RE/MAX Centrum

Jsi zkušený realitní makléř?

Podnikej pod skutečně silnou úspěšnou světovou značkou. Přidej se k těm nejlepším. Buď RE/MAX makléř.

RE/MAX je silný brand, který hraje ve tvůj prospěch, realitní know-how, které ti podnikání zjednoduší a pomůže být úspěšný. Budovat si vlastní realitní jméno pod záštitou tak silné značky je krok správným směrem.

Silný brand a světová komunita

Buď součástí světové komunity realitních makléřů, jejichž cílem je poskytovat ty nejlepší realitní služby. Spolupracuj v podnikání se skutečně silnou renomovanou mezinárodní značkou za jejimž know-how stojí více než 48 let zkušeností na realitním thu.

Zažij, co znamená být součástí něčeho velkého a stabilního. Setkávej se, inspiruj se a spolupracuj s makléři z celého světa. Prodat nemovitost na jakémkoli konci světa nebude žádný problém.

​​​​​​

Kvalitní vzdělávací systém

RX Akademie je ten nejlepší vzdělávací systém makléřů.  Budeš mít k dispozici spoustu tréninků, webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst, zlepšovat tvé odborné, prodejní, komunikační dovednosti, pracovat s moderními technologiemi a nástroji online marketingu, být aktivní na sociálních sítích.

Užij si kurz nebo webinář s osobnostmi jako je Petr Ludwig, Filip Dřímalka, Karel Mindless Novotný, Eliška Vyhnálková, a jiní.

Více zakázek a obchodů

RE/MAX již po 9. v řadě za sebou získal ocenění Superbrands. Veřejností je vnímán jako stabilní a důvěryhodná značka, a to ti přináší znatelnou výhodu - klienti sami vyhledávají našich služeb. Více zakázek ti přinese náš systém aktivní práce s poptávkou, díky které budeš dostávat kvalitní leady. A díky spolupráci a sdílení s více než 1500 makléři napříč celou sítí, budeš nejen prodávat rychleji, ale navíc získáš ješte více obchodních příležitostí.

​​​​​

Komplexní marketing

V RE/MAX investujeme do reklamy hodně času i prostředků. V marketingovém centru budeš mít k dispozici neomezené množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí a obrázků, jak pro osobní marketing a budování si vlastní image makléře, tak pro podporu prodeje nemovitostí.

Moderní IT nástroje a systémy

V RE/MAX investujeme čas i prostředky do vývoje vlastních IT nástrojů, díky kterým budeš držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročností klientů. S moderními nástroji, ať už to jsou online smlouvy, elektronický podpis, CRM systém, cenové mapy, klientský portál, budeš nejen napřed, ale současně ti práci maximálně usnadní. Budeš se tak moci věnovat tomu, co ti peníze skutečně vydělává - obchod nikoli administrativa.

Nejlepší finanční ohodnocení

  • Provize 50 - 70%. Máme jednoduchý a spravedlivý provizní systém. Čím větší výkon máš, tím vyšší provizi ze zakázky získáš.

  • Neplatíš žádné měsíční poplatky. A přitom máš k dispozici veškeré služby a plnou podporu realitní kanceláře.

  • K vysokým provizím i více zakázek. Díky síle značky RE/MAX máš kromě vysokých provizí i více příležitostí se k novým zakázkám dostat.

  • Další provize. Provize 50% z výkupu nemovitostí a 30% z provizí z financování

  • A ještě něco. Elektřinu, plyn, fotovoltaiku a pojištění u nás prodávat nemusíš.

Chceš vědět více o výhodách spolupráce s námi? Napiš nám.

*
*
*
fname: email: fullname: