Prodej komerční nemovitosti

Důlní, Horní Suchá mapa
cena u makléře
Prodej komerční nemovitosti Prodej komerční nemovitosti Prodej komerční nemovitosti Prodej komerční nemovitosti Prodej komerční nemovitosti Prodej komerční nemovitosti
Zobrazit fotografie

Prodej komerční nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím víceúčelovou budovu s pozemkem o celkové ploše 4400 m2 nedaleko Ostravy. Budova je umístěna v lokalitě Průmyslové zóny František v Horní Suché s velmi dobrou dostupností do Ostravy, Havířova, Českého Těšína, Karviné a Třince.

Objekt víceúčelové kancelářské budovy se nachází v moderní zástavbě Průmyslové zóny František, s výhodou příjezdu z prostoru průmyslové zóny i bočního příjezdu z prostoru mimo zónu. Jedná se o dobře logisticky dostupnou a strategickou lokalitu s velkým potenciálem. Jasným důkazem je otevření nové jedné z nejekologičtějších a nejmodernějších továren na světě na výrobu unikátních českých baterií HE3DA patřící společnosti Magna Energy Storage, která se nachází v tomto průmyslovém areálu.

V současné době je budova částečně rekonstruována, byla provedena komplexní výměna střechy za střešní konstrukci s provedením přiznaných hranolů v interiérovém provedení v podkrovním patře, s provizorní střešní krytinou, bylo provedeno vnější zateplení všech stěn s komplexní omítkovou úpravou a osazení novými stylovými okny.

Vnitřní prostory objektu jsou opatřeny hrubou omítkou, bez elektrorozvodů, rozvodů vody a vytápění. Objekt je napojen na horkovod z plynové kogenerační jednotky GASCONTROL, využívající metan z bývalých důlních prostor, s výhodou snížení ceny za teplo až o 35 % oproti stávajícím obvyklým cenám. Objekt je napojen na energetickou a kanalizační síť. Přístavba haly je započata v rozsahu horizontace pozemku a skrývky, s možností okamžité realizace rekonstrukce objektu a přístavby haly. Okolní pozemky o ploše cca 4 000 m2 jsou okamžitě využitelné k založení dalších podnikatelských objektů, s využitím současných inženýrských sítí.

Předmětný objekt v minulosti sloužil jako sídlo vedení bývalého dolu František v rámci OKD, jeho okolní nezastavěný pozemek 4 000 m2 sloužil jako zahradnický areál pro údržbu zeleně v lokalitě dolu a pěstování zeleniny. V době útlumu těžby dolu byl objekt aktuálním majitelem odkoupen s cílem jeho rekonstrukce a realizace další přístavby prototypové haly jako budoucí vývojové, konstrukční, prototypové a technologické centrum. Za tímto účelem požádala bylo požádáno o státní dotaci v rámci podpory využití brownfieldů bývalého OKD, která byla úspěšně schválena.

V současnosti je vydáno platné stavební povolení, které zahrnuje přístavbu prototypové haly s propojením s hlavní budovou. Byl sledován záměr, aby konstruktéři a výzkumní pracovníci z hlavní budovy se mohli operativně podílet na realizaci a optimalizaci prototypů a technologií.

Atraktivní zástavbová část Průmyslové zóny František - stavební pozemky jsou pro podnikatelské účely vyčerpány. Výhodou nového vlastníka, v případě zakládání dalších staveb, je jejich realizace na vlastních pozemcích.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Rád Vám sdělím bližší informace na prohlídce, pomůžeme Vám také s případným úvěrem.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: cena u makléře Provize: včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82656 Obec: Horní Suchá Ulice: Důlní

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fname: phone: fullname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Václav Adamčík
Ing. Václav Adamčík
Makléř
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
fname: email:

Podrobné informace

Kategorie Komerční objekty
Účel budovy Jiný
Typ domu Patrový
Stav objektu Velmi dobrý
Celková plocha m2 4325
K dispozici od 01.04.2021
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 325
Užitná plocha m2 642
Plocha parcely m2 4325
Počet podlaží objektu 2
Počet míst k parkování 10
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Datum nastěhování 01.04.2021
Třída E - Nehospodárná (příloha)
Vyhláška 264/2020 Sb.
Sdílet
Sdílet inzerát