RE/MAX Centrum

Valašský kongres 2023

I letošní, již 13. ročník tradičního setkání remaxáků na Valašsku, byl plný inspirace jak profesní tak i té osobní. Přestávky během programu, zpestřené stoly, které se až prohýbaly výborným jídlem, dávali dostatek prostoru k navazování nových známostí, ke vzájemným diskuzím, sdílení dojmů nebo zkušeností z praxe. Síla REMAXu je v komunitě a tato akce je toho vždy živým důkazem.

Kromě tradičního zhodnocení aktuální situace na realitním trhu, které přednesl Jan Hrubý, CEO RE/MAX Czech Republic & Slovakia, jsme zabruslili to aktuálně nepalčivějšího tématu a to, situace na hypotečním trhu.

Poslechli jsme zajímavou přednášku ✅ Vliv a vývoj regulace na financování nemovitostí v ČR / Tržní data v roce 2023 / Modelové případy. Dalším zajímavým tématem diskuze z praxe bylo ✅ Jak na developera. Know how náběru nemovitosti, prodeje a IT systém pro developerské projekty.

Hlavním programem dne a jeho zajímaví hosté byli:

Mgr. Kateřina Švidrnochová: Jak si zjednodušit práci pomocí technologií a umělé inteligence. Praktický návod pro efektivnější pracovní procesy, práci s daty i komunikaci s klienty.

RNDr. Mgr. Rostislav Václavek: Funkční práce i odpočinek a kvalitní spánek. Hoř, ale nevyhoř. Změň svůj dech a začnou se dít věci.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.: Nejvíce sami sebe utváříme my sami. Jsi tvůrce nebo oběť?

Organizátorům moc děkujeme a těšíme se na další ročník.

 

Autor: Nikola Repaská