RE/MAX Centrum

Prodejte svou nemovitost formou výkupu.

Pomůžeme Vám, když potřebujete peníze rychle.

Jste v situaci, kdy potřebujete peníze rychleji než čekat na běžný prodej nemovitosti? Pomůžeme Vám. Vykoupíme Vaši nemovitost. Buďto ji odkoupíme celou až za 90% tržní ceny, nebo Vám vyplatíme část a zbytek po prodeji.

Peníze ihned

Vaši nemovitost vykoupíme hotově až za 90% tržní hodnoty.

 

Část předem

Vyplatíme Vám předem hotově až 50% tržní ceny a zbytek po prodeji.

 

Peníze do 48 hodin

poté co si domluvíme podmínky výkupu nebo prodeje nemovitosti.

 

 

PRO KOHO JE VÝKUP VHODNÝ?

 • Potřebujete financovat novou nemovitost?

  Našli jste si nemovitost, kterou si chcete koupit a prodávající Vám nebude čekat na prodej Vaši nemovitosti? Výkupem Vám ušetříme až 6 měsíců času, což může být běžnou dobou prodeje nemovitosti.

 • Dostali jste se do finančních problémů?

  Máte problém splácet hypotéku? Hrozí vám exekuce a nedobrovolná dražba, nebo už Vaše nemovitost je zatížena exekucí? Vaši nemovitost můžeme vykoupi a zaplatíme Vám za ní více, než kolik byste dostali v nucené dražbě, se kterou jsou navíc spojeny další náklady.

 

JAK VÝKUP FUNGUJE?

 • Odlužíme Vaši nemovitost

  Zajistíme veškeré jednání s exekutory a věřiteli, a vyplatíme je. Po zrušení zástavního práva věřitelů, nemovitost za dohodnutou cenu odkoupíme. Zastavená nemovitost s dluhy většinu potencionálních kupců od koupě odradí kvůli rizikům, které taková nemovitost nese, často jsou takové nemovitosti v podstatě neprodejné, a nucená dražba pro majitele není to nejideálnější řešení.

 • Ochráníme Vás

  Uvědomujeme si, že finanční problémy jsou velmi nepříjemné a často vedou k tomu, že lidé pod jejich tíhou mnohdy jednají iracionálně, a snadno se tak v dobré víře dostanou do rukou spekulantů, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zůstat.

Zjistěte až za kolik můžete svou nemovitost prodat nebo pronajmout.

Prodávejte svou nemovitost od začátku profesionálně. Vypracujeme Vám ZDARMA profesionální odhad tržní ceny Vaši nemovitosti a spolu s cenovým odhadem Vám doporučíme i vhodnou marketingovou strategii.

Potřebujete cenový odhad pro dědické řízení? Napište nám. Domluvíme se.

Jaký je rozdíl mezi nabídkovou a tržní cenou nemovitosti?

 

Rychlá nezávazná poptávka

*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

lname: phone: email: