RE/MAX Centrum

Podnikej s námi v RE/MAX

Letní slunečné nebe nad starobylým Českým Krumlovem vytvořilo neopakovatelnou kulisu pro natáčení nového spotu společnosti RE/MAX na podporu náboru nových makléřů. Chcete se připojit a podnikat pod světoznámou značkou?

Být součástí jedničky na trhu je vždy nesporná výhoda a přináší  velkou podnikatelskou příležitost,  jak je v klipu řečeno, „jediným limitem pro partnery RE/MAXu je nebe“.  Máš podnikatelského ducha, jsi nováček nebo zkušený profesionál a hledáš nové výzvy? RE/MAX ti má co nabídnout, jak si naplnit své sny, od profesionality, přes hodnoty po jedinečné know-how.

 

Pokud jsi cílevědomý a motivovaný, můžeš si vydělat až milionové provize.

Nebudeme tě zdržovat klišé motivačními řečmi o tom, jaké výhody přináší podnikání v realitách. Přejdeme proto rovnou k věci. Podnikat v realitách pod hlavičkou RE/MAX je pro tebe strategicky přínosné, protože spojíš své jméno s největší a nejúspěšnější mezinárodní značkou.

Přidej se k nám do týmu.

💙 Pokud je i pro tebe důležitá důvěra, spolehlivost, podpora, seberozvoj, spolupráce, sdílení, týmový duch, vzdělání, profesionalita, poctivost a motivace.

Stavíme na opravdovosti a dobrých vztazích, protože věříme, že tím si budujeme dlohodobě úspěšný realitní business. Podporujeme týmového ducha a spolupráci, protože všichni táhneme za jeden provaz a chceme poskytovat ty nejlepší realitní služby. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si v přátelském kolektivu můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru.

Jsi profík v realitách? Poznej výhody, proč být RE/MAX makléř.

Zaujali jsme tě a chceš podnikat s námi? Napiš nám.

*
*
*
*
lname: email:

 

Autor: Nikola Repaská