RE/MAX Centrum

Buď makléřem v RE/MAX Centrum

Pracuj s námi, protože sdílíš naše hodnoty.

Být součástí RE/MAX Centrum znamená, že je pro tebe důležitá důvěra, spolehlivost, podpora, zázemí, seberozvoj, spolupráce, sdílení, týmový duch, vzdělání, profesionalita, poctivost, motivace.

Chceme smysluplnou práci na celý život a dostatek volného času pro sebe a rodinu.

Volný čas a rodina jsou další hodnoty, kterých si v našem týmu vážíme. A protože si obojího chceme užívat naplno, nedržíme se při zemi, ale dáváme si takové cíle, které nám toho pomůžou dosáhnout. Podpoříme i tvou cílevědomost, která může inspirovat nás stejně tak jako my tebe.

Spojujeme globální brand a naše týmové hodnoty.

Buduj společně s námi tým, kde držíme za jeden provaz, kde si důvěřujeme, podporujeme se, můžeme se na sebe spolehnout a učíme se jeden od druhého, abychom byli odborníky svého řemesla.

Jsme parta prima lidí, kterým v kuchyňce nikdy nechybí koláč ke kávě nebo ovoce ke snídani, kteří si spolu rádi zajdou na oběd, aby si vyprávěli makléřské historky a zkušenosti, a pak se vrací do kanceláře dělat poctivé realitní služby, protože našim společným cílem je, aby se k nám zákazníci vraceli, nebo nás doporučovali.

Nejsme si konkurencí, ale parťáky. Chceme si být kolegy, kteří si vzájemně pomáhají a budují si vlastní realitní business v přátelském a podporujícím se kolektivu.

Podpoříme tě a pomůžeme ti uspět. Pokud jsi cílevědomý a hodně motivovaný, můžeš si vydělat až milionové provize.

Dáme ti do rukou nástroje, které ti zjednoduší podnikání a pomohou uspět. Zázemí a podporu, aby jsi se s čistou hlavou mohl věnovat obchodu.

S námi budeš profesionál.

Ať už v realitách začínáš nebo máš zkušeností, dostaneš profesionální školení v RE/MAX Akademii. Pomůžeme ti s osobním marketingem, naučíme tě používat moderní technologie, nástroje sebeprezentace, pohybovat se v online prostředí, a budeš mít k dispozici neomezené množství propagačního a grafického materiálu v barvách RE/MAX.

Máme příjemné zázemí.

Na naši kancelář se můžeš spolehnout. Každé ráno tě úsměvem přivítá naše office manažerka, která nikdy nezklame a tvým zákazníkům připraví to nejlepší kafe. Navíc je vždy připravena pomoct ti s administrativními úkony zakázky, takže se na nic nezapomene a celý obchod může proběhnout nadmíru profesionálně a ke spokojenosti zákazníků.

Můžeš si vybrat stůl, kde se ti bude dobře pracovat, nebo se zavřít do jedné ze zasedacích místností, když budeš potřebovat klid a soustředění pro práci, nebo pro schůzku. Ty i tvoji zákazníci budete nadšeni z možnosti pohodlného parkování přímo před kanceláří.

Pomůžeme ti profesně růst díky kvalitnímu vzdělání.

Víme, jak důležité je pro úspěch podnikání držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročností zákazníků. Staráme se o to, aby jsi měl pravidelná školení a tréninky, které ti pomohou osvojit si návyky i dovednosti, které potřebuješ, aby jsi zvládal náročnost profese makléře, a měl správné sebevědomí i jistotu, že rosteš v odborníka, který si získává důvěru svých zákazníků a tím i kvalitní zakázky, které tě budou bavit prodávat.

Naučíme tě, jak být efektivní, jak poznat a získat kvalitní zakázky, aby ti neopadl optimismus příliš brzy, nebo ses nevyčerpal nad zbytečnou prací. Pravidelně můžeš konzultovat své cíle, úspěchy i neúspěchy při ono-to-one setkáních s manažerem kanceláře nebo ředitelem, kteří se ti budou individuálně věnovat.

Dáme ti spolehlivý tým specialistů.

Spolupracujeme se zkušenými specialisty. Máme vlastní tým odborníků, advokátů a právníků, hypotečních specialistů, fotografa, natáčení dronem, homestaging, 3D a virtuální prohlídky, video prohlídky, marketingového specialistu, projektanty a další jiné dodavatele služeb, na které se můžeš vždy spolehnout, a díky tomu svým klientům poskytovat ty nejkvalitnější služby.

Podnikej pod silnou mezinárodní značkou RE/MAX a využij její výhody ve svůj prospěch.

Proč být REMAX makléřem?

Silný brand

Spolupracuj pod mezinárodní značkou, s největší a nejúspěšnější realitní sítí, která má nejvíce prodaných nemovitostí na trhu, a která ti poskytne jistotu důvěryhodnosti.

Kvalitní vzdělání

V RX Akademii ti poskytneme spoustu školení, webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst ať už v oblasti prodeje, komunikačních dovedností nebo marketingu.

Více zakázek

Poskytuj maximálně kvalitní služby, pro které dostaneš správné nástroje a moderní technologie. Pokud jsi orientovaný na zákazníka, bude se ti v RE/MAX zaručeně líbit.

 

 

 

Přidej se k nám!

 

Proč jsi se rozhodl pro kariéru realitního makléře?

„Na práci realitního makléře mě baví, že je to neustále se rozvíjející obor plný změn. Baví mě komunikovat s lidmi od B2B až po koncového klienta, a více pracovat v terénu než vysedávat u počítače. RE/MAX Centrum je tým fajn lidí, dobré zázemí pro práci a dobré vedení.”

Ondřej Žalský - realitní makléř 10 let

ve volném čase sportuji nebo dělám nic

Ondřej Žalský

„V realitách pracuji od roku 2011 a mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Makléřinu beru jako nejvyšší level obchodu, kde každý obchodní případ je zcela jiný a člověk se musí neustále učit a pracovat na sobě. Mé motto je jednoduché: „Dělejme business, ale buďme lidmi.””

Petr Kalianko - realitní makléř 10 let

nejčastěji mě můžete potkat na Lysé hoře

Petr Kalianko

„Věnovat se realitám mě lákalo již dlouho. Baví mě design, architektura, obchod a to, že se dostanu na velmi zajímavá místa. Navíc rád komunikuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a podle toho s nimi řeším i prodej. Být realitním makléřem je velmi zajímavou profesí, která se neustále vyvíjí a hlavně jí dělám rád a naplno.”

Václav Adamčík - realitní makléř 11 let

volný čas rád trávím s rodinou a přáteli

Václav Adamčík

„Ráda obchoduji. Vždy to byl můj sen. Práce realitního makléře je velmi specifický obchod, různorodý a má široký záběr. Člověk musí projevit jisté dovednosti. Je to obchod s tím nejcennějším, co člověk má - jeho domov. RE/MAX Centrum je pro mě zárukou serióznosti.”

Šárka Kornetová - realitní makléřka 2 roky

volný čas trávím s rodinou, prací na zahradě, nebo cestováním

Šárka Kornetová

„Být makléřem mi vyhovuje, protože jsem rád v bezprostředním kontaktu s klienty a současně mohu skloubit své stavebně-ekonomické vzdělání i dlouholetou bankovní praxi a znalosti v oblasti realit. Navíc je RE/MAX celosvětově známá značka se skvělou image a RE/MAX Centrum pro mě představuje perfektní zázemí, kolegy i vedení.”

Tomáš Bojda - realitní makléř 3 roky

volný čas rád trávím na procházce se psem a poslouchám dobrý rock

Tomáš Bojda

Zeptali jsme se i našeho ředitele

Arture, proč sis vybral práci realitního makléře?

Práci realitního makléře vnímám jako velmi elegantní způsob obchodování. Baví mě být na počátku procesu a řešit potřebu bydlení, a jelikož se často jedná o největší životní investici, komunikace má svá úskalí a bývá někdy náročná. Vyžaduje určitý um, který je pro mě výzvou rozvíjet. Navíc jakou jinou práci můžete dělat až do 90-ti? Do té doby, a věřím, že i dříve, se mi podaří vylepšit našemu oboru reputaci. To je můj cíl.

A proč právě značka RE/MAX?

Velmi rád spolupracuji s výjimečnými subjekty. RE/MAX je jednička na světovém trhu a nyní, už i dle parametrů preferovaných klienty, také v ČR. Mám rád sport a jako sportovec jsem byl vždycky více dříč než talent od boha. Všechno jsem si musel náležitě zasloužit, abych se mohl těšit z odměny. Reality a spolupráce s RE/MAX je přesně o tom stejném.

Artur, ředitel kanceláře, je v oboru více než 13 let, ve volném čase se rád věnuje sportu jako je fotbal, koloběžka, běh, badminton, turistika, beach volejbal a golf.

Padli jsme ti do noty?

Napiš nám, pokud jsme tě zaujali a dokážeš se ztotožnit s našimi hodnotami.

Hodíš se na realitního makléře?

*
*
*
phone: lname: email: