RE/MAX Centrum

Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady

Lučina mapa
2 000 000
Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady
Zobrazit fotografie

Stavební pozemek 1154 m2 v obci Lučina u Žermanické přehrady

Pěkná příležitost získat dobré místo pro život, opravdu blízko přírodě. Ideální rovina, jihozápadní orientace, obdélníkový tvar. Příjezd po vlastním pozemku o šířce 4,5 m - celý přístup/příjezd od veřejné komunikace je smluvně ošetřen tak, aby vyhovoval fyzické potřebě, stavebnímu úřadu i bance pro případnou hypoteční zástavu - bez právních vad. Již připojeno na vodovodní i kanalizační síť, elektřina i plyn může být také - ČEZ Distribuce potvrdila kapacitu a na vyžádání zašle novému vlastníkovi smlouvu k podpisu, stejně tak GasNet (plyn). Na pozemku před cca 10 lety započaty terénní úpravy pro výstavbu rodinného domu, původní komplet projekt k dispozici. Pozemek je vzhledem ke svému tvaru a orientaci vhodný pro energeticky úsporný dům s obdélníkovým uspořádáním otevřený k jihu/západu. Celková výměra 1154 m2, celá je územním plánem určená pro výstavbu, zastavitelnost 35% - oficiální vyjádření stavebního úřadu samozřejmě k dispozici.

V obci Lučina je mateřská i základní škola (dostupné cca 10 minut pěšky), pošta, úřad, obchody, lékař pro děti i pro dospělé atd. Žermanická přehrada 3 minuty pěšky, vedlejšími až polními silničkami na kole pohodlně do Beskyd. Od pozemku otevřený prostor do polí a lesů, až k horám. Pokud nepotřebujete stavět dům hned, tak třeba jen přivezete maringotku, postavíte dětem pískoviště, houpačku a trampolínu a pohodově kempujete.

Výborná dopravní dostupnost nejen v rámci regionu: Do 5 minut jste na dálnici směr Polsko, Slovensko, Frýdek-Místek, Ostrava. Havířov 10 minut, Frýdek Místek 13 minut.

V případě více zájemců může být upřednostněna nejvýhodnější nabídka. Na tento pozemek i na budoucí výstavbu Vám zajístíme financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Zaujalo? Zavolejte, doplníme informace a domluvíme čas setkání přímo na místě.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 000 000 Poznámka: cena včetně odměny RK Provize: Včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82778 Obec: Lučina

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 000 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fullname: lname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1154
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Umístění objektu Okraj obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace
Stavba Rekreační chata
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec