RE/MAX Centrum

Proč být RE/MAX makléřem

Za zády ti stojí silná značka.

RE/MAX je silný brand, který hraje ve tvůj prospěch, realitní know-how, které ti podnikání zjednoduší a pomůže ti být úspěšný.

Navíc, díky spolupráci všech makléřů v rámci celé sítě a sdílení zakázek, můžeš svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby a získávat tak ještě více obchodních příležitostí. Budovat si vlastní realitní jméno pod záštitou tak silné značky je krok správným směrem.

Spokojenost a loajalita zákazníků.

Budeš pracovat pod silnou renomovanou mezinárodní značkou s více než 48letou zkušeností, která již 8. rokem za sebou získala ocenění Superbrand. Má největší tržní podíl v prodaných nemovitostech, veřejností je vnímána velice pozitivně, důvěryhodně a má nejvíce spokojených zákazníků.

Více zakázek a úspěšných obchodů.

Budeš spolupracovat s největší a nejúspěšnější realitní sítí, díky tomu budeš prodávat rychleji, kdekoli a s kýmkoli. Sílu RE/MAX sítě také pocítíš v marketingovém zázemí, které ti umožní poskytovat maximálně kvalitní a profesionální služby. Pokud jsi orientovaný na zákazníka, bude se ti v RE/MAX zaručeně líbit.

Viditelnost.

Důvěryhodnost makléřů a realitní kanceláře zaručeně zvyšuje i viditelnost značky, která zvyšuje její povědomé vnímání o stabilitě. V RE/MAX investujeme do reklamy hodně času i prostředků. V marketingovém centru máme pro naše makléře připraveno nepřeberné množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí a obrázků pro osobní online marketing a budování si vlastní image makléře.

Kvalitní vzdělání.

V RX Akademii budeš mít online k dispozici spoustu webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst, ať už budeš zlepšovat své odborné, prodejní, komunikační dovednosti, nebo jak pracovat s moderními technologiemi a nástroji online marketingu a sociálních sítí, které se stávají v dnešní době více a více nezbytnými pro udržitelnost v podnikání.

Nejlepší finanční ohodnocení.

V součtu všeho, že budeš mít v podnikání jako partnera silný a důvěryhodný brand, nejúspěšnjší a nejrozšířenější realitní síť, výhodu spolupráce napříč všemi realitními kancelářemi a makléři, neomezený přístup ke vzdělání, marketingové centrum, se můžeš naplno věnovat samotnému obchodu a budování si vlastního realitního jména, které ti díky zázemí a podpory RE/MAX přirozeně přinese více zakázek a doporučení, a ty tak získáš stabilní nadprůměrný příjem a práci na celý život.

Přidej se k nám a pomáhej s námi plnit druhým sny o bydlení.

Pokud chceš budovat vlastní realitní business v partnerství se silnou mezinárodní značkou v našem týmu, pak nám napiš.

Hodíš se na realitního makléře?

*
*
*
phone: email: