RE/MAX Centrum

Nejsme sice jediná realitka v regionu, jsme však spolehlivými odborníky,

kteří Vám poskytnou poctivé a profesionální realitní služby.

Jistotou, že pro Vás uděláme to nejlepší je, že patříme pod koncept silné mezinárodní značky. Spojili jsme se společností RE/MAX, protože stejně jako my i ona stavíme svá jména na důvěře.

Takoví jsme i my. Být součástí RE/MAX Centrum znamená, že je pro nás důležitá důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita a poctivost.

Spolupráci s kterýmkoli našim makléřem nešlápnete vedle. Jsou zdejší a dobře znají mravy kraje. Vědí, jak to tady chodí a jak se kde bydlí. Budou Vám pevnou oporou během celého realitního procesu.

4 důvody, proč si vybrat RE/MAX

 

13 let zkušeností

Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

Silná značka

Jsme součástí stabilní a světově nejúspěšnější realitní sítě se 48letou zkušeností, která již 8. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

Profesionálové

Dodržujeme vysoké standardy Etického kodexu, garantujeme kvalitu služeb, a jako jediná realitní síť máme Reklamační řád.

 

Zajistíme realitní služby pro každého.

Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem nebo koupi bytu, domu, pozemku, chalupy, garáže, hradu, zámku...

Prodávající

Zajistíme Vám bezstarostný průběh prodeje Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost uděláme atraktivní, prodáme ji rychle a za maximální cenu. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

Kupující

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, rozhodnutí však necháme na Vás, my pak zajistíme, aby samotný proces nákupu k Vaší spokojenosti. Poradíme i s financováním.

Nájemce

Pomůžeme Vám najít nájemní bydlení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem. Postaráme se o všechny potřebné smlouvy a protokoly.

Pronajímatel

Zajistíme Vám profesionální služby včetně právních aspektů. Ušetříme Vám stresující a náročné situace, které jsou s celým procesem pronajímání spojené.

 

NAŠE CÍLE A HODNOTY

 • Maximální spokojenost

  Usilujeme o jednoduchost, pozitivní přístup, odborný nadhled a rychlost realizace obchodní transakce. Naším cílem je maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovinostmi.

 • Maximální profesionalita

  Našim cílem je překonat Vaše očekávání a být Vám přesně takovým partnerem v prodeji, jakého si přejete. Maximální profesionalita a etika všech našich makléřů je pro nás nanejvýš důležitá.

 • Maximálné péče

  Uvědomujeme si, že podmínkou trvalého úspěchu jsou dlouhodobé vztahy, počínaje našimi zákazníky, přes makléře až po obchodními partnery, proto jejich budování věnujeme maximální péči.

 • Maximální pozornost

  Budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci a loajalitě. Všem věnujeme maximální pozornost, s našimi zákazníky, makléři a obchodními partnery vždy jednáme s důvěrou, respektem a úctou.

Partnerství

Nasloucháme, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby. Máte naši 100% pozornost a péči.

 

Spolehlivost

Mluvíme narovinu a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Vaše zájmy jsou pro nás vždy na 1.místě.

 

Poctivost

Spolehněte se, že Vám poskytneme pouze kvalitní služby, protože jsou zárukou pro naši odměnu.

 

 

 

Svět realit vždy přináší obchodní příležitosti bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať už se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel