RE/MAX Centrum

Zvýšili jsme obrat za pololetí o polovinu

Máme nejlepší pololetní výsledky v dosavadní historii.

Nárůst obratu za první pololetí předčil očekávání. Dosáhli jsme obratu 579,3 milionu korun, bez marží z poskytovaných hypoték a dalších činností, což je nárůst o 48% oproti prvnímu pololetí v roce 2020. Hodnota prodaných nemovitostí tak v celé síti RE/MAX činí 14,77 miliardy korun. Jsme v očekávání, zda stejné tempo udržíme i v druhé polovině. Sledujeme vývoj trhu a ten jednoznačně říká, že obava z inflace a z dalšího vývoje ekonomiky vede k tomu, že se poptávka po nemovitostech neustále zvyšuje.

Projde každý třetí.

Co dalšího se zvyšuje, je počet zájemců o podnikání v realitách. Často jsou mezi uchazeči o pozici realitního makléře lidé z oborů, kterých se pandemie dotkla nejvíce, jako je například sektor gastronomie a hotelnictví. Jsou však mezi nimi i manažeři z korporátních firem, kteří chtějí změnu. Velkým lákadlem je možnost vyššího výdělku, a na druhém místě pak flexibilní pracovní doba.

Zajímavé přitom je, že změna práce je spíše věcí osobní volby než-li nutností. Z pohledu statistiky je to na pracovním trhu přesně naopak než se předpokládalo. I přes pandemii je nabídka volných pracovních míst vyšší než počet uchazečů o zaměstnání. Což je skvělé pro obě strany. Jednak pro nás, kteří nové makléře nabíráme, abychom udrželi kvalitu poskytovaných služeb. Stejně tak pro stranu druhou, kdy se Vám otevírají dveře možností vybrat si práci, která Vás bude bavit a umožní Vám se realizovat.

Myslíte si, že to jsou reality?

Oblast realit je perspektivní obor. Prostor neomezených možností. Seberealizace. Svoboda podnikání. Časová flexibilita. Nadprůměrné finanční odměny. Nic však není samo od sebe. Víme, že rozjezd jakéhokoli podnikání bývá v začátcích náročný. Proto spolupráci se zaběhnutou realitní kanceláři jenom získáte. Ušetříte si spoustu času a vyhnete se začátečnickým chybám, které Vám mohou vzít energii a chuť pokračovat.

Získáte zázemí. Vzdělání. Mentora. Tým odborníků, právníků, odhadců, hypotečních poradců. Representativní místo pro své klienty. Know-how. Naučíte se správně pracovat s informacemi. Způsob, jak získávat zakázky. Jak prodávat. A v neposlední řadě, kolegy, kteří Vás podpoří a podělí se o zkušenosti.

Pro nás je spolupráce s RE/MAX jasná volba.

Je to silný partner, značka s tradicí a výsledky mluví samy za sebe. Přijďte k nám na návštěvu a poznejte naši kancelář z blízka. Přidej se k nám a nastartuj svoji kariéru u nás. Jsme taky na Facebooku, Instagramu i LinkedIn.

 

Staň se i ty RE/MAX makléřem a přidej se k nám.

*
*
*
*
fname: phone: fullname:

Doporučené články

 • Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

  Připravili jsme pro Vás miniseriál o tom, jaký vliv má na úspěšný prodej kvalitné prezentace nemovitosti, její propagace a um makléře. Přečtěte si celý článek.

 • Ceny nemovitostí stále rostou.

  Připravili jsme přehled toho zásadního, co v posledních letech mělo značný vliv na růst cen nemovitostí, a co můžeme očekávat dál. Přečtěte si celý článek.

 • Vývoj na realitním trhu.

  Jak probíhá prodej nemovitostí současným trendem formou aukce? Jaký vliv na prodej má zvyšování úrokových sazeb? Přečtěte si celý článek.

 • Aktuality ze světa realit

  Každý měsíc pro Vás připravujeme nové články s novinkou nebo zajímavostí ze světa realit. Buďte s námi v obraze. Prohlédnout si všechny články.

Bavilo by tě prodávat nemovitosti?

Pomáhej s námi plnit druhým sny o bydlení.

Jsme Vaši partneři

Naši klienti jsou naši partneři a mají od nás vždy 100% pozornosti a péče. Respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby.

 

Jsme Vaše jistota

Co slíbíme, s maximálním úsílím dodržíme. Našim cílem je jednat ve Váš prospěch a prodat za co nejvyšší možnou cenu.

 

Jsme Váš úspěch

Spolehlivost a kvalita našich služeb jsou zárukou úspěšného prodeje a naší odměny, na kterou si umíme vydělat.

 

 

 

Autor: Nikola Repaská