Podnikejte pro sebe, ale nikdy ne sami.

Staňte se realitním makléřem RE/MAX.

Je to i Váš příběh?

Koho hledáme

 • V RE/MAX hledáme ty, kteří se chtějí naučit něco nového, nemají strach z výzev a chtějí růst. Dobrý makléř by měl být komunikativní, přemýšlet v souvislostech a mít rád lidi. Právní minimum, povědomí o zákonitostech realitního trhu i o dovednostech makléře získáte díky RX Akademii.
 • Hledáme lidi s podnikatelským duchem, kteří si chtějí vybudovat svou vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Proto našim makléřům nenabízíme žádný zaměstnanecký poměr, ale nabízíme jim kvalitní obchodní partnerství.
 • Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, ale obávají se začít úplně sami bez žádné podpory. Tu jim nabídne zavedená značka RE/MAX a systémové know-how.​​​​​

Kdo je realitní makléř

 • Realitní makléř není jen „prodejce bytů“. Pryč jsou časy, kdy stačilo vystavit nemovitost na realitní server a čekat, co se bude dít. Doba se vyvíjí, mění se chování zákazníků a samotný realitní proces se skládá z mnoha činností, které je potřeba řídit a koordinovat.
 • V prvé řadě je potřeba uvědomit si, že realitní makléř je osoba samostatně výdělečně činná. Nemá nad sebou žádného šéfa, tím pádem ale nemá ani plat jako zaměstnanec. Čím více obchodů uzavře, tím vyšší má výdělky. Jeho hlavním úkolem je tedy nalézání obchodních příležitostí.
 • Každá zakázka si dnes žádá speciální přístup. Makléř proto musí rozumět tak trochu psychologii, stavitelství, architektuře, marketingu, sociálním sítím, fotografii, právům, a přitom oplývat mnoha odbornými znalosti… Hlavně ale musí být vynikající obchodník.
 • Realitní makléř se neustále vzdělává, sleduje realitní trendy a vývoj cen, oceňuje nemovitosti, připravuje je k prodeji (vyklízení, designová úprava, focení, videa, půdorysy, popisy, kampaně atd.), navrhuje obchodní strategii, jedná se svými klienty i potenciálními zákazníky, vede obchodní jednání a vyjednávání o ceně, organizuje prohlídky a aukce nemovitostí, jedná s katastrálními úřady, advokáty a odhadci, uzavírá kupní a nájemní smlouvy, stará se o veškeré dokumentace a transakce a udržuje kontakt s klienty. U toho hodně cestuje a telefonuje… V podstatě tedy musí být i schopným manažerem, co si umí organizovat práci a čas.
Nábor makléřů

Co nabízíme

 • Možnost neomezených výdělků

  Práce realitního makléře je příležitostí ke zcela nadstandardním výdělkům, které převyšují celorepublikový průměr. V RE/MAX Centrum máme zaveden spravedlivý systémem provizí. Vše, o čem jste kdy snili, si budete moci dopřát, aniž byste museli slevovat ze svých nároků. A je jedno, zda rádi cestujete, chcete se zajistit do budoucna nebo si prostě jen užívat všeho, co současný život nabízí.

 • Osobní rozvoj a vzdělávání

  Staráme se o to, aby se naši makléři mohli neustále rozvíjet. Pravidelně pro ně pořádáme nejrůznější workshopy, semináře a intenzivní tréninky, které jim pomáhají kontinuálně se zlepšovat, zvyšovat efektivitu a osvojovat si nejnovější realitní trendy. S námi budete vždy o krok napřed.

 • Etika podnikání

  Etika podnikání pro nás není jen prázdná fráze. Naší motivací je přání poskytovat našim klientům ty nejlepší možné služby. Zájmy klientů klademe vždy na první místo a na etické integritě si zakládáme. Otevřenost, poctivost a upřímná snaha se zlepšovat jsou pro nás zásadní priority, na kterých stavíme. Proto si můžete být jisti, že se u nás budete cítit dobře.

 • Svoboda a volný čas

  Jako podnikatelé pod RE/MAX Centrum si budete moci řídit svůj čas sami. Záleží jen na vás, jak si denní povinnosti a schůzky uspořádáte. Při efektivní organizaci si tak najdete čas na svou rodinu, koníčky i cestování. Na nekonečné vyplňování výkazů práce a zbytečné vysedávání v kanceláři můžete zapomenout. S námi budete mít absolutní svobodu a za svou práci si budete zodpovědní vy sami – můžete si ji proto plánovat tak, jak to bude vyhovovat vám.

