RE/MAX Centrum

Proč být RE/MAX makléřem?

Podnikej pod silnou a nejúspěšnější mezinárodní značkou RE/MAX a využij jejich výhod ve svůj prospěch.

RE/MAX je silný brand, který hraje ve tvůj prospěch, realitní know-how, které ti podnikání zjednoduší a pomůže být úspěšný. Díky spolupráci všech makléřů v rámci celé sítě a sdílení zakázek, můžeš získávat ještě více obchodních příležitostí. Budovat si vlastní realitní jméno pod záštitou tak silné značky je krok správným směremBuďte součástí světové komunity realitních makléřů, jejichž cílem je poskytovat ty nejlepší realitní služby.

Silný brand

Budeš pracovat pod silnou renomovanou mezinárodní značkou s více než 48 let zkušeností, která již 9. rokem za sebou získala ocenění Superbrand. Má největší tržní podíl v prodaných nemovitostech, veřejností je vnímána velice pozitivně, důvěryhodně a má nejvíce spokojených zákazníků.

Kvalitní vzdělání

V RX Akademii budeš mít online k dispozici spoustu webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst, ať už budeš zlepšovat své odborné, prodejní, komunikační dovednosti, nebo jak pracovat s moderními technologiemi a nástroji online marketingu a sociálních sítí, které se stávají v dnešní době nezbytnými pro udržitelnost v podnikání.

Více zakázek

Budeš spolupracovat s největší a nejúspěšnější realitní sítí, díky tomu budeš prodávat rychleji, kdekoli a s kýmkoli. Sílu RE/MAX sítě také pocítíš v marketingovém zázemí, které ti umožní poskytovat maximálně kvalitní a profesionální služby. Pokud jsi orientovaný na zákazníka, bude se ti v RE/MAX zaručeně líbit.

 

 

  • Viditelnost

    Důvěryhodnost makléřů a realitní kanceláře zaručeně zvyšuje i viditelnost značky, která zvyšuje její povědomé vnímání o stabilitě. V RE/MAX investujeme do reklamy hodně času i prostředků. V marketingovém centru máme pro naše makléře připraveno nepřeberné množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí a obrázků pro osobní online marketing a budování si vlastní image makléře.

  • Nejlepší finanční hodnocení

    V součtu všeho, že budeš mít v podnikání jako partnera silný a důvěryhodný brand, nejúspěšnjší a nejrozšířenější realitní síť, výhodu spolupráce napříč všemi realitními kancelářemi a makléři, neomezený přístup ke vzdělání, marketingové centrum, se můžeš naplno věnovat samotnému obchodu a budování si vlastního realitního jména, které ti díky zázemí a podpory RE/MAX přirozeně přinese více zakázek a doporučení, a ty tak získáš stabilní nadprůměrný příjem a práci na celý život.

Zaujali jsme tě a chceš podnikat s námi? Napiš nám.

*
*
*
email: