RE/MAX Centrum

Proč prodávat nemovitost pomocí virtuální prohlídky?

Virtuální realita patří k nejvýkonnějším marketingových i technologickým nástrojům. Je snadno přístupný, uživatelsky přívětivý a umožňuje uživatelům vidět svět, jak by jej jinak neviděli, a k tomu ještě z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Pokud ještě nevyužíváte virtuální prohlídku při prezentaci své nemovitosti, představíme vám pár důvodů, proč ji začít využívat.

Virtuální prohlídka nemovitosti vám pomůže oslovit širší okruh potenciálních zájemců

Virtuální prohlídka vám umožňuje prezentovat nemovitost, kterou prodáváte, širšímu publiku. Potenciální zájemci nebudou muset čekat až si na ně váš makléř udělá čas, aby si domluvili prohlídku a nemovitost navštívili. Díky virtuální prohlídce si potencionální kupující může nemovitost projít pomocí svého počítače nebo mobilního telefonu, a udělat si představu ještě dříve, než se rozhodne kontaktovat makléře a domluvit se na fyzické prohlídce. 

Virtuální prohlídka umožňuje potenciálním zájemcům opakovaně navštívit nemovitost

Virtuální prohlídky vám umožní zefektivnit práci při prohlídkách nemovitostí s klienty. Potenciální kupci mohou nemovitost navštívit osobně a při rozhodování, zda učiní nabídku, si mohou „projít“ dům nebo byt kdykoli znovu ve virtuální prohlídce. Navíc, pomocí funkce statistika můžete sledovat a zaznamenávat návštěvnost virtuální prohlídky a chování návštěvníků v ní. Tyto údaje vám mohou poskytnout přehled o zájmu kupujících o nemovitost tím, že vám umožní zobrazit počet zobrazení a jedinečných návštěvníků, kteří navštívili vaši nemovitost.

Virtuální prohlídky jsou poutavější než fotografie

Virtuální prohlídka poskytne vašim kupujícím nový zážitek z prohlídky nemovitosti, který je jedinečný a poutavý a umožňuje jim lépe informovaná rozhodnutí. Atraktivní možností u virtuálních prohlídek je možnost umisťovat do prostoru značky s poznámkami a informacemi, což vám umožní představit zájemcům nemovitost do nejmenšího detailu.

Virtuální prohlídka je efektivní marketingový nástroj

Přáním každého prodávajícího je prodat svou nemovitost co nejrychleji a nejjednodušeji. Virtuální prohlídka je jeden nástrojů, který vám v tom rozhodně pomůže. Umožňuje vám jít svému kupci vstříc a usnadnit mu cestu rozhodování. Je to investice, ale rozhodně se vyplatí.

Rádi pomůžeme i vám s prodejem nemovitosti. Napište nám.

*
*
*
email: fname:
 
Zdroj: Realitní magazín ARKCR
 
Autor: Nikola Repaská