Naše služby

 Realitní služby, jaké si přejete. Jsme zárukou kvality a Vaší spokojenosti. Dodržujeme vysoké standardy, řídíme se Etickým kodexem a máme jaké jediná realitní síť Reklamační řád.

 

Odhad tržní ceny

Připravíme odhad tržní ceny Vaši nemovitosti. Máme zkušenosti, know- how a přístupy do placených databází. Víme, co se na trhu aktuálně děje.

Chci odhad ZDARMA

Prodej

Přenechte starosti našim certifikovaným makléřům. Nemovitost prodáme rychle a za maximální cenu. Vydělejte s námi až o 20% navíc.

Chci prodat

Koupě

Pomůžeme Vám najít Vaše vysněné bydlení a o vše okolo se postaráme. Zajistíme právní servis a financování. Na Vás bude se jen nastěhovat.

Chci koupit

 

Pronájem

Hledáte pronájem nebo sami chcete pronajímat? Domluvme si nezávaznou konzultaci. Probereme Vaši představu a navrhneme řešení.

Více informací

Právní servis

Je Vaše nemovitost v dědickém řízení, zatížena dluhem, věcným břemenem, nebo jinak, co brání prodeji nebo jej prodlužuje? Pomůžeme Vám.

Více informací

Financování

Svěřte se do rukou našich zkušených hypotečních poradců. Vybereme pro Vás to nejoptimálnější řešení a ušetříme Vám až 0,5% na úrokové sazbě.

Více informací

Domluvte si nezávaznou konzultaci.

*
*
*
*
phone: fullname: fname:

Svěřte se nám do rukou

  • Jsme zárukou kvality a spokojenosti.  Pracují pro Vás pouze spolehliví a certifikovaní makléři, kteří se pravidelně školí.
  • Jsme zárukou fér jednání. Jako jediná síť realitních kanceláří máme Reklamační řád a řídíme se Etickým kodexem.