RE/MAX Centrum

Parádní stavební pozemek se základovou deskou v Horním Benešově, dvojgaráž

Horní Benešov mapa
3 250 000

Parádní stavební pozemek se základovou deskou v Horním Benešově, dvojgaráž

Moc hezké místo! A můžete rovnou navézt cihly a stavět! Parádní, slunná parcela na okraji města mezi novostavbami rodinných domů. Nově vybudovaná základová deska včetně přípojek jak pro dům, tak pro garáž. Vodovod, elektřina, plyn, kanalizace, vše napojeno. Stavební povolení na cihlový dům 6+kk o zastavěné ploše 126 m2 + dvojgaráž. V domě dvě plnohodnotné koupelny, 3x toaleta, zastřešená terasa. Dům je projektován z cihel, které nepotřebují žádné další zateplování polystyrenem apod. Okna trojskla, vytápění i ohřev vody kondenzačním plynovým kotlem. Dešťová voda bude svedena do retenční nádrže a dále do vsakovací jímky. Vše dle projektu, jehož základní pohledy/půdorysy/situaci najdete ve fotogalerii. Papírování a běhání kolem projektu, stavebního povolení, budování přípojek atd. atd. atd. je již hotovo, Vás čeká již jen stavba, ladění nového domova přesně podle Vašich představ - a pak nádherné bydlení. Zahrada o celkové výměře (bez zastvěné plochy) přibližně 1500m2 čisté zelené plochy je orientovaná na jih, východ i západ. Dostatečný prostor pro realizaci Vašich snů pěstitelských i relaxačních, super prostor pro děti a vynikající zázemí pro rodinnou pohodu.

Horní Benešov má statut města, je zde škola i školka, hezké náměstí, park, zimní stadion a sportovní centrum, velmi oblíbená Slezská Harta 10 minut, budoucí přehrada Nové Heřminovy čtvrthodinka, Bruntál 12 minut, Opava 20 minut, Jeseníky na dohled a na dosah ruky, v bezprostřední blízkosti krásná příroda, prostě parádní místo k životu. Umím si představit, že tu příjemně žiji se svou rodinou. A financování koupě pozemku i následné výstavby pro Vás zajistíme za nejvýhodnějších podmínek. Zaujalo? Zavolejte, jsem Vám k dispozici.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 3 250 000 Poznámka: Hypotéku pro Vás zajistíme za nejlepších podmínek Číslo nabídky: 306-NP83084 Obec: Horní Benešov

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 250 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: lname: fullname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1771
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 06.05.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Topení Lokální plynové, Podlahové
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 06.05.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.