RE/MAX Centrum

Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor

Tábor, Velké Heraltice mapa
3 200 000
Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor
Zobrazit fotografie

Rozestavěný RD Velké Heraltice, Tábor

Hledáte bydlení v klidném místě, přitom ale v dosahu infrasturuktury a měst? Chcete si svůj životní prostor dotvořit podle vlastních představ, bez nutnosti vyběhávat na úřadech kompletní stavební papírování? Máme pro vás řešení: Rozestavěný RD ve Velkých Heralticích u Opavy s platným stavebním povolením o zastavěné ploše přibližně 140 m2. Dispozice může být 5+1 (5+kk) plus případně velké obytné/loftové podkroví. Mírně vyýšené 1.NP, ve kterém jsou 4 místnosti a vchod do garážové dílny. Ve 2.NP další 4 místnosti, u plánovaného obývacího pokoje jižní terasa. S dispozicemi je samozřejmě možno ještě pracovat. Podkroví je celé otevřené, přibližně 120 m2. Dům má komplet novou (rok 2022) poctivou střechu s krytinou KM Beta. Je připraveno propojení podkroví s obytnou částí 2.NP - může vzniknout parádní loftový prostor s výhledem do přírodní krajiny všemi směry viz. foto.
Dům je částečně podsklepen - sklepy mají přes 60 m2, jsou přístupné dvěma vchody ze zahrady a také přes schodiště vnitřkem domu. Garáž přímo v domě se vstupem napřímo z obytné části 1.NP vnitřkem domu.
Celý pozemek má výměru 929 m2, dům je umístěn v jeho severní části, tzn. zahrada je orientována jižním směrem. Přístup přímo z obecní asfaltové komunikace.
Tábor je částí obce Velké Heraltice, 15 minut od Opavy i Krnova. Necelé 3km od spojek/silnic I. třídy směr Jeseníky, tzn. Opava-Krnov a Opava-Bruntál.
Financování koupě této nemovitosti, stejně jako následné dostavby, v pohodě vyřešíme za vás. Zaujalo? Zavolejte, projednáme detaily, dohodneme termín prohlídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 3 200 000 Poznámka: Včetně odměny zprostředkovatele. v případě více vážných zájemců může být upřednostněna nejvýhodnější nabídka. Provize: Včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82798 Obec: Velké Heraltice Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 200 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email: lname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Přízemní
Stav domu Ve výstavbě (hrubá stavba)
Orientace Sever, Jih, Východ, Západ
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 140
Užitná plocha m2 200
Plocha parcely m2 929
Počet podlaží objektu 2
Plocha terasy m2 10
Počet teras 1
Plocha garáže m2 20
Počet garáží 1
Stavba Ostatní
Plocha sklepa m2 64
Počet sklepů 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je část města