Prodej, komerční objekt, 516 m2, Tísek, Bílovec

Tísek mapa
3 500 000
prodáno

Prodej, komerční objekt, 516 m2, Tísek, Bílovec

REZERVOVÁNO. Výborná lokalita pro investici, pro umístění prodejny, sídla firmy, ordinací, služeb atd. Tísek je rozvíjející se obec s přibližně tisícovkou stálých obyvatel. Je zde kompletní vybavenost, škola základní i mateřská, kultura i sport. Výborná dostupnost směr Bílovec (4 km), Klimkovice (10 km), dálnice (9 km), Opava, Nový Jičín, Ostrava apod.
Dvoupodlažní objekt navazuje na budovu obecního úřadu a kulturního domu, nachází se v samotném centru obce. Původně koncipováno jako restaurace se dvěma velkými sály, kuchyní a prostorově velkoryse řešeným zázemím, tj. kanceláře, sklady, přípravny, výtahy, šatny atd. Zcela kompletní původní projektová dokumentace k dispozici.
1. PP 149 m2 (suterén): 8 místností různých výměr, v minulosti využívaných jako sklady, přípravna, kotelna, strojovna. Vstup po schodech z 1.NP, výtahem nebo samostatným vchodem zvenku.
1. NP 263 m2: Dvě velké hlavní místnosti + velká kuchyně, toalety, kancelářské prostory a skladovací zázemí. Nákladní rampa pro zásobování.
2. NP 105 m2: Kanceláře, šatny, toalety, sprchy, skladovací místnosti + volné půdní prostory (v podkroví) dalších cca 100 m2. Vytápění radiátory, plynový kotel, napojeno na veřejný vodovod i kanalizaci. Všechna podlaží propojena výtahem - funkčnost neověřena, původní stav, posledních 10 let není objekt využíván. Možnosti využití v rámci územního plánu v mezích občanského vybavení jsou velmi široké, ideální by samozřejmě bylo obnovení gastroprovozu, resp. využití pro prodejnu potravin, zahradní techniky, skladování, lehkou výrobu, hobbymarket apod., nebo jako multifunkční objekt zdravotnictví, služeb - vynikající a perfektně dostupné místo jen 4 km od města Bílovce. Zajímavá příležitost. Zavolejte, dohodneme schůzku, doplníme informace.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: 3 500 000 Poznámka: cena komplet včetně odměny zprostředkovatele Provize: včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82709 Obec: Tísek Ulice: skryto

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Makléř
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
fullname: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Komerční objekty
Číslo podlaží v domě
Účel budovy Obchodní centrum
Typ domu Přízemní
Stav objektu Dobrý
Celková plocha m2 516
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Zastavěná plocha m2 339
Užitná plocha m2 516
Plocha parcely m2 339
Počet podlaží objektu 2
Ostatní Ostraha - PCO
Doprava Vlak
Počet bytů
Počet kanceláří
Počet lůžek
Rozměry - délka 25
Rozměry - šířka 13
Rozměry - výška 8
Výška stropu
Podlaží podzemní 1
Rok rekonstrukce
Rok výstavby 1988
Rok kolaudace 1988
Datum nastěhování 01.11.2020
Třída Zs.energy.efficiency.rating.G
Vyhláška 78/2013 Sb.
Spotřeba 0 kWh/m² za rok
Sdílet
Sdílet inzerát
Poloha zadaná inzerátem je obec