Zvýšili jsme obrat za pololetí o polovinu

Máme nejlepší pololetní výsledky v dosavadní historii.

Nárůst obratu za první pololetí předčil očekávání. Dosáhli jsme obratu 579,3 milionu korun, bez marží z poskytovaných hypoték a dalších činností, což je nárůst o 48% oproti prvnímu pololetí v roce 2020. Hodnota prodaných nemovitostí tak v celé síti RE/MAX činí 14,77 miliardy korun. Jsme v očekávání, zda stejné tempo udržíme i v druhé polovině. Sledujeme vývoj trhu a ten jednoznačně říká, že obava z inflace a z dalšího vývoje ekonomiky vede k tomu, že se poptávka po nemovitostech neustále zvyšuje.

Projde každý třetí.

Co dalšího se zvyšuje, je počet zájemců o podnikání v realitách. Často jsou mezi uchazeči o pozici realitního makléře lidé z oborů, kterých se pandemie dotkla nejvíce, jako je například sektor gastronomie a hotelnictví. Jsou však mezi nimi i manažeři z korporátních firem, kteří chtějí změnu. Velkým lákadlem je možnost vyššího výdělku, a na druhém místě pak flexibilní pracovní doba.

Zajímavé přitom je, že změna práce je spíše věcí osobní volby než-li nutností. Z pohledu statistiky je to na pracovním trhu přesně naopak než se předpokládalo. I přes pandemii je nabídka volných pracovních míst vyšší než počet uchazečů o zaměstnání. Což je skvělé pro obě strany. Jednak pro nás, kteří nové makléře nabíráme, abychom udrželi kvalitu poskytovaných služeb. Stejně tak pro stranu druhou, kdy se Vám otevírají dveře možností vybrat si práci, která Vás bude bavit a umožní Vám se realizovat.

Myslíte si, že to jsou reality?

Oblast realit je perspektivní obor. Prostor neomezených možností. Seberealizace. Svoboda podnikání. Časová flexibilita. Nadprůměrné finanční odměny. Nic však není samo od sebe. Víme, že rozjezd jakéhokoli podnikání bývá v začátcích náročný. Proto spolupráci se zaběhnutou realitní kanceláři jenom získáte. Ušetříte si spoustu času a vyhnete se začátečnickým chybám, které Vám mohou vzít energii a chuť pokračovat.

Získáte zázemí. Vzdělání. Mentora. Tým odborníků, právníků, odhadců, hypotečních poradců. Representativní místo pro své klienty. Know-how. Naučíte se správně pracovat s informacemi. Způsob, jak získávat zakázky. Jak prodávat. A v neposlední řadě, kolegy, kteří Vás podpoří a podělí se o zkušenosti.

Pro nás je spolupráce s RE/MAX jasná volba.

Je to silný partner, značka s tradicí a výsledky mluví samy za sebe. Přijďte k nám na návštěvu a poznejte naši kancelář z blízka. Přidej se k nám a nastartuj svoji kariéru u nás. Jsme taky na Facebooku, Instagramu i LinkedIn.

 

Chci se stát makléřem.

*
*
*
*
lname: phone: fname: email:

 

Autor: Nikola Repaská