RE/MAX Centrum

Pomůžeme Vám to spočítat.

✅ Úspěšný prodej nebo pronájem začíná správnou cenou.

Pomůžeme Vám začít s prodejem nebo pronájmem Vaši nemovitosti tím, že Vám vypracujeme profesionální odhad tržní ceny. Využijte ve svůj prospěch, že máme potřebné know-how, zkušenosti, nástroje a zdroje.

Zkušenosti a praxe

Díky stovkám prodaných nemovitostí máme přehled o tom, jak se ceny v konkrétních lokalitách vyvíjejí.

Placené přístupy

Pracujeme s placenými databázemi a cenovými mapami, které vycházejí z reálně uzavřených kupních smluv.

Prověřené know-how

Umíme to vše spojit. Vaše nemovitost + naše zkušenosti + data z cenových map = optimální cena.

 

V ČEM VÁM PROFESIONÁLNÍ ODHAD POMŮŽE

 • 1. Férový obchod pro obě strany

  Správné stanovení ceny je začátek úspěšného prodeje. Obchod bude bez spekulací a zklamání. Vaše nemovitost bude od prvního dne atraktivní, zacílíte na správnou cílovou skupinu zájemců a již brzy si budete podávat ruku s novým majitelem.

 • 2. Vyhnete se zdlouhavému prodeji

  Obvykle se nemovitosti se správně stanovenou cenou prodají do 3 měsíců a ještě za vyšší cenu. Ať už jste s cenou nad nebo pod, dáváte prostor pochybnostem. Nemá nemovitost skryté vady, či jiné problémy, proč se prodává tak levně? Přemrštěnou cenou se naopak z Vaší nemovitosti stává tzv. ležák a Vás nečeká nic jiného než smlouvání o slevě.

 • 3. Šetříte si čas, peníze i nervy

  Díky správně stanovené ceně můžete mít správné prodejní sebevědomí. Nenecháte se přemluvit ke slevě a ušetříte si tak své budoucí zklamání a peníze, protože neprodáte svou nemovitost pod cenou.

 • 4. Prodáváte jako profesionál

  Určit cenu nemovitosti se zdát být jako maličkost. Stačí vědět za kolik ji v loni prodal soused, za kolik se prodává nyní na internetu a máme hotovo. Úvaha to není špatná. Porovnávání trhu je jedna část oceňovací metody. Je důležité vzít též v úvahu, že i na pohled zcela stejné nemovitosti v jedné lokalitě mohou mít odlišnou cenu, a že ceny na internetu neodpovídají vždy skutečné ceně nemovitosti. Často jsou to přání majitelů danou cenu získat.

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

Prodávejte svou nemovitost od začátku profesionálně. Vypracujeme Vám ZDARMA profesionální odhad tržní ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou marketingovou strategii.

Potřebujete cenový odhad pro dědické řízení? Napište nám. Domluvíme se.

Jaký je rozdíl mezi nabídkovou a tržní cenou nemovitosti?

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

lname: fname: email: phone: