RE/MAX Centrum
Ing. Ondřej Žalský

Ing. Ondřej Žalský Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Ing. Ondřej Žalský je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 76085872.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Důvěra a fér hra.

Umím obchodovat s nemovitostmi. Férově, jasně, srozumitelně.

Přes 20 let obchodních zkušeností, záda mi jistí silný tým a značka RE/MAX
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout, zkrátka bydlet? Stačí zavolat. Umím najít zájemce o Vaši nemovitost, „propojit nabídku s poptávkou“. Řeším komplet proces, všechny kroky, fyzické i právní, od první myšlenky po předání klíčů. Financování, odhady, stavební úpravy, energetické štítky, atd. Včetně složitějších situací vlastnických, majetkových, finančních. Dědictví, změny v rodinných vztazích apod. jsou citlivá témata, která vyžadují řešení profesionála.


Pozemkový development
Na začátku bylo pole. Nyní zde stojí nový dům a žije spokojená rodina.
Vlastníte pozemky, které "jsou v územním plánu" jako stavební a Vy nevíte co dál? Hodláte je využít pro stavbu vlastního bydlení nebo je před prodejem maximálně zhodnotit?
Příprava pozemků pro stavbu rodinných domů - od úvodní myšlenky přes rozparcelování, zasíťování a předání stavebníkovi. Projekty sítí, schvalování, jednání s vlastníky dotčených parcel i s úřady. Pomoc s financováním celé akce a s finálním prodejem pozemků již připravených k výstavbě. Neváhejte mi zavolat.


Prodám Vaši nemovitost v rozumném čase a za dobrou cenu
Jistota a férové jednání. Byt, dům, pozemek, chalupa, chata, rybník, garáž, les, obchodní prostory, lyžařský areál? Analyzujeme Vaše potřeby, situaci přímo v místě i na trhu, odhadneme reálnou prodejní cenu, naplánujeme strategii prodeje v čase, oslovíme investory. Se zájemci vyjednáváme, cílem je maximalizace prodejní ceny. Společně najdeme potenciál téměř jakékoli nemovitosti. Rezervace, advokátní úschova, financování kupní ceny, vše podloženo profesionální smluvní dokumentací, která vychází z individuálních potřeb konkrétní situace.

Pomáhám lidem dobře bydlet, firmám fungovat. Obchodování s komerčními nemovitostmi, prodeje, pronájmy.

Moravskoslezský kraj je mi samozřejmě nejbližší, umím Vám však pomoci v libovolném regionu.

Hodláte prodat, pronajmout nemovitost? Hledáte bydlení pro svou rodinu, nebo kanceláře, sklady, zázemí pro firmu? Zavolejte nebo napište, najdeme řešení.

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Od začátku skvělá spolupráce s ing. Žalským - co slíbil, to splnil. Profesionál, který se neschovává za obyklé triky a žvásty mnoha makléřů, jedná na rovinu, pojmenovává vše pravými jmény. Připravil skvělou prezentaci naší nemovitosti a pomohl nám i s finálním stěhováním. Vřelý dík!

Hodnocení: 5/5

I přes objektivní obtíže ( majitel sousední parcely dělal vše aby parcela nebyla prodána ) se po ročním snažení nakonec podařilo prodej realizovat. Oceňuji jeho profesionální přístup a umění jednat s lidmi.

Hodnocení: 5/5

Skvělé služby a profesionální přístup

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Zcela profesionální, přesto srozumitelný. Velmi příjemný v komunikaci, ochotný, praktický. Nezatěžuje klienta zbytečnostma, pravidelně klienta i nformuje o aktuální situaci a dalším postupu až po výsledek. Byla jsem velmi spokojena.

Hodnocení: 5/5

perfektní, naprosto bezchybný profesionální přístup

Hodnocení: 5/5

makléř mě pravidelně kontaktoval, dodržoval všechny termíny, navíc velmi milé a přátelské vystupování a jednání.

Hodnocení: 5/5

Naprosto bezchybný přístup, perfektní komunikace s makléřem po celou dobu trvání obchodního případu (několik měsíců), dotažení obchodníhp případu a to ve všech potřebných směrech až do zdárného závěru pro obě strany obchodu.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: phone: lname: fullname: