RE/MAX Centrum

RE/MAX dosáhl na historický milník

 

Zájem o koupi nemovitosti je v posledních dvou letech obrovský. Naši makléři se tak prakticky vůbec nezastaví. Ať už jde o prodej nemovitosti nebo pronájem, naši profesionální makléři vždy odvádí pro své klienty maximální možný servis.

A to se projevuje i v našich výsledcích. Poprvé v historii společnosti RE/MAX se nám totiž podařilo překročit magickou hranici 1 miliardy korun obratu. A to rok ještě zdaleka není u konce. Poslední dny jsme velmi často kontaktováni klienty, kteří chtějí využít situace před tím, než dojde k dalšímu zvýšení úrokových sazeb hypoték. Společně s našimi makléři jsou tak velmi vytížení i hypotéční specialisté, kteří mají za úkol pomoci zájemcům o koupi zajistit nejvýhodnější financování.

To, že máme plné ruce práce, je ale zásluha vaše. Našich úžasných klientů, kteří v nás vkládáte svoji důvěru. Chceme vám za to velmi poděkovat. Moc si toho vážíme.

Za posledních šestnáct let jsme obsloužili miliony klientů. Mnozí se k nám vrací opakovaně, většina nás doporučuje svým známým. O tom, že jsou s námi naši klienti spokojení, svědčí jak opakovaná obhajoba ocenění Superbrands, tak i ocenění v podobě nejlepší franšízy v ČR. I v dobách, které pro mnohé nejsou úplně jednoduché, pracujeme na plné obrátky. Vaše důvěra je pro nás zásadní.

Zdroj: remax-czech.cz

 

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
fname:

Doporučené články

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Prodávejte s námi rychle a za maximální cenu

Poskytneme Vám kompletní realitní služby

Jsme Vaši partneři

Naši klienti jsou naši partneři a mají od nás vždy 100% pozornosti a péče. Respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

Co slíbíme, s maximálním úsílím dodržíme. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

Spolehlivost a kvalita našich služeb jsou zárukou úspěšného prodeje a naší odměny, na kterou si umíme vydělat.

 

 

Autor: Nikola Repaská