RE/MAX Centrum

Proč si vybrat RE/MAX?

Svěřte se do rukou silného brandu.

Rosteme nepřetržitě už více než 48 let. Jsme nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě, ale především Vašim partnerem při prodeji, pronájmu nemovitosti nebo koupi nového domova.

1. Jsme vidět

Naši zákazníci si mohou vybrat ze širokého spektra možností, jak prezentovat svou nemovitost. Nemovitosti prodáváme atraktivně, aktivně a placeně na všech navštěvovaných realitních portálech. Výhodným benefitem je velikost sítě realitních kanceláří RE/MAX v celé ČR, díky čemuž prodáváme nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu. 

2. Velká prodejní síla, lepší výsledek

Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné podvědomí o značce a její úspěch jsou garancí, že spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

3. Etické jednání je pro nás základ

Svým zákazníkům garantujeme vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem, RE/MAX Reklamačním řádem, který máme zavedený jako jediná realitní síť, řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků a RE/MAX Profesionálními prodejními standardy, které zaručují, že  znalosti a profesionalita jdou spolu ruku v ruce.

4. Neustále se vzděláváme, abychom drželi krok z dobou

Všichni naši makléři absolvovali povinná školení a certifikace. Pravidelně se vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX v oblasti odborných znalostí a prodejních dovedností zaměřených na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí.

Historie RE/MAX Česká republika

RE/MAX vstoupil na český trh v dubnu roku 2005, u jeho zrodu stál David Krajný. Jako první zavedl transparentní obchodní podmínky, reklamační řád, etický kodex, služby nezávislého ombudsmana, povinnou certifikaci svých makléřů završenou nezávislou zkouškou kvality dle normy ISO, 100% exkluzivitu a také povinnou spolupráci mezi makléři.

 • 80 měst

 • 111 realitních kanceláří

 • 51 kontaktních míst

 • 8 000 nemovitostí v nabídce

 • 1 200 makléřů

 • 1,3 mld. hrubý obrat

 • 9x nepřetržitě od roku 2015 jako jediná realitka záskala ocenění Superbrands

Historie RE/MAX Global

RE/MAX Global založil v roce 1973 v USA (Denver, Colorado) Dave Liniger, který přišel s inovativním způsobem odměňování realitních makléřů a výrazně zvedl úroveň v poskytování realitních služeb.

 • 110 zemí

 • 8 300 realitních kanceláří

 • 140 000 makléřů

Historie RE/MAX Europe v číslech

RE/MAX Europe založil v roce 1995 v Frank Polzler a walter Schneider a od té doby je nejrychleji rostoucí realitní sítí v Evropě.

 • 35 zemí

 • 2 200 realitních kanceláří

 • 29 000 makléřů

Horkovzdušné balóny

Symbol RE/MAX patří mezi nejznámější a nejlépe rozpoznatelná loga v USA. Jeho historie se začala psát roku 1978, kdy se jeden z regionální ředitelů rozhodl využít místního balónového festivalu a vyslat do vzduchu také jeden s logem RE/MAX a měl neuvěřitelný úspěch.

O rok později se právě horkovzdušný balón stal symbol právě se rodící nadnárodní společnosti. V současné době čítá firemní „flotila“ více než 100 balónů, všechny jsou nezávisle vlastněny a provozovány nadšenci do balónového létání.

Dva takové balóny létají s našimi klienty nad jejich budoucími domovy i v České republice.