RE/MAX Centrum

Buďte cool.

Prodávejte nemovitosti tak, aby zaujaly.

Kvalitní a výkonný marketing Vám prodá nemovitost mnohem rychleji a za nejvyšší možnou cenu. Jen málo lidí si dokáže představit jak mohou bydlet, jaký potenciál má inzerovaný byt, dům nebo pozemek. Ukažte jim to v plné parádě.

Zvyšuje atraktivitu

moderní marketing ukazuje plný potenciál nemovitosti. Pomáhá získat si pozornost kupujícího.

 

Pracuje s emocemi

kvalitní marketing zvyšuje o nemovitost zájem. Pomáhá kupujícímu představit si domov.

 

Je efektivní

výkonný marketing šetří čas. Pomáhá v krátkém čase osloví maximum potencionálních zájemců.

 

 

9 nástrojů pro úspěšný marketing nemovitosti:

Profesionální fotky

Udělejte dobrý první dojem a zaujměte kvalitní prezentací nemovitosti. Ukažte svou nemovitost potencionálním kupujícím v barvách a v tom nejlepším světle, co je na ní jedinečného, výjimečného, čím je pro ně ten pravý domov. Zajistíme Vám tu nejvyšší kvalitu. Používáme profesionálních fotografů a technik. Umíme letecké záběry z dronů, a také fotky upravíme, aby sdělovali důležité body nemovitosti, ohraničení pozemku, či geografickou polohu nemovitosti.

Více informací

Profesionální video

Vytvoříme Vám profesionální prezentaci nemovitosti prostřednictvím videa, nebo komentovanou video prohlídku, kdy si tak potencionální kupující může nemovitost prohlédnou z pohodlí svého domova jakoby tam přímo byl. Každá nemovitost je jiná, a tak k ní přistupujeme. Umíme být kreativní a vytvořit poutavé video s veškerými nároky dnešního diváka, umíme zaujmout tak, že se do prodávané nemovitosti kupující zakoukají a budou ji chtít vidět naživo a koupit.

Více informací

3D scan / půdorys

Dejte svým zákazníkům možnost jednoduchého způsobu seznámit se s nemovitostí po technické a dispoziční stránce, zjistit všechny technické parametry nemovitosti včetně rozměrů a získá tak lepší představu o prostoru a velikosti. Jsme trendy a rádi využíváme moderních technologií a nástrojů, kterými vytvoříme interaktivní prezentaci jakékoli nemovitosti a ušetříme Vám tak spoustu času zbytečných prohlídek.

Více informací

Vizualizace / projekty

Připravíme projekt pro Váš pozemek nebo na něm rovnou postavíme dům. Pozemek se mnohem snáz a rychleji prodá, když si kupující dokáže představit, co si na něm může postavit a kolik místa mu zůstane na další aktivity nebo zahradu. Vizualizace je vynikajícím nástrojem jak pracovat s představivostí a zaujmout širší okruh kupujících.

Více informací

Home / foto staging

Nevadí, že Váš byt nebo dům nemá zajímavý design nebo vybavení, vytvoříme home staging Vaši nemovitosti, kterým hravě zapůsobíme na představivost potencionálních zájemců. Jinou alternativou pro naaranžování Vaši nemovitosti je úprava fotografií o virtuální nábytek a dekorace. Z prázdného domu nebo bytu vytvoříte útulný domov, který v zájemcích zanechá emoční zážitek a chuť nemovitost vidět.

Více informací

​​​​​​

Web nemovitosti

Máte výjimečnou nemovitost a hledáte výjimečného kupujícího? Nebo řešíte financování a prodej developerského projektu? Připravíme pro Vás atraktivní web. Poskytneme díky tomu kompletní informace o nemovitosti a také jedinečný zákaznický přístup.

Více informací

Plachty, plakáty, letáky

Možná tomu nebudete věřit, ale plachta pořád patří mezi nejúspěšnější způsoby, jak upozornit na prodej nemovitosti a oslovit potencionální zájemce, kteří jsou více na cestách než na internetu. Možná takový zájemce ani aktivně nehledá nemovitost ke koupi, ale právě ta Vaše může jeho názor změnit. Stejný efekt pořád mají i letáčky a vizitky. Aktivně s těmito nástroji pracujeme a nestydíme se ani zajít za Máňou a povykládat si, jak to v okolí chodí a koho je vhodné konkrétně oslovit.

Více informací

Online marketing

Jsme tam, kde jsou lidé. Což v dnešní době znamená být online a na sociálních sítích, které jsou pro většinu lidí běžným způsobem komunikace a prostorem pro sdílení, získávání doporučení, nebo nákupu. Ze zkušeností víme, že sociální sítě jsou mocným komunikačním nástrojem, díky kterému umíme oslovit mnohem více potencionálních zájemců a prodat nemovitost rychleji.

Více informací

Cenová mapa

Stanovení správné ceny nemovitosti je první krok k úspěšnému prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Začněte prodávat nebo pornajímat svou nemovitost od začátku profesionálně a nepodceňte důležitost správně stanovené ceny.

Více informací

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

phone: email: fullname: