RE/MAX Centrum

Rodinný dům Široká Niva

Široká Niva mapa
3 800 000

Rodinný dům Široká Niva

Rodinný dům v obci Široká Niva, připravený k nastěhování. Pěkná zahrada s funkční studnou, samostatná garáž pro 3 vozy, velká kůlna. Dále na pozemku hospodářská budova s vytápěnou dílnou a kotelnou a velkými úložnými prostory pod střechou. Vše ve výborném technickém stavu. Na domě i okolních stavbách jsou hotové rekonstrukce všeho podstatného: Elektrorozvody v mědi, taktéž topná soustava včetně radiátorů, kotel na tuhá paliva ve zvláštním objektu mimo dům, elektrobojler, rozvody vody, koupelna, kuchyně, obložkové zárubně + dveře, vnitřní zateplení obvodových stěn 1.NP plus sádrokartonové obklady s odvětráním, zateplení stropu, rok 2015 nová plastová okna, rok 2017 nová střešní krytina Satjam, rok 2022 nová ČOV+vsak atd. atd. Nemovitosti nevyžadují žádné investice.

1. NP: vstupní prosklená veranda, chodba, technická místnost, koupelna, WC, 3 obytné pokoje a kuchyně, celkem cca 75 m2 čisté vnitřní podlahové plochy. Prodloužení verandy pro střechou kryté venkovní sezení. Nevyužitý komín - příprava pro výstavbu a pro napojení krbu.

2. NP tři podkrovní pokoje, chodba, úložný prostor, výška stropů cca 190 - 200 cm, celkem cca 45 m2 čisté využitelné vnitřní podlahové plochy

Zdroj vody: veřejný vodovod. Odpady: Nová čistička se vsakem. Vytápění i ohřev vody primárně kotlem na tuhá paliva - automat ve výborném stavu, stačí dosypat 1x denně až 1x týdně podle potřeby tepla. Druhá možnost vytápění i ohřevu vody dvěma elektrobojlery.

Celková plocha pozemků je cca 1500 m2, z toho jsou zastavěné plochy (dům, stodola, garáž a kůlna) cca 200 m2, zbývajících přibližně 1300 m2 je pěkná zahrada viz. foto.

Hospodářská budova o ploše cca 25 m2, která slouží jako sklad paliva, kotelna, dílna a úložný prostor. Kůlna přibližně 15 m2 pro uložení veškerého zahradního nářadí. Prostorná kůlna, do které se vejde i přívěsný vozík k autu. Udržovaná ovocná zahrada, tůje, studna s užitkovou vodou atd. Parádní a festovní garáž pro 3 osobní vozidla - novostavba v roce 2004 - vnitřní plocha cca 6,5 x 5,9m. Garáž má dvoje vrata, před garáží u cesty na vlastním pozemku v pohodě zaparkujete další 2-3 auta. Vstupní branka i velká brána pro případný vjezd dovnitř na pozemek. Středem zahrady vede betonové koryto bývalého potoka, nefunkční, již roky zcela bez vody. Oploceno.

Hodně dobré místo! Vynikající dostupnost autem po obecní asfaltové silničce až do garáže. Perfektní výchozí místo prakticky do celých Jeseníků, Karlova Studánka i Malá Morávka cca 20 km, Praděd, Karlov, Rýmařov, lyže i kola, skiareály i singletracky, sport i relax. V obci linkový autobus, je zde i vlaková zastávka a příroda opravdu "za domem". z Brna jste tu autem za necelé 2 hodinky, Olomouc autem hodina, stejně tak Ostrava, 40 minut Opava.

Perfektní jako rodinný dům pro trvalé bydlení nebo rekreační chalupa. Vzhledem k blízkosti turisty vyhledávaných oblastí také jako investiční záležitost - odhadem v klidu 6-8 lůžek ve čtyřech pokojích.

Také na tuto nemovitost Vám zajistíme nejvýhodnejší financování na trhu.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 3 800 000 Poznámka: V pohodě Vám profinancujeme hypotékou. Cena komplet včetně advokátní úschovy peněžních prostředků Číslo nabídky: 306-NP82908 Obec: Široká Niva Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 800 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname: email: lname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: lname: fname: email: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Orientace Sever, Jih, Východ, Západ, Severozápad, Severovýchod, Jihozápad, Jihovýchod
Odpad ČOV pro celý objekt
K dispozici od 01.02.2023
Poloha objektu Řadový
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 110
Užitná plocha m2 115
Plocha parcely m2 1500
Plocha terasy m2 5
Počet teras 1
Plocha parkovišť m2 30
Počet parkovišť 2
Plocha garáží m2 38
Počet garáží 3
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Plot
Stavba Rodinný dům
Telekomunikace Internet
Sítě Satelit
Topení Lokální tuhá paliva, lokální elektrické
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet bytů 1
Plocha sklepa m2 1
Počet sklepů 1
Datum nastěhování 01.02.2023
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec