RE/MAX Centrum

Marketing nemovitosti

Výkonný marketing nemovitosti je jedním ze základních klíčů úspěšného prodeje, proto využíváme všech moderních nástrojů, fotky, video, 3D a virtuální prohlídky, abychom Vaši nemovitost udělali atraktivnější.

SLUŽBY PRO PRODÁVAJÍCÍHO

Proč dělat marketing nemovitosti?

Prodejte svou nemovitost za nejlepší cenu

Atraktivita

moderní marketing nemovitosti zaujme a odkryje plný potenciál Vaši nemovitosti.

 

Představivost

kvalitní marketing nemovitosti probudí fantazii a zvýší o nemovitost zájem.

 

Efektivita

výkonný marketing nemovitosti v krátkém čase osloví maximum potencionálních  zájemců.

 

 

6 KLÍČŮ ÚSPĚŠNÉHO MARKETINGU NEMOVITOSTI

 • Profesionální fotky

  Udělejte dobrý první dojem a zaujměte kvalitní prezentací nemovitosti. Ukažte svou nemovitost potencionálním kupujícím v barvách a v tom nejlepším světle, co je na ní jedinečného, výjimečného, čím je pro ně ten pravý domov. Zajistíme Vám tu nejvyšší kvalitu. Používáme profesionálních fotografů a techniky, umíme letecké záběry z dronů, a také upravíme fotky tak, aby sdělovali důležité body nemovitosti, ohraničení pozemku, či geografickou polohu nemovitosti.

 • Profesionální video

  Vytvoříme Vám profesionální prezentaci nemovitosti prostřednictvím videa, nebo komentovanou video prohlídku, kdy si tak potencionální kupující může nemovitost prohlédnou z pohodlí svého domova jakoby tam přímo byl. Každá nemovitost je jiná, a tak k ní přistupujeme. Umíme být kreativní a vytvořit poutavé video s veškerými nároky dnešního diváka, umíme zaujmout tak, že se do prodávané nemovitosti kupující zakoukají a budou ji chtít vidět naživo a koupit.

 • 3D scan

  Jsme trendy a rádi využíváme online technologií a nástrojů, abychom se našim zákazníkům ještě více přiblížili a splnili jejich očekávání na moderní způsob komunikace, který je rychlý a efektivní. Vytvoříme Vám interaktivní prezentaci jakékoli nemovitosti a ušetříme Vám spoustu času zbytečných prohlídek.

 • Půdorys

  Dejte svým zákazníkům možnost jednoduchého způsobu seznámit se s nemovitostí po technické a dispoziční stránce, zjistit všechny technické parametry nemovitosti včetně rozměrů a získá tak lepší představu o prostoru a velikosti.

 • Home staging

  Nevadí, že Váš byt nebo dům nemá zajímavý design nebo vybavení, umíme z prázdných prostor vytvořit útulný domov. Vytvoříme virtuální design Vaši nemovitosti, kterým hravě zapůsobíme na představivost potencionálních zájemců.

 • Online marketing

  Jsme tam, kde jsou lidé. Což v dnešní době znamená být online a na sociálních sítích, které jsou pro většinu lidí běžným způsobem komunikace a prostorem pro sdílení, získávání doporučení, nebo nákupu. Ze zkušeností víme, že sociální sítě jsou mocným komunikačním nástrojem, díky kterému umíme oslovit mnohem více potencionálních zájemců a prodat nemovitost rychleji.

DOPORUČENÁ TÉMATA

K prodeji nemovitosti

Jak prodat nemovitost za co nejvyšší cenu?

Marketing

Jak významný vliv má kvalitní prezentace nemovitosti na výši její prodejní ceny?

Přečíst celý článek->

 

Inzerce

Jaký vliv má placená a správně cílená reklama na rychlost oslovení potencionálních zájemců?

Přečíst celý článek ->

 

Spolupráce

Jak Vám zkušenosti makléře zaručí prodej Vaši nemovitosti rychle, za nejvyšší cenu a bezpečně?

Přečíst celý článek ->

 

TAKÉ VÁS MŮŽE ZAJÍMAT

 • Jak probíhá prodej nemovitosti?

  Co Vás čeká, když se rozhodnete pro spolupráci s realitním makléřem? Připravili jsme pro Vás průvodce celým procesem realitní transakce. Pokračovat ve čtení.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Pokračovat ve čtení.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Má vliv na prodej zvyšování úrokových sazeb? Pokračovat ve čtení.

 • Výhody - nevýhody exklusivní smlouvy.

  Vyplatí se prodej nemovitosti současně přes více realitek? S kolika realitkami nejlépe prodávat nemovitost? Pokračovat ve čtení.

REALITNÍ SLUŽBY, JAKÉ SI PŘEJETE

Proč spolupracovat s námi?

Rozumíme tomu, co potřebujete.

-> Více o tom, proč spolupracovat s nám

Jsme Vaši partneři

protože jste našimi partnery, kteří od nás mají vždy 100% pozornost a péči. Nasloucháme Vám, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

protože mluvíme narovinu, a slibujeme jenom to, co umíme dodržet. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

protože na nás se můžete spolehnout, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, které jsou zárukou naší odměny, na kterou si vyděláme.

 

 

Zaujali jsme Vás? Napište nám.

*
*
*
*
fname: lname:

ODHAD TRŽNÍ CENY JAKO SOUČÁST PRODEJNÍ STRATEGIE

Odhad ceny ZDARMA

Spočítáme Vám až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

-> Proč chtít přesný odhad tržní ceny nemovitosti?

-> Nebo zkuste náš online odhad a cenu víte hned.

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

email: fullname: lname: