Rezidence Tyršova

1-korekce.jpg 1-korekce.jpg
10-obyvaci-pokoj.jpg 10-obyvaci-pokoj.jpg
10-terasa.jpg 10-terasa.jpg
15-budova-noc.jpg 15-budova-noc.jpg
17-spolc-porst.jpg 17-spolc-porst.jpg

Rezidence Tyršova

Projekt Rezidence Tyršova nabízí 17 nadstandardních bytů v žádané lokalitě v Karlových Varech
Referenční číslo: 294-D00007
Typ projektu: Byty
Zahájení výstavby: 05/2017
Dokončení výstavby:11/2021

Rezidence Tyršova - to je bydlení prémiové třídy. Při stavbě byly použity vysoce kvalitní stavební materiály, které splňují všechny požadavky moderního bydlení. Každý z nabízených bytů má určitý nepopiratelný přínos, svůj vlastní charakter, své vlastní kouzlo. Různé velikosti a ceny  jsou navrženy tak, aby  si zde každý našel přesně to pravé.

Přidejte k tomu ohromující panoramatický výhled na Karlovy Vary z oken, apartmány v přízemí mají vlastní zahradu s terasou, balkony s výhledem na les nebo na město, dětské hřiště v areálu, výtah, bezbariérový hlavní vchod do domu, možnost procházky v přilehlém lese, uzavřené hlídané území, dostupnost parkování v podzemní garáži, každý z bytů má vlastní sklep, dům má vlastní kotelnu, pěší dostupnost historické a turistické části města a minerálních pramenů, v blízkosti veškerá infrastruktura - škola, školka, minimarket, kavárna, autobusová zastávka. Díky tomu je projekt rezidence Tyršova výjimečný na realitním trhu v Karlových Varech.

Nepopiratelné výhody  nákupu nemovitostí v Karlových Varech - prvotřídní letovisko s léčivými minerálními prameny, město bohaté na historii a architekturu, turistické centrum v srdci Evropy čistý vzduch, příroda, bohatý kulturní život, tradiční slavnosti - filmový a folklórní festival, hudební představení, mezinárodní sportovní soutěže, sjezdovky 30 km od Karlových Varů, několik golfových hřišť, tenisové kurty, badmintonové kurty, fitness centrum, hokejová aréna, bazén, cyklostezky--------------------------------

 

 

Tyršova Residence - this is premium class housing. High quality building materials were used in the construction, which meet all the requirements of modern housing. Each of the offered apartments has a certain undeniable contribution, its own character, its own charm. Different sizes and prices are designed so that everyone can find exactly the right one.

Add to that the stunning panoramic view of Karlovy Vary from the windows, the ground floor apartments have their own garden with a terrace, balconies overlooking the forest or the city, a childrens playground on the premises, elevator, wheelchair accessible main entrance to the house, the possibility of a walk in the adjacent forest, a closed guarded area, availability of parking in the underground garage, each of the apartments has its own cellar, the house has its own boiler room, walking distance to the historical and touristic part of the city and mineral springs, close to all infrastructure - school, kindergarten, minimarket, cafe, bus stop. This makes the Tyršova residence project exceptional on the real estate market in Karlovy Vary.

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení

kvartir-ii-etap-1622100640.pdf1.12 MBstáhnout
Kraj: Karlovarský kraj
Okes: Karlovy Vary
Obec: Karlovy Vary
Ulice: Jindřicha Konečného

Zobrazit mapu

  • 1-korekce.jpg
  • 15-budova-noc.jpg
  • 17-spolc-porst.jpg
  • 10-terasa.jpg
Telefon:
+420 608 627 047
+420 728 447 108
E-mail:
svetlana.kremko@re-max.cz
 
Adresa:
RE/MAX Glorion
RE/MAX Glorion, Krymská 1056/5
36001 Karlovy Vary , Česká republika
*
*
*
fullname: lname: