj cíl.

Proč právě značka RE/MAX?

Velmi rád spolupracuji s výjimečnými subjekty. RE/MAX je jednička na světovém trhu, a nyní už i dle parametrů preferovaných klienty, také v ČR. Mám rád sport, a jako sportovec jsme byl vždycky více dříč než talent od boha. Všechno jsme si musel náležitě zasloužit, abych se mohl těšit z odměny. Reality a spolupráce s RE/MAX je přesně o tom stejném.

***

​​​​​Artur Wojnarowský, ​​​​​​ředitel kanceláře RE/MAX Centrum
v oboru více než 12 let, ve volném čase rád sportuji, fotbal, koloběžka, běh, badminton, turistika, beach volejbal, golf

Artur Wojnarowský

 

Přemýšlíte o kariéře realitního makéře? Napište nám.

*
*
*
*
phone: fname: email:

 

 Ing. Petr Gajdušek

"Svět realit přináší obchodní příležitost vždy, bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel