RE/MAX Centrum

Prodej Hotel Morávka

Morávka mapa
Cena u makléře

Prodej Hotel Morávka

Obec Morávka se nachází v malebném údolí Beskyd v okrese Frýdek-Místek. Toto idylické místo je obklopeno krásnou přírodou a nabízí klidný únik od městského ruchu. Své návštěvníky láká na turistické stezky vedoucí přes hory a lesy, kde můžete objevovat skryté vodopády a dechberoucí výhledy. Morávka je také ideální destinací pro milovníky zimních i letních sportů. Pro ty, kdo hledají autentický zážitek a chtějí zažít opravdový klid, je Morávka skvělou volbou.

Nabízím Vám soubor dvou budov s vlastním číslem popisným. Komerční nemovitost má velmi zajímavý investiční potenciál a je aktuálně využívána jako hotel a restaurace na hlavní turistické trase. Restaurační zařízení má všechno potřebné zázemí tzn. skladovací prostory, přípravnu a kuchyň. V restaurační části je dále výčet, sál, a samotné prostory restaurace včetně části pro další využití jako je například kulečník a jiné. K restauraci je také venkovní zahrádka, která plynule navazuje na celý areál. Ve 2.NP se nacházejí prostory pro ubytování včetně sociálního zařízení. Pokoje jsou různého typu tzn. bez a vlastním sociálním zařízení. V podkroví se nacházejí další prostory pro ubytování s vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou. Druhá část podkroví je využívaná jako skladovací prostor, který lze také v případě zájmu rekonstruovat a zvětšit tak kapacitu ubytování.

Vedlejší objekt je rodinný dům, který má v 1.NP garáže a skladovací prostory. Ve 2. NP je bytová jednotku 3+1 s kuchyňskou linkou, a koupelnou. S domem sousedí další dva objekty, které slouží jako skladovací prostory a sociální zázemí.

Budova č.p. 160 je využívána jako hotel s restaurací se dvěma nadzemními podlažími, obytným podkrovím a nevytápěným suterénem. Objekt je zastřešený sedlovou střechou. Svislé nosné konstrukce domu jsou ze smíšeného zdiva. Stropní konstrukce nad 1.NP a 2.NP je dřevěná trámová. Strop nad 1.NP je částečně zateplen tepelnou izolací. Strop nad suterénem je železobetonový. Nosná konstrukce střechy a stropu v podkroví je tvořena dřevěným trámovým krovem s tepelnou izolací. Otvorové prvky jsou plastová dvojskla, dřevěná eurookna, dřevěné a ocelové dveře. Zdrojem vytápění jsou tři plynové kotle a krb s výměníkem. Teplá voda je ohřívána plynovým bojlerem.

Budova č.p. 161 je rodinný dům, na který navazují nevytápěné skladové prostory. V 1.NP se nachází garáž a chodba, ve 2.NP jsou vytápěné obytné prostory. Obvodové zdivo je z plných cihel a je zatepleno polystyrenem. Strop nad 1.NP je nad garáží zateplen polystyrenem. Střecha nad 2.NP je dřevěná pultová bez tepelné izolace. Otvorové prvky jsou plastová dvojskla a dřevěné dveře. Zdrojem vytápění je plynový kotel, doplňkovým zdrojem je kotel na tuhá paliva. Teplá voda je ohřívána v plynovém bojleru.

Nemovitost je je umístěna na strategickém místě přímo u hlavní komunikace s perfektním přístupem do celého areálu. Celý areál je má velký potenciál pro další využití a realizaci Vašich nápadů. Více informací Vám rád sdělím na prohlídce.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 306-NP83100 Obec: Morávka Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Václav Adamčík
Ing. Václav Adamčík
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: fname: lname:

Podrobné informace

Kategorie Ubytování
Typ domu Patrový
Typ zařízení Hotel
Stav objektu Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Druh objektu Smíšená
Zastavěná plocha m2 1462
Užitná plocha m2 2100
Plocha parcely m2 2876
Počet parkovišť
Počet garáží 1
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní Půdní vestavba
Telekomunikace Telefon, internet
Topení Lokální plynové, ústřední plynové
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet podlaží objektu 2
Třída F - Velmi nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.