RE/MAX Centrum

 

CHCEME BÝT U TVÉHO ÚSPĚCHU

BUĎ MAKLÉŘEM v RE/MAX Centrum

Nastartuj svou kariéru u nás

Chceš práci na celý život? Chceš se vzdělávat, osobně i profesně růst? Chceš práci bez finančních limitů? Chceš práci bez šéfa? Chceš podnikat? Chceš být pánem svého času? Chceš silný brand za zády, pravidelné vzdělávání, funkční systémy, výkonný marketing a připravené leady?

Více nehledej. Právě jsi našel, co hledáš.

Dáme ti do rukou mocné nástroje, které ti zjednodušší podnikání a pomohou uspět. Dáme ti zázemí a podporu, takže se s čistou hlavou budeš moci věnovat jen obchodu a budování si svého vlastního realitního businessu. Jsme parta pohodových a spokojených makléřů. U nás uvidíš, že tě práce realitního makléře může bavit, a že si můžeš úspěšně budovat vlastní kariéru, a navíc v přátelském kolektivu.

 

Podnikej s námi a nebudeš se nikdy cítit sám. Vždy tě podpoříme.

 

Být v RE/MAX Centrum znamená, že je pro tebe důležitá podpora, zázemí, seberozvoj, partnerství, přátelství, důvěra, spolehlivost, spolupráce, stabilita. Jsi takový i ty? Pak k nám zapadneš.

Sdílej naše hodnoty

Zakládáme si na tom, abychom nebyli jeden druhému konkurencí ale parťáci. Podporujeme týmového ducha a spolupráci, protože všichni táhneme za jeden provaz a chceme poskytovat ty nejlepší realitní služby, aby se k nám zákazníci rádi sami vraceli, anebo nás doporučovali.

Všichni máme jen jedno jméno, proto děláme maximum pro jeho dobrou pověst. Stavíme na opravdovosti, dobrých vztazích, protože věříme, že tím si budujeme dlohodobě úspěšný realitní business.

Získej s námi náskok

Pracuj pod silnou renomovanou mezinárodní značkou s více než 48letou zkušeností, která se těší z dobrého povědomí, pozitivního vnímání a má nejvíce spokojených zákazníků. 

Spolupracuj s největší a nejúspěšnější realitní sítí, která má nejvíce prodaných nemovitostí na trhu, a která ti poskytne jistotu důvěryhodnosti a viditelné reklamy.

Poskytuj maximálně kvalitní služby, pro které dostaneš ty správné nástroje a moderní technologie. Pokud jsi orientovaný na zákazníka, bude se ti v RE/MAX zaručeně líbit.

Získej přátelské zázemí

Budeš mít k dispozici pěkné ​​​pracovní prostředí v centru Ostravy, včetně parkování, vlastní pracovní stůl a reprezentativní místo pro setkávání se s klienty. Ku pomoci ti bude také naše office manažerka, která ti pomůže s administrativními úkony zakázky a call centrum, které tě zastoupí, když budeš zrovna na schůzce, na náběru, prohlídce nebo na dovolené.

Dáme ti potřebné vzdělání. V RX Akademii budeš mít online k dispozici spoustu webinářů a kurzů, které ti pomohou profesně růst, ať už budeš chtít zlepšovat své odborné, prodejní, komunikační dovednosti, nebo se naučit pracovat s moderními technologiemi a nástroji online marketingu a sociálních sítí, které se stávají v dnešní době více a více nezbytnými pro udržitelnost v podnikání.

Pomůžeme ti s osobním marketingem. Navíc v marketingovém centru máme pro naše makléře připraveno nepřeberné množství reklamních předmětů, propagačních materiálů, online vizitek, videí a obrázků pro osobní online marketing a budování si vlastní image makléře.

 

Získej uspokojivou práci na celý život. Pomůžeme ti nejen v začátcích, ale i tehdy, když budeš mít splín.

 

Jakou jinou práci můžeš dělat třeba do 100 let? Kde jinde najdeš tolik příležitostí pro osobní rozvoj a potkávání se s novými lidmi? Jaká jiná práce ti nabídne tolik různorodosti, zábavy a možností se rozvíjet v oblastech jako je stavitelství, architektura, design, psychologie, marketing, grafika, focení, natáčení videí, vyjednávání na úřadech, právo, oceňování nemovitostí, nebo organizování aukcí?

Chce to jen odvahu a pustit se do toho. Neleknout se prvních překážek ale vytrvat.

 

Pojď si s námi plnit svá přání, tím že budeš pomáhat druhým splnit si jejich sny o bydlení.

 

Vyplň nám krátký dotazník, abychom věděli, zda k nám zapadneš. Zda jsme to pravé my pro tebe, ale i ty pro nás. Jsi připraven? Pojďme na to.