RE/MAX Centrum

RE/MAX je nejrychleji rostoucí franšíza

Už po osmé ocenil časopis Entrepreneur realitní síť RE/MAX za neustálý růst!

Realitní síť RE/MAX byla začátkem roku oceněna jako nejlepší poskytovatel franšízy na světě. Nyní se jí dostalo uznání také jako nejrychleji rostoucí franšízové sítě. Toto ocenění přitom obhájil RE/MAX již osmý rok v řadě!

V novém vydání prestižního časopisu Entrepreneur byl RE/MAX označen jako nejvíce rostoucí světová franšízová síť. Za minulý rok totiž rozšířil své řady o 1000 nových kanceláří. A to navzdory celosvětové pandemické situaci. „V RE/MAX otevíráme dveře lidem, kteří chtějí svobodu, zajímavou výzvu a vzrušující příležitost při budování jejich realitního podnikání,“ říká Peter Luft, viceprezident prodeje franšízy RE/MAX. „Noví a noví podnikatelé, kteří rok co rok otevírají nové kanceláře po celém světě, svědčí o spolehlivosti našeho modelu,“ dodává Luft

Magazín Entrepreneur seřadil franšízy do seznamu na základě čistého celkového počtu jednotek (franšízových i vlastněných společností) globálně přidaných od července 2019 do července 2020. V předchozích letech byl hodnocen pouze růst jednotek v USA a Kanadě - rok 2021 je první rok, kdy je pořadí založeno na globálním růstu. „Jsme společnost s neustále rostoucí působností ve více než 110 zemích a pozice naší franšízy v tomto žebříčku je dalším důkazem extrémně kvalitního konceptu,“ zakončuje Luft.

 

 

Chcete se na něco zeptat nebo nezávazně poradit?

*
*
*
*
email: fullname: phone:

Doporučené články

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Prodávejte s námi rychle a za maximální cenu

Poskytneme Vám kompletní realitní služby

Jsme Vaši partneři

Naši klienti jsou naši partneři a mají od nás vždy 100% pozornosti a péče. Respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

Co slíbíme, s maximálním úsílím dodržíme. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

Spolehlivost a kvalita našich služeb jsou zárukou úspěšného prodeje a naší odměny, na kterou si umíme vydělat.

 

 

 

Autor: Nikola Repaská