RE/MAX Centrum

Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova

Pavlovova, Ostrava mapa
9 990 / měsíc
Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova
Zobrazit fotografie

Novostavba 2+kk k pronájmu Ostrava-Zábřeh, ul. Pavlovova

Připraveno k nastěhování! Možnost pronájmu velmi hezkých bytů na ulici Pavlovova v Ostravě-Zábřehu. Jedná se o bydlení vysokého standardu, podlahy i sanita české výroby, značkové kuchyně na míru. Vše nově vybudováno v nízkopodlažním domě s bezbarierovým výtahem.
Promyšlené a funkční dispozice, termostaty v každé místnosti, sklepní kóje pohodlně na patře, moderní řešení stavby, možnost vyhrazeného parkování před domem atd. K dispozici několik nezařízených bytů 2+kk o velikosti 41,5 - 47,5 m2, bez balkonu, cena pronájmu od 9.990 Kč měsíčně.
Zábřeh - velmi příjemná ostravská čtvrť se spoustou zeleně. MHD s perfektním napojením na celou Ostravu, obchody, poliklinika, mateřské školy, základní školy, střední i umělecké školy. Zeleň, dvorky, parky, procházky, sport, kultura, Bělský les.
Opravdu dobré místo pro život. Zavolejte, rádi Vám tyto příjemné byty osobně ukážeme.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 9 990 / měsíc Poznámka: Plus zálohy ve výši cca 4.070 Kč Číslo nabídky: 306-NP82607 Obec: Ostrava Ulice: Pavlovova

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname: email:

Podrobné informace

Kategorie Byty
Dispozice bytu 2+kk
Vlastnictví Osobní
Stav bytu Novostavba
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
K dispozici od 01.11.2021
Druh objektu Panelová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Celková podlahová plocha m2 45
Počet balkónů
Elektřina Elektro - 230 V
Stavba Ostatní
Plocha sklepa m2 1
Počet sklepů 1
Datum nastěhování 01.11.2021
Počet podlaží objektu 5
Číslo podlaží v domě 3
Třída C - Úsporná (Příloha)
Vyhláška 78/2013 Sb.
Spotřeba 375 kWh/m² za rok