RE/MAX Centrum
Ing. Václav Adamčík

Ing. Václav Adamčík Ředitel

Kontaktovat Nemovitosti Ing. Václav Adamčík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 76532194.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti

Informace o makléři

Prodejte Vaši nemovitost nejlépe, a to se mnou!

O mně:

Realitní obchod jako celek je velmi zajímavý a každý jeden detail je velmi důležitý pro úspěšný realitní obchod. Provedu Vás světem realit a budu s Vámi na každém kroku při prodeji nemovitosti. Jako realitní makléř působím bez přestávky již od roku 2016 a obchodu jako celku se věnuji více než 10 let. Buduji svoje vlastní jméno jako značku, kterou chci stále zlepšovat, a proto za všech okolností nabízím perfektní služby a profesionální přístup.

Rád vždy využívám všechny aktuální trendy, video, 3D prohlídky, marketing na sociálních sítích. Společně v kombinaci s mou databází a zkušenostmi Vám díky tomu můžu vždy zaručit, že docílíme maximální možné prodejní ceny.

Osobně Vám na společné schůzce představím a nastavím celý proces obchodu krok za krokem. Budu se těšit na setkání s Vámi.

 

Novinky, videa, 3D scan a další reference naleznete například na mých Facebook stránkách. Předem děkuji za odběr, sledování a like!

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Velká spokojenost, ochota

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup, velmi ochotný,

Hodnocení: 5/5

Pan Adamčík je super a vše probíhalo bez problémů. Moc za vše děkuji

Hodnocení: 5/5

Výborná vzájemná komunikace, skvělá orientace v oboru, flexibilní přístup k složité a neustále měnící se situaci na trhu. Pokud bych ještě prodával nějakou nemovitost, rád bych i nadále spolupracoval s panem Adamčíkem. Tímto bych mu rád poděkoval za skvělou spolupráci.

Hodnocení: 5/5

Prodej bytu s panem Adamčíkem proběhl rychle a efektivně, doporučuji

Hodnocení: 5/5

Velký dík panu Adamčíkovi z RE/MAXu za kompletní servis při prodeji bytu! Od nastavení ceny, nafocení, inzerce, profesionální komunikace se zájemci a veškerým právním servisem. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme tuto pobočku vřele doporučit. Děkujeme

Hodnocení: 5/5

Milý, vstřícný, dochvilny, spolehlivý.

Hodnocení: 5/5

- profesionální přístup - příjemné vystupování - vzorná spolupráce

Hodnocení: 5/5

Kvalita služeb výborná.

Hodnocení: 5/5

S makléřem panem Adamčíkem,jsem byla velmi spokojená,nebyla to naše první spolupráce.Pokud budu potřebovat,ráda jeho služby zase využiji.Doporučila jsem pana Adamčíka mé kamarádce, která je také moc spokojená.

Hodnocení: 5/5

Velká míra vstřícnosti, pružná komunikace, maximální ochota, odbornost, velmi korektní vystupování…..vše bez výhrad.

Hodnocení: 5/5

Spokojenost, výborný přístup 👍👍

Hodnocení: 5/5

Naprosto profesionální přístup. Výborná komunikace, obchodní dovednosti, vše dotaženo do konce.

Hodnocení: 5/5

Díku panu Adamčíkovi jsem prodala svůj byt hladce a rychle, ke spokojenosti všech stran. Pan Adamčík byl skvělý, velmi profesionální. Vždy byl schopen odpovědět na všechny dotazy, během celého procesu jsme byli informováni a prakticky o nic jsme se nemuseli starat. Z této pro mě docela stresující záležitosti se stala příjemná zkušenost, bylo o nás skvěle postaráno. Inzerát s profesionálními fotografiemi, videem a 3D scanem vypadal skvěle. Pokud chcete svou nemovitost dobře prodat a navíc s V.I.P servisem, rozhodně doporučuji využít realitních služeb pana Adamčíka.

Hodnocení: 5/5

Vše bylo v naprostém pořádku, rychle a bez starostí. DOPORUČUJI!

Hodnocení: 5/5

- perfektní spolupráce - vždy rychlá odezva - profesionální focení a video - díky službám pana Adamčíka se byt prodal rychle a za požadovanou cenu, jednoznačně doporučuji!

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: phone: fname: fullname: