RE/MAX Centrum

Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek

Josefa Václava Sládka, Frýdek-Místek mapa
29 000 / měsíc
Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek
Zobrazit fotografie

Pronájem Obchodních prostor 80 m2, J.V. Sládka, Frýdek-Místek

Nabízíme k pronájmu velmi dobře udržovaný obchodní prostor v ulici Josefa Václava Sládka, v části obce Místek v obci Frýdek-Místek.
V tomto cihlovém objektu v 1.NP (přízemí) se nachází obchodní prostor o výměře 80 m2, ve kterých nyní probíhá rekonstrukce interiéru.

Pronajímatel po dohodě se zájemcem dokončí tyto prostory podle Vaší představy nebo se na samotných úpravách můžete podílet (po vzájemné dohodě Vaše finanční spoluúčast bude zohledněna v nájmu).
Proto tato nemovitost nabízí dostatek prostoru pro podnikání v různých oborech.

Tento obchodní prostor se nachází v centru města a má vynikající dostupnost. Navíc je v blízkosti obchodů, restaurací a dalších služeb, což poskytuje nájemcům velký potenciál pro zákaznický ruch. Pronajímatel dává přednost dlouhodobému pronájmu.

Pokud jste zaujati touto nabídkou, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku. Tato nemovitost vám může nabídnout řadu výhod a příležitostí pro váš podnikatelský růst.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 29 000 / měsíc Poznámka: Plus zálohy na energie Číslo nabídky: 306-NP82947 Obec: Frýdek-Místek Ulice: Josefa Václava Sládka

Kontaktujte makléře nemovitosti

Petr Kalianko
Petr Kalianko
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: email:

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Velmi dobrý
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.07.2023
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 220
Plocha užitná m2 80
Datum nastěhování 01.07.2023
Počet podlaží objektu 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je ulice