RE/MAX Centrum

Buď RE/MAX makléř.

Jsi zkušený makléř? Podnikej pod skutečně silnou úspěšnou světovou značkou.

Nebudeme tě zdržovat klišé motivačními řečmi o tom, jaké výhody přináší podnikání v realitách. Přejdeme proto rovnou k věci. Podnikat v realitách pod hlavičkou RE/MAX je pro tebe strategicky přínosné, protože spojíš své jméno s největší a nejúspěšnější mezinárodní značkou.

 

 

Přidej se k těm nejlepším.  RE/MAX je silný brand, který hraje ve tvůj prospěch, realitní know-how, které ti podnikání zjednoduší a pomůže být úspěšný. Budovat si vlastní realitní jméno pod záštitou tak silné značky je krok správným směrem. Získej to nejlepší finanční ohodnocení.

 

 

Přidej se k těm nejlepším.

RE/MAX je silný brand, který hraje ve tvůj prospěch, realitní know-how, které ti podnikání zjednoduší a pomůže být úspěšný. Budovat si vlastní realitní jméno pod záštitou tak silné značky je krok správným směrem. Získej to nejlepší finanční ohodnocení.

​​​​​​

Silný brand a světová komunita

Buď součástí světové komunity realitních makléřů, jejichž cílem je poskytovat ty nejlepší realitní služby. Spolupracuj v podnikání se skutečně silnou renomovanou mezinárodní značkou za jejimž know-how stojí více než 48 let zkušeností na realitním thu.

Zažij, co znamená být součástí něčeho velkého a stabilního. Setkávej se, inspiruj se a spolupracuj s makléři z celého světa. Prodat nemovitost na jakémkoli konci světa nebude žádný problém.

​​​​​​

Kvalitní vzdělávací systém

RX Akademie je ten nejlepší vzdělávací systém makléřů.  Budeš mít k dispozici spoustu tréninků, webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst, zlepšovat tvé odborné, prodejní, komunikační dovednosti, pracovat s moderními technologiemi a nástroji online marketingu, být aktivní na sociálních sítích.

Užij si kurz nebo webinář s osobnostmi jako je Petr Ludwig, Filip Dřímalka, Karel Mindless Novotný, Eliška Vyhnálková, a jiní.

Více zakázek a obchodů

RE/MAX již po 9. v řadě za sebou získala ocenění Superbrands. Veřejností je vnímán jako stabilní a důvěryhodná značka, a to ti přináší znatelnou výhodu - klienti sami vyhledávají našich služeb. Více zakázek ti přinese náš systém aktivní práce s poptávkou, díky které budeš dostávat kvalitní leady. A díky spolupráci a sdílení s více než 1500 maléři napříč celou sítí, budeš nejen prodávat rychleji, ale navíc získáš ješte více obchodních příležitostí.

​​​​​

Komplexní marketing

V RE/MAX investujeme do reklamy hodně času i prostředků. V marketingovém centru budeš mít k dispozici neomezené množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí a obrázků, jak pro osobní marketing a budování si vlastní image makléře, tak pro podporu prodeje nemovitostí.

Moderní IT nástroje a systémy

V RE/MAX investujeme čas i prostředky do vývoje vlastních IT nástrojů, díky kterým budeš držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročností klientů. S moderními nástroji, ať už to jsou online smlouvy, elektronický podpis, CRM systém, cenové mapy, klientský portál, budeš nejen napřed, ale současně ti práci maximálně usnadní. Budeš se tak moci věnovat tomu, co ti peníze skutečně vydělává - obchod nikoli administrativa.

 

Zaujali jsme tě a chceš podnikat s námi? Napiš nám. Rád se ti ozvu a řeknu ti více o výhodách spolupráce s RE/MAX.

 

Proč jsi se rozhodl pro kariéru realitního makléře?

„Na práci realitního makléře mě baví, že je to neustále se rozvíjející obor plný změn. Baví mě komunikovat s lidmi od B2B až po koncového klienta, a více pracovat v terénu než vysedávat u počítače. RE/MAX Centrum je tým fajn lidí, dobré zázemí pro práci a dobré vedení.”

Ondřej Žalský - realitní makléř 10 let

ve volném čase sportuji nebo dělám nic

Ondřej Žalský

„V realitách pracuji od roku 2011 a mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Makléřinu beru jako nejvyšší level obchodu, kde každý obchodní případ je zcela jiný a člověk se musí neustále učit a pracovat na sobě. Mé motto je jednoduché: „Dělejme business, ale buďme lidmi.””

