RE/MAX Centrum

Buď makléřem v RE/MAX Centrum

Přidej se k nám do týmu, kde nás makléřina baví a plň si svá přání tím, že budeš pomáhat druhým splnit si jejich sny o bydlení. Podívej se k nám, jací jsme, jak to u nás chodí a napiš nám. Rádi tě poznáme osobně.

PŘIDEJ SE K NÁM

Spolupráce s RE/MAX je zárukou úspěchu, že se postavíš na vlastní nohy.

Chceš práci na celý život? Chceš se vzdělávat, osobně i profesně růst? Chceš práci bez finančních limitů? Kde si výši svého příjmu ovlivňuješ ty sám? Chceš práci bez šéfa? Kde si jen ty sám určuješ, co je pro tebe důležité? Chceš podnikat? Chceš být pánem svého času? Chceš silný brand za zády, pravidelné vzdělávání, funkční systémy, výkonný marketing a připravené leady?

Více nehledej. Právě jsi našel, co hledáš.

Dáme ti do rukou mocné nástroje, které ti zjednodušší podnikání a pomohou uspět. Dáme ti zázemí a podporu, takže se s čistou hlavou budeš moci věnovat jen obchodu a budování si svého vlastního realitního businessu. Jsme parta pohodových a spokojených makléřů. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru, a navíc v přátelském kolektivu.

Podnikej pod značkou RE/MAX a využij její výhody ve svůj prospěch.

Silný brand

Pracuj pod silnou renomovanou mezinárodní značkou s více než 48letou zkušeností, která se těší z dobrého povědomí, pozitivního vnímání a má nejvíce spokojených zákazníků.

Velká prodejní síla

Spolupracuj s největší a nejúspěšnější realitní sítí, která má nejvíce prodaných nemovitostí na trhu, a která ti poskytne jistotu důvěryhodnosti a viditelné reklamy.

 

Více zakázek

Poskytuj maximálně kvalitní služby, pro které dostaneš správné nástroje a moderní technologie. Pokud jsi orientovaný na zákazníka, bude se ti v RE/MAX zaručeně líbit.

 

 

 

Přidej se k nám. Podpoříme tě a pomůžeme ti nejen v začátcích, ale i tehdy, když budeš mít splín.

Být v RE/MAX Centrum znamená, že je pro tebe důležitá podpora, zázemí, seberozvoj, partnerství, přátelství, důvěra, spolehlivost, spolupráce, stabilita. Jsi takový i ty? Pak k nám zapadneš.

 

Jsme prima parta.

Jsme tým různorodých osobností, ale všichni máme jeden společný cíl a to, poskytovat ty nejlepší realitní služby, aby se k nám zákazníci rádi sami vraceli, anebo nás doporučovali. Nejsme si konkurencí, ale parťáci. Táhneme za jeden provaz a podporujeme týmového ducha a spolupráci.

Pomůžeme i tobě se zapracovat a rádi se s tebou podělíme o své zkušenosti. S námi se v podnikání nebudeš cítit sám.

 

 

 

Poskytneme ti zázemí.

Budeš mít k dispozici pěkné ​​​pracovní prostředí v centru Ostravy, včetně parkování, vlastní pracovní stůl a reprezentativní místo pro setkávání se s klienty.

Ku pomoci ti bude také naše office manažerka, která ti pomůže s administrativními úkony zakázky a call centrum, které tě zastoupí, když budeš zrovna na schůzce, na náběru, prohlídce nebo na dovolené.

 

 

Podpoříme tvůj rozjezd.

Ať už v realitách začínáš nebo máš nějakou zkušenost, poskytneme ti profesionální školení v RE/MAX Akademii, kde tě naučíme vše, co k práci makléře potřebuješ, nebo rozšíříme tvé obzory. Svůj pokrok a úspěch můžeš podpořit spoluprací s mentorem.

Podpoříme tě také osobním marketingem. Naučíme tě používat moderní technologie, nástroje sebeprezentace a pohybovat se v online prostředí. K dispozici budeš mít neomezené množství propagačního a grafického materiálu v barvách RE/MAX.

 

Spolupracujeme se zkušenými specialisty.

Máme vlastní tým odborníků, advokátů a právníků, hypotečních specialistů, fotografa, natáčení dronem, homestaging, 3D a virtuální prohlídky, video prohlídky, marketingového specialistu, projektanty a další jiné dodavatele služeb, na které se můžeš vždy spolehnout, a díky tomu svým klientům poskytovat ty nejkvalitnější služby.

 

 

 

Pravidelně se vzděláváme.

Staráme se o to, aby se naši makléři mohli neustále rozvíjet. Pravidelně pro ně pořádáme nejrůznější workshopy, konference, semináře a tréninky, které jim pomáhají systematicky se zlepšovat, zvyšovat efektivitu a osvojovat si nejnovější realitní trendy.

Naši makléři mohou zdarma využívat online webináře RE/MAX Akademie, ať už na téma osobní prezentace, rétoriky, komunikace, online marketingu, obchodních dovedností, právních záležitostí, práce s katastrem nemovitostí a podobně.

Učit se a inspirovat se můžeš také od úspěšných makléřů u nás i v zahraničí.

 

 

„Na práci realitního makléře mě baví, že je to neustále se rozvíjející obor plný změn. Baví mě komunikovat s lidmi od B2B až po koncového klienta, a více pracovat v terénu než vysedávat u počítače. RE/MAX Centrum je tým fajn lidí, dobré zázemí pro práci a dobré vedení.”

Ondřej Žálský - realitní makléř 2 roky

ve volném čase sportuji nebo dělám nic

Ondřej Žálský

„V realitách pracuji od roku 2011 a mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Makléřinu beru jako nejvyšší level obchodu, kde každý obchodní případ je zcela jiný a člověk se musí neustále učit a pracovat na sobě. Mé motto je jednoduché: „Dělejme business, ale buďme lidmi.””

Petr Kalianko - realitní makléř 10 let

nejčastěji mě můžete potkat na Lysé hoře

Petr Kalianko

„Věnovat se realitám mě lákalo již dlouho. Baví mě design, architektura, obchod a to, že se dostanu na velmi zajímavá místa. Navíc rád komunikuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a podle toho s nimi řeším i prodej. Být realitním makléřem je velmi zajímavou profesí, která se neustále vyvíjí a hlavně jí dělám rád a naplno.”

Václav Adamčík - realitní makléř 11 let

volný čas rád trávím s rodinou a přáteli

Václav Adamčík

„Ráda obchoduji. Vždy to byl můj sen. Práce realitního makléře je velmi specifický obchod, různorodý a má široký záběr. Člověk musí projevit jisté dovednosti. Je to obchod s tím nejcennějším, co člověk má - jeho domov. RE/MAX Centrum je pro mě zárukou serióznosti.”

Šárka Kornetová - realitní makléřka 18 měsíců

volný čas trávím s rodinou, prací na zahradě, nebo cestováním

Šárka Kornetová

„Být makléřem mi vyhovuje, protože jsem rád v bezprostředním kontaktu s klienty a současně mohu skloubit své stavebně-ekonomické vzdělání i dlouholetou bankovní praxi a znalosti v oblasti realit. Navíc je RE/MAX celosvětově známá značka se skvělou image a RE/MAX Centrum pro mě představuje perfektní zázemí, kolegy i vedení.”

Tomáš Bojda - realitní makléř 1 rok

volný čas rád trávím na procházce se psem a poslouchám dobrý rock

Tomáš Bojda

POZVÁNÍ NAŠEHO ŘEDITELE

Staň se makléřem v RE/MAX Centrum Ostrava

 

Arture, proč sis vybral práci realitního makléře?

Práci realitního makléře vnímám jako velmi elegantní způsob obchodování. Baví mě být na počátku procesu a řešit potřebu bydlení, a jelikož se často jedná o největší životní investici, komunikace má svá úskalí a bývá někdy náročná. Vyžaduje určitý um, který je pro mě výzvou rozvíjet. Navíc jakou jinou práci můžete dělat až do 90-ti? Do té doby, a věřím, že i dříve, se mi podaří vylepšit našemu oboru reputaci. To je můj cíl.

A proč právě značka RE/MAX?

Velmi rád spolupracuji s výjimečnými subjekty. RE/MAX je jednička na světovém trhu a nyní, už i dle parametrů preferovaných klienty, také v ČR. Mám rád sport a jako sportovec jsem byl vždycky více dříč než talent od boha. Všechno jsem si musel náležitě zasloužit, abych se mohl těšit z odměny. Reality a spolupráce s RE/MAX je přesně o tom stejném.

 

Artur je v oboru více než 13 let, ve volném čase se rád věnuje sportu jako je fotbal, koloběžka, běh, badminton, turistika, beach volejbal a golf.

 

Buď našim makléřem v RE/MAX Centrum

*
*
*
*
fname: phone:

 

PROČ SI VYBRAT KARIÉRU MAKLÉŘE?

Měj uspokojivou práci na celý život a dostatek volného času na sebe a rodinu.

Jakou jinou práci můžeš dělat třeba do 100 let? Kde jinde najdeš tolik příležitostí pro osobní rozvoj a potkávání se s novými lidmi? Jaká jiná práce ti nabídne tolik různorodosti, zábavy a možností se rozvíjet v oblastech jako je stavitelství, architektura, design, psychologie, marketing, grafika, focení, natáčení videí, vyjednávání na úřadech, právo, oceňování nemovitostí, nebo organizování aukcí?

Chce to jen odvahu a pustit se do toho. Neleknout se prvních překážek a vytrvat.

 

Kdo je realitní makléř? Co je náplní práce realitního makléře? Co všechno musí umět a čemu všemu rozumět? Jak vypadá jeho běžný pracovní den?

Hodíte se na makléře? Jací byste měli být, pokud chcete být realitním makléřem? Chcete vědět, zda máte předpoklady, že v tomto oboru uspějete?

Pravda a mýty o makléřích. Jak to chodí v realitních kancelářích? Co všechno se od makléřů očekává? Jaký je na ně vyvíjen tlak na výkon? A jak je to s jejich výdělky?