Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront

emaar beachfront, Dubai mapa
12 000 000
Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront
Zobrazit fotografie

Nové Apartmány v Dubai - Emaar Beachfront

Palace Beach Residence at Emaar Beachfront je nově zahájená rezidenční výstavba, která nabízí kolekci nábřežních apartmánů s 1, 2 a 3 ložnicemi a luxusním vybavením. Tento luxusní developerský projekt představuje dvouvěžové budovy s 29podlažní a 42podlažní, které jsou navrženy tak, aby nabízely špičkový životní styl na pláži.

• Nachází se mezi dubajským přístavem a Palm Jumeirah.
• Všechny apartmány mají alespoň částečný výhled na moře, ale většina z nich má úplný výhled na moře.
• Na tomto ostrově se nachází dubajský přístav a 15% cestovního ruchu dorazí přímo na pláž Emaar Beach Front a většina z nich chce zůstat na krátký pobyt.
• Emaar má správu pronájmu, která pomáhá pronajmou nemovitost na krátkodobý pobyt s návratností investic až 11%.
• Každá budova má vlastní pláž.
• Všechny apartmány jsou zařízené.
• Apartmány mají recepci, parkování, soukromý bazén, vstup na soukromou pláž se slunečníky, fitness, dětské hřiště, síť obchodů a kaváren v přízemí budov.
• Dubaj je země osvobozená od daní, což znamená, že zde mají nulové daně. Pouze v době nákupu je klient povinen zaplatit jednorázový poplatek ve výši 4% přímo dubajskému pozemkovému oddělení (vládě) za účelem uzavření smlouvy o koupi nemovitosti a kupní smlouvy. Nejsou zahrnuty žádné daně.
• Je zde známe obchodní středisko Dubai Mall (které také vybudovala společnost Emaar), které ročně navštíví více než 44 miliónů návštěvníků, má přes 3000 obchodů a přes 200 luxusních světových značek.

Půdorys a Cena:
Palace Beach Residence by Emaar Properties nabízí prostorné možnosti půdorysu, které jsou k dispozici jako apartmány na nábřeží s 1, 2 a 3 ložnicemi, spolu s nejmodernější architekturou a dokončovacími pracemi, s luxusním a špičkovým vybavením. Obyvatelé, kteří zde žijí v této nádherné zástavbě, budou mít přístup na pláž.

• Velikosti jsou od 67 m2 až 177 m2
• 1 ložnice - cena začíná od 12.000.000 Kč
• 2 ložnice - cena začíná od 15.500.000 Kč
• 3 ložnice - cena začíná od 30.380.000 Kč

Společnost Emaar Properties je emirátská nadnárodní developerská společnost se sídlem ve Spojených arabských emirátech (SAE). Jedná se o veřejnou akciovou společnost, která je kótována na dubajském finančním trhu a od června 2018 má hodnotu 9,7 miliard USD.

Proč investovat do nemovitosti v Dubaji?
Dubaj během 25 let vybudovala a proslula svými nejvyššími stavbami, nejdražšími projekty s luxusním vybavením a životním stylem na nejvyšší úrovni. Do rozvoje svého města investuje miliardy dolarů. Už teď je Dubaj luxusní metropolí, která ale zdaleka v budování nekončí. Je a chce být ještě více největším městem pro turismus na světě, podílet se na vývoji světové ekonomiky, inovativních technologií a také i medicíny, zejména estetické. Což jsou velice důležité informace pro investory. Stovky projektů, které v Dubaji neustále rostou vyžadují obrovské množství pracovní síly a odborníky z různých odvětví.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena bytu: 12 000 000 Provize: včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82666 Obec: Dubai Ulice: emaar beachfront

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

12 000 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Nikola Repaská
Nikola Repaská
Makléř
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: phone: email:

Podrobné informace

Kategorie Byty
Číslo podlaží v domě 42
Dispozice bytu 2+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu Velmi dobrý
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ano
Užitná plocha m2 67
Počet podlaží objektu 42
Celková podlahová plocha m2 67
Třída A - Mimořádně úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Sdílet
Sdílet inzerát
Poloha zadaná inzerátem je ulice