 • Týmová spolupráce

  Úspěch našich makléřů závisí z nemalé části i na vzájemné pomoci. Díky mezimakléřské spolupráci a díky sdílení zakázek můžeme klientům zajišťovat tu nejlepší péči a makléřům více obchodních příležitostí.

 • Inspirativní prostředí

  V našich řadách najdete velice inspirativní osobnosti, které již v realitním oboru dosáhly mnohých úspěchů, stejně tak renomované odborníky i top obchodníky z celé ČR. Od nich všech se budete učit a čerpat zkušenosti.

 • Prověření dodavatelé

  Makléřům zprostředkováváme síť prověřených dodavatelů, kteří jim pomáhají řešit marketing, smlouvy, hypotéky a další agendu za ty nejlepší ceny.

 • Práce co má smysl

  Jako realitní makléř nebudete jen “prodejce nemovitostí”. Budete také pomocníkem ve složitých životních situacích, jindy průvodcem na cestě za životním snem. Budete vstupovat do života lidí, poznávat, jak žijí, naslouchat jim a často se dozvídat podrobnosti jejich osudů. A poté budete hledat nejlepší způsob, jak jim pomoci.

Minimální předpoklady

 • Minimálně středoškolské vzdělání.
 • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
 • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup.
 • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní profil.
 • Analytické myšlení a schopnost tvořit správné úsudky.
 • Předchozí obchodní zkušenosti vítány.
 • Zkušenosti v realitní branži nejsou podmínkou, avšak u začínajících realitních makléřů požadujeme absolvování základního výcvikového programu.
 • Sociální vyzrálost.

„Na práci realitního makléře mě baví, že je to neustále se rozvíjející obor plný změn. Baví mě komunikovat s lidmi od B2B až po koncového klienta, a více pracovat v terénu než vysedávat u počítače. RE/MAX Centrum je tým fajn lidí, dobré zázemí pro práci a dobré vedení.”

Ondřej Žálský - realitní makléř 2 roky

ve volném čase sportuji nebo dělám nic

Ondřej Žálský

„V realitách pracuji od roku 2011 a mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Makléřinu beru jako nejvyšší level obchodu, kde každý obchodní případ je zcela jiný a člověk se musí neustále učit a pracovat na sobě. Mé motto je jednoduché: „Dělejme business, ale buďme lidmi.””

Petr Kalianko - realitní makléř 10 let

nejčastěji mě můžete potkat na Lysé hoře

Petr Kalianko

„Práce realitního makléře mě vždy velmi lákala. Mám rád lidi a dělá mě šťastným, když mohu být někomu nápomocen. A nejvíc potřebnou pomoc vnímám tam, kde se stává hmatatelná, a tím nejpříhodnějším místem je právě čas, kdy si lidé plní své sny o vlastním bydlení. Jsem rád, že se této profesi učím a sbírám zkušenosti ve fungujícím týmu kanceláře RE/MAX Centrum. Reality jsou pro mě koníčkem a pěkně si ho užívám.”

Tomáš Klega - realitní makléř 6 měsíců

mezi mé další koníčky patří cestování a vaření

Tomáš Klega

„Ráda obchoduji. Vždy to byl můj sen. Práce realitního makléře je velmi specifický obchod, různorodý a má široký záběr. Člověk musí projevit jisté dovednosti. Je to obchod s tím nejcennějším, co člověk má - jeho domov. RE/MAX Centrum je pro mě zárukou serióznosti.”

Šárka Kornetová - realitní makléřka 18 měsíců

volný čas trávím s rodinou, prací na zahradě, nebo cestováním

Šárka Kornetová

„Být makléřem mi vyhovuje, protože jsem rád v bezprostředním kontaktu s klienty a současně mohu skloubit své stavebně-ekonomické vzdělání i dlouholetou bankovní praxi a znalosti v oblasti realit. Navíc je RE/MAX celosvětově známá značka se skvělou image a RE/MAX Centrum pro mě představuje perfektní zázemí, kolegy i vedení.”

Tomáš Bojda - realitní makléř 1 rok

volný čas rád trávím na procházce se psem a poslouchám dobrý rock

Tomáš Bojda

Přemýšlíte o kariéře realitního makléře? Napište nám.

*
*
*
*
fname: email: lname: fullname: phone: