RE/MAX Centrum

Řekněte ano realitní kanceláři

Je prodej nemovitosti přes realitní kancelář výhodou jen a pouze pro prodávajícího? Prodej nemovitosti s realitní kanceláří není výhradně služba pro prodávajícího, ale současně také pro kupujícího. Přináší Vám to bezpečí a záruku důvěryhodnosti celé obchodní transakce.

Realitní kancelář je zárukou fér jednání

Realitní makléř, který plní funkci prostředníka mezi prodávajícím a kupujícím, oběma stranám zajišťuje férové vyjednávání, které začíná už tím, že je správně stanovena prodejní cena nemovitosti. Máte jistotu, že nekupujete nadhodnocenou nebo předraženou nemovitost, že si cenu neurčil majitel nemovitosti sám jen tak podle sebe, na kolik si svou nemovitost cení nebo jaká je jeho představa, kolik za ní chce.

Můžete se spolehnout na 100% součinnost

Ať už budete vybranou nemovitost financovat po vlastní ose, anebo využijete makléřem doporučeného hypotečního specialistu, který Vám je schopen sestavit nezávislou nabídku, máte jistotu, že budete mít k dispozici všechny potřebné podklady k nemovitosti. Navíc, financování s doporučeným specialistou může být ještě o něco rychlejší, protože má vše z první ruky.

Vyplatí se Vám to časově i finančně

Koupě nemovitosti s realitním makléřem není jen o tom, že navíc zaplatíte provizi, kterou můžete ušetřit, když si nemovitost koupíte napřímo přes majitele. V provizi makléře je práce, kterou makléř odvede i za Vás.

Má zjištěné veškeré informace o nemovitosti, navštívil potřebné i nezbytné úřady, má tým specialistů, je připraven rychle jednat a řešit jakýkoli problém, nezdržuje prodej, protože ví, jaký je přesný postup a jaké dokumenty jsou v daný moment nezbytné pro právníka, hypotečního specialistu nebo katastrální úřad. Je Vám nápomocný i v tom, že Vám na rovinu přesně sdělí, kdy se stanete novým majitelem nemovitosti a Vy si tak s klidem můžete plánovat svou budoucnost.

Proč upřednostnit koupi nemovitosti prodávanou realitní kanceláří?

✔ Nespálíte se a neuděláte chybu. Uděláte správné rozhodnutí, které Vám život nezkomplikuje, ale zjednoduší.

✔ Neskrývají žádné informace. Dozvíte se skutečný stav nemovitosti se všemi jejími právními i jinými skrytými vadami.

✔ Mají skutečné odborníky. Máte jistotu kompletních prověřených služeb. Nejsnadnější a bezpečné cesty k novému domovu.

 

KAM DÁM

Na co všechno myslet, když se chystáte koupit pozemek

Družstevní byt jako dobrá investice

Připravte se na makléře na prohlídce nemovitosti

Autor: Nikola Repaská