Petr Kalianko - realitní makléř 10 let

nejčastěji mě můžete potkat na Lysé hoře

Petr Kalianko

„Věnovat se realitám mě lákalo již dlouho. Baví mě design, architektura, obchod a to, že se dostanu na velmi zajímavá místa. Navíc rád komunikuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a podle toho s nimi řeším i prodej. Být realitním makléřem je velmi zajímavou profesí, která se neustále vyvíjí a hlavně jí dělám rád a naplno.”

Václav Adamčík - realitní makléř 11 let

volný čas rád trávím s rodinou a přáteli

Václav Adamčík

„Ráda obchoduji. Vždy to byl můj sen. Práce realitního makléře je velmi specifický obchod, různorodý a má široký záběr. Člověk musí projevit jisté dovednosti. Je to obchod s tím nejcennějším, co člověk má - jeho domov. RE/MAX Centrum je pro mě zárukou serióznosti.”

Šárka Kornetová - realitní makléřka 2 roky

volný čas trávím s rodinou, prací na zahradě, nebo cestováním

Šárka Kornetová

„Být makléřem mi vyhovuje, protože jsem rád v bezprostředním kontaktu s klienty a současně mohu skloubit své stavebně-ekonomické vzdělání i dlouholetou bankovní praxi a znalosti v oblasti realit. Navíc je RE/MAX celosvětově známá značka se skvělou image a RE/MAX Centrum pro mě představuje perfektní zázemí, kolegy i vedení.”

Tomáš Bojda - realitní makléř 3 roky

volný čas rád trávím na procházce se psem a poslouchám dobrý rock

Tomáš Bojda

Buduj si vlastní realitní business pod silnou značkou RE/MAX. Pokud jsi cílevědomý a motivovaný, můžeš si vydělat až milionové provize.

Buduj si společně s námi úspěšnou kariéru realitního makléře. V týmu, kde držíme za jeden provaz, kde si důvěřujeme a podporujeme se, kde se na sebe můžeme spolehnout a kde se učíme jeden od druhého, abychom byli odborníky svého řemesla.

 
 
 
 

 

 

Jak to u nás v RE/MAX Centrum chodí?

​​​Stavíme na opravdovosti a dobrých vztazích, protože věříme, že tím si budujeme dlohodobě úspěšný realitní business. Podporujeme týmového ducha a spolupráci, protože všichni táhneme za jeden provaz a chceme poskytovat ty nejlepší realitní služby. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si v přátelském kolektivu můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru.

​​​​​​

Důvěřujeme si.

Jsme parta makléřů, kterým v kuchyňce nikdy nechybí ovoce nebo koláč ke kávě, kteří si spolu rádi zajdou na oběd, a mají si pořád co říci. Máme svůj vlastní tým odborníků: advokátní kancelář, hypotečního specialistu, fotografa, profíka na drona, homestaging, 3D a virtuální prohlídky, video prohlídky, marketingového specialistu, a další dodavatelé služeb, díky kterým budeš svým klientům poskytovat profesionální realitní služby.

Podporujeme se k úspěchu.

Pomůžeme ti s osobním online marketingem, naučíme tě používat moderní technologie a nástroje pro marketing nemovitosti. Budeš mít k dispozici neomezené množství propagačního a grafického materiálu v barvách RE/MAX pro tvou osobní prezentaci nebo prezentaci prodávané nemovitosti.

Máme příjemné zázemí.

Každé ráno tě v kanceláři s úsměvem přivítá naše office manažerka, která nikdy nezklame a připraví tvým klientům to nejlepší kafe. Také je vždy připravena pomoci ti s administrativními úkony zakázky, takže se na nic nezapomene a celý obchod tak proběhne nadmíru profesionálně a ke spokojenosti klientů.

Přátelský kolektiv.

Můžeš si vybrat stůl, kde se ti bude dobře pracovat, nebo se zavřít do jedné ze zasedacích místností, když budeš potřebovat klid a soustředění pro práci, nebo pro schůzku. Ty i tvoji klienti budete nadšeni z dostupnosti a s možnosti pohodlného parkování přímo před kanceláří.

Pomůžeme ti profesně růst.

Ať už v realitách začínáš nebo máš zkušeností, dostaneš vstupní profesionální školení v RE/MAX Akademii. Tím to, ale neskončí. Pro dlouhodobý úspěch makléře je nezbytné držet krok s měnícím se trhem, potřebami i náročnosti klientů, proto ti poskytneme pravidelná školení a tréninky, které ti pomohou profesně růst.

Zaujali jsme tě a chceš podnikat s námi? Napiš nám.

*
*
*
*
email: lname: fullname: phone: