Právní servis

Nedílnou součástí úspěšné transakce převodu vlastnictví nemovitosti je právní servis. Máme vlastní tým právníků, kteří jsou vám plně k dispozici. Zajistí, aby vše proběhlo právně správně a za dohodnutých podmínek.

Smluvní dokumentace na míru

Každý obchodní případ řešíme samostatně. Prodávajícímu poskytujeme servis zdarma.

Tým zkušených právníků

Spolupracujeme s advokátní kanceláři s dlouholetou praxí a zkušenostmi v realitním oboru.

Odborníci na realitní právo

Připravíme všechny dokumenty spojené s obchodní transakcí, včetně případných právních vad.

 

6 základních právních transakcí

 

 • 1. Rezervační smlouva

  Stanovuje podmínky, dohodnutou kupní cenu, způsob financování a termín do kdy musí dojít k podpisu kupní smlouvy (případně smlouvy o smlouvě budoucí kupní). Kupující tak podpisem a složeným rezervačním poplatkem stvrzuje svůj vážný zájem o koupi nemovitosti

 • 2. Kupní smlouva

  Kupní smlouva je srdce celé transakce. V ní se stanovuje kupní cena, termíny a jiné podbrobnosti související s předánímfinančních prostředků prodávajícímu. Klíčovou úlohou právníků je zajistit hladký a bezpečný průběh s dodržením dohodnutých podmínek a lhůt.

 • 3. Návrh na vklad do katastru nemovitosti

  Nedílná součást obchodní transakce. Naši právnici spolu s kupní smlouvou za vás vyplní návrh na vklad do katastru nemovitosti, návrh podají a komunikují s katastrem, aby vše proběhlo rychle, bez zbytečných časových průtahů.

 • 4. Úschova kupní ceny

  Svým klientům poskytujeme úschovu kupní ceny u notáře, advokáta nebo v bance. Kupní cena leží v úschově od podpisu kupní smlouvy do převodu v katastru.

 • 5. Právní vady

  Před každým prodejem zjišťuje a ověřujeme, zda na nemovitosti není nějaká právní vada (věcné břemeno, předkupní právo, exekuce), pokud ano, jsme schopni pomoci s jejím odstraněním. Umíme také legalizovat přístavby či černé stavby u rodinných domů, nebo vyřešit příjezdovou cestu.

 • 6. Smlouva o pronájmu

  Postaráme se o bestarostný pronájem vaši nemovitosti. Připravíme férovou smlouvu pro obě strany a zájemce prověříme. 

Potřebujete právní radu k nemovitosti?

Řešíte prodej nemovitosti s právní vadou?

Je Vaše nemovitost v dědickém řízení, zatížena dluhem, věcným břemenem, nebo jinak, co brání prodeji nebo jej prodlužuje? Pomůžeme Vám. Domluvte si konzultaci.

 

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
fname: phone:

Prodej v aukci

Vydělejte s námi prodejem  Vaši nemovitosti až 20% navíc.

Peníze ihned

Vykoupíme Vaši nemovitost a vyplatíme peníze do 48 hodin.

Odhad zdarma

Připravíme Vám tržní odhad ceny nemovitosti, nájmu nebo k dědictví.

 

Doporučené články

 

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Proč využít služeb naší kanceláře?

Kvalitní služby a spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Velice si vážíme každé zpětné vazby, protože sdílená osobní zkušenost pomáhá nejen nám, ale i druhým rozhodnout se, proč využít služeb naší kanceláře.

Přečtěte si reference našich zákazníků