RE/MAX Centrum

RE/MAX Convention 2024

💙 RE/MAX Convention 2024 jsme si nenechali ujít ani my a bylo to velkolepé. Bohatý program a skvělá společnost kolegů z Česka i ze Slovenska.  Zahraničním hostem byl Baris Kilicarslan se svými přednáškami - Jak se stát nejlepším makléřem a Pět úrovní štěstí v realitním byznysu.

Více než 500 makléřů a majitelů kanceláří RE/MAX se setkalo v nádherných prostorách Národní Galerie v Praze, kde jsme společně oslavili své realitní úspěchy, načerpali inspiraci od zahraničních hostů, setkali se s přáteli z celé České i Slovenské republiky a užili si parádní večer spojený s oceněním těch nejlepších makléřů a kanceláří za rok 2023.

Jak vypadá největší setkání sítě realitních kanceláří RE/MAX?

Podívejte se sami.

Podnikej s námi v RE/MAX Centrum.

Pokud jsi cílevědomý a motivovaný, můžeš si vydělat až milionové provize.

Podnikat v realitách pod hlavičkou RE/MAX je pro tebe strategicky přínosné, protože spojíš své jméno s největší a nejúspěšnější mezinárodní značkou.

Přidej se k nám do týmu, pokud je i pro tebe důležitá důvěra, spolehlivost, podpora, seberozvoj, spolupráce, sdílení, týmový duch, vzdělání, profesionalita, poctivost a motivace.

Stavíme na opravdovosti a dobrých vztazích, protože věříme, že tím si budujeme dlouhodobě úspěšný realitní business. Podporujeme týmového ducha a spolupráci, protože všichni táhneme za jeden provaz a chceme poskytovat ty nejlepší realitní služby. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si v přátelském kolektivu můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru.

Chceš se stát RE/MAX makléřem? Napiš nám.

*
*
*
email:
Autor: Ing. Václav Adamčík