RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám prodat, pronajmout, koupit.

U nás to na 1️⃣ zvládnou všichni makléři.

RE/MAX Centrum znamená, že je pro nás důležitá důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita, poctivost, a naplňování firemního motta poskytnout Vám přesně takové realitní služby, jaké si přejete.

4 důvody, proč si vybrat RE/MAX

15 let zkušeností

Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

Silná značka

Jsme součástí stabilní a světově nejúspěšnější realitní sítě se 48letou zkušeností, která již 9. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

Profesionálové

Dodržujeme vysoké standardy Etického kodexu, garantujeme kvalitu služeb, a jako jediná realitní síť máme Reklamační řád.

 

REALITNÍ SLUŽBY PRO KAŽDÉHO

 • Když potřebujete prodat

  Zajistíme Vám bezstarostný průběh prodeje Vaši nemovitosti. Vaši nemovitost uděláme atraktivní, prodáme ji rychle a za maximální cenu. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci.

 • Když chcete výhodně koupit

  Pomůžeme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, rozhodnutí však necháme na Vás, my pak zajistíme, aby samotný proces nákupu k Vaší spokojenosti. Poradíme i s financováním.

 • Když hledáte pronájem

  Pomůžeme Vám najít nájemní bydlení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem. Postaráme se o všechny potřebné smlouvy a protokoly.

 • Když hledáte nájemníka

  Zajistíme Vám profesionální služby včetně právních aspektů. Ušetříme Vám stresující a náročné situace, které jsou s celým procesem pronajímání spojené.

Jsme spolehlivými odborníky, kteří Vám poskytnou poctivé a profesionální realitní služby.

Svět realit vždy přináší obchodní příležitosti bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať už se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.

Ing. Petr Gajdušek, majitel realitní kanceláře, podnikatel

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

email: phone: fname: