RE/MAX Centrum

Podnikej s námi v RE/MAX Centrum.

Pokud jsi cílevědomý a motivovaný, můžeš si vydělat až milionové provize.

Nebudeme tě zdržovat klišé motivačními řečmi o tom, jaké výhody přináší podnikání v realitách. Přejdeme proto rovnou k věci. Podnikat v realitách pod hlavičkou RE/MAX je pro tebe strategicky přínosné, protože spojíš své jméno s největší a nejúspěšnější mezinárodní značkou.

Přidej se k nám do týmu.

💙 Pokud je i pro tebe důležitá důvěra, spolehlivost, podpora, seberozvoj, spolupráce, sdílení, týmový duch, vzdělání, profesionalita, poctivost a motivace.

Stavíme na opravdovosti a dobrých vztazích, protože věříme, že tím si budujeme dlouhodobě úspěšný realitní business. Podporujeme týmového ducha a spolupráci, protože všichni táhneme za jeden provaz a chceme poskytovat ty nejlepší realitní služby. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si v přátelském kolektivu můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru.

Jsi profík v realitách?

Poznej výhody, proč být RE/MAX makléř.

​​​​​​

Být RE/MAX makléř znamená:

 • Silný brand a komunita

  RE/MAX je největší síť realitních kanceláří a certifikovaných makléřů. Má nejvíce prodaných nemovitostí na trhu. Je zárukou kvality, jistoty důvěryhodnosti a profesionality. 

 • Kvalitní vzdělávání makléřů

  RX Akademie je jedinečný vzdělávací systém makléřů, který ti poskytne spoustu inspirace pro tvůj profesní růst v oblasti prodeje, komunikace nebo marketingu. 

 • Více zakázek a obchodů

  Využívej na maximum výhod silného brandu a spolupráce v rámci sítě RE/MAX. Získáš tak více lukrativních zakázek, které tě budou bavit prodávat a uzavřeš více úspěšných obchodů.

 • Moderní IT nástroje a systémy

  Pro dlouhodobý úspěch makléře je nezbytné držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročnosti klientů, proto investujeme do vývoje moderních IT nástrojů, díky kterým budeš za každé situace realitní profesionál.

Proč jsi se rozhodl pro kariéru realitního makléře?

„Na práci realitního makléře mě baví, že je to neustále se rozvíjející obor plný změn. Baví mě komunikovat s lidmi od B2B až po koncového klienta, a více pracovat v terénu než vysedávat u počítače. RE/MAX Centrum je tým fajn lidí, dobré zázemí pro práci a dobré vedení.”

Ondřej Žalský - realitní makléř 10 let

ve volném čase sportuji nebo dělám nic

Ondřej Žalský

„V realitách pracuji od roku 2011 a mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Makléřinu beru jako nejvyšší level obchodu, kde každý obchodní případ je zcela jiný a člověk se musí neustále učit a pracovat na sobě. Mé motto je jednoduché: „Dělejme business, ale buďme lidmi.””

Petr Kalianko - realitní makléř 10 let

nejčastěji mě můžete potkat na Lysé hoře

Petr Kalianko

„Věnovat se realitám mě lákalo již dlouho. Baví mě design, architektura, obchod a to, že se dostanu na velmi zajímavá místa. Navíc rád komunikuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a podle toho s nimi řeším i prodej. Být realitním makléřem je velmi zajímavou profesí, která se neustále vyvíjí a hlavně jí dělám rád a naplno.”

Václav Adamčík - realitní makléř 11 let

volný čas rád trávím s rodinou a přáteli

Václav Adamčík

„Ráda obchoduji. Vždy to byl můj sen. Práce realitního makléře je velmi specifický obchod, různorodý a má široký záběr. Člověk musí projevit jisté dovednosti. Je to obchod s tím nejcennějším, co člověk má - jeho domov. RE/MAX Centrum je pro mě zárukou serióznosti.”

Šárka Kornetová - realitní makléřka 2 roky

volný čas trávím s rodinou, prací na zahradě, nebo cestováním

Šárka Kornetová

„Být makléřem mi vyhovuje, protože jsem rád v bezprostředním kontaktu s klienty a současně mohu skloubit své stavebně-ekonomické vzdělání i dlouholetou bankovní praxi a znalosti v oblasti realit. Navíc je RE/MAX celosvětově známá značka se skvělou image a RE/MAX Centrum pro mě představuje perfektní zázemí, kolegy i vedení.”

Tomáš Bojda - realitní makléř 3 roky

volný čas rád trávím na procházce se psem a poslouchám dobrý rock

Tomáš Bojda

Buduj si vlastní realitní business pod silnou značkou RE/MAX v přátelském kolektivu.

Buduj si společně s námi úspěšnou kariéru realitního makléře. V týmu, kde držíme za jeden provaz, kde si důvěřujeme a podporujeme se, kde se na sebe můžeme spolehnout a kde se učíme jeden od druhého, abychom byli odborníky svého řemesla.

Důvěřujeme si.

Jsme parta makléřů, kterým v kuchyňce nikdy nechybí ovoce nebo koláč ke kávě, kteří si spolu rádi zajdou na oběd, a mají si pořád co říci. Máme svůj vlastní tým odborníků: advokátní kancelář, hypotečního specialistu, fotografa, profíka na drona, homestaging, 3D a virtuální prohlídky, video prohlídky, marketingového specialistu, a další dodavatelé služeb, díky kterým budeš svým klientům poskytovat profesionální realitní služby.

Podporujeme se k úspěchu.

Pomůžeme ti s osobním online marketingem, naučíme tě používat moderní technologie a nástroje pro marketing nemovitosti. Budeš mít k dispozici neomezené množství propagačního a grafického materiálu v barvách RE/MAX pro tvou osobní prezentaci nebo prezentaci prodávané nemovitosti.

Máme příjemné zázemí.

Každé ráno tě v kanceláři s úsměvem přivítá naše office manažerka, která nikdy nezklame a připraví tvým klientům to nejlepší kafe. Také je vždy připravena pomoci ti s administrativními úkony zakázky, takže se na nic nezapomene a celý obchod tak proběhne nadmíru profesionálně a ke spokojenosti klientů.

Přátelský kolektiv.

Můžeš si vybrat stůl, kde se ti bude dobře pracovat, nebo se zavřít do jedné ze zasedacích místností, když budeš potřebovat klid a soustředění pro práci, nebo pro schůzku. Ty i tvoji klienti budete nadšeni z dostupnosti a s možnosti pohodlného parkování přímo před kanceláří.

Pomůžeme ti profesně růst.

Ať už v realitách začínáš nebo máš zkušeností, dostaneš vstupní profesionální školení v RE/MAX Akademii. Tím to, ale neskončí. Pro dlouhodobý úspěch makléře je nezbytné držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročnosti klientů, proto ti poskytneme pravidelná školení a tréninky, které ti pomohou profesně růst.

Další výhody spolupráce s RE/MAX

 • Kompletní podpora

  Důvěryhodnost makléřů a realitní kanceláře zaručeně zvyšuje i viditelnost značky, která zvyšuje její povědomé vnímání o stabilitě. V RE/MAX investujeme do reklamy hodně času i prostředků. V marketingovém centru máme pro naše makléře připraveno velké množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí, obrázků pro osobní online marketing a budování si vlastní image makléře.

 • Nejlepší finanční hodnocení

  V součtu všeho, že budeš mít v podnikání jako partnera silný a důvěryhodný brand, nejúspěšnjší a nejrozšířenější realitní síť, výhodu spolupráce napříč všemi realitními kancelářemi a s více než 1500 makléři, neomezený přístup ke vzdělání, marketingové centrum, se můžeš naplno věnovat samotnému obchodu a budování si vlastního realitního jména, které ti díky zázemí a podpory RE/MAX přirozeně přinese více zakázek a doporučení, a ty tak získáš stabilní nadprůměrný příjem a práci na celý život.

Zaujali jsme tě a chceš podnikat s námi? Napiš nám.

*
*
*
*
email: phone: fullname: fname: