Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu

Těrlicko mapa
1 300 000
Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu
Zobrazit fotografie

Zahrada, louka určená pro rekreační výstavbu

Nádherné, klidné místo. V územněplánovacím vyjádření k této parcele je jako hlavní využití uvedena výstavba pro rekreaci rodinnou i hromadnou, zastavitelnost 30%, k dispozici také pozitivní vyjádření ČEZ Distribuce k možnosti připojení dvou novostaveb na el. energii. Zdroj vody i odpady nutno řešit individuálně (studna, domovní ČOV, žumpa). Prameny pro vrtanou studnu jsou již vytyčeny. Celková plocha 1985 m2, přibližně se jedná o čtverec 45 x 45m, mírný západní sklon. Další blízké pozemky v lokalitě jsou využity pro sezonní odpočinek - zahrádky, chaty.
Dojezd: Obecní asfaltová komunikace, pak 40m z kopce po panelce a posledních 90m už vodorovná zpevněná cesta viz. foto, poctivá, snese i těžkou techniku. V zimě se cesta neodklízí. Právně je přístup ošetřen věcnými břemeny, součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na příjezdové cestě.
Místo samotné je velmi příjemné, klidné, prakticky izolované od civilizace a ruchu měst.
V případě více zájemců bude vyhověno nejvýhodnější nabídce. Zavolejte kdykoli, zodpovím otázky, projednáme detaily a prohlídku absolvujeme společně.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 300 000 Poznámka: cena včetně odměny zprostředkovatele i kompletního a bezpečného právního servisu Provize: včetně provize Číslo nabídky: 306-NP82694 Obec: Těrlicko

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 300 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fname: fullname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Ondřej Žalský
Ing. Ondřej Žalský
Makléř
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Zahrady
Celková plocha m2 1985
Umístění objektu Polosamota
Ostatní Plot
Stavba Ostatní
Třída Zs.energy.efficiency.rating.G
Vyhláška 264/2020 Sb.
Sdílet
Sdílet inzerát
Poloha zadaná inzerátem je obec