Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko

Těrlicko mapa
1 300 000
Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko
Zobrazit fotografie

Pozemek pro rekreační výstavbu v obci Těrlicko

Perfektní cena, skvělá investice do budoucna. Nádherné, klidné místo. V územněplánovacím vyjádření k této parcele je jako hlavní využití uvedena výstavba pro rekreaci rodinnou i hromadnou, k dispozici také pozitivní vyjádření ČEZ Distribuce k možnosti připojení dvou novostaveb na el. energii. Zdroj vody i odpady nutno řešit individuálně (studna, domovní ČOV, žumpa). Prameny pro vrtanou studnu jsou již vytyčeny. Celková plocha 1985 m2, přibližně se jedná o čtverec 45 x 45m, mírný západní sklon. Další blízké pozemky v lokalitě jsou využity pro sezonní odpočinek - zahrádky, chaty.
Dojezd: Obecní asfaltová komunikace, pak 40m z kopce po panelce a posledních 90m už vodorovná zpevněná cesta viz. foto, poctivá, snese i těžkou techniku. V zimě se cesta neodklízí. Právně je přístup ošetřen věcnými břemeny, součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na příjezdové cestě.
Místo samotné je velmi příjemné, klidné, prakticky izolované od civilizace a ruchu měst.
V případě více zájemců bude vyhověno nejvýhodnější nabídce. Zavolejte kdykoli, zodpovím otázky, projednáme detaily a prohlídku absolvujeme společně.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 300 000 Poznámka: cena uvedena komplet včetně odměny zprostředkovatele Provize: včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82693 Obec: Těrlicko

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 300 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname: phone: email: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Makléř
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1985
Umístění objektu Polosamota
Stavba Ostatní
Rozměry - délka 45
Rozměry - šířka 45
Třída Zs.energy.efficiency.rating.G
Vyhláška 264/2020 Sb.
Sdílet
Sdílet inzerát
Poloha zadaná inzerátem je